Leren Waarom worden mijn tandartskosten niet vergoed telefoon 0113-212 783 maandag t/m vrijdag 09.00 - 13.00 uur as k(a)k lave rbladzeeland.nl Juvent biedt hulp aan kinderen en jongeren tot 23 jaar in Zeeland, i Kinderen die te maken hebben met 1 gedragsproblemen, ontwikkelingsstoor- nissen, een licht Verstandelijke beperking of problemen van psychiatrische aard zijn bij ons aan het juiste adres. Meer weten? Kijk op onze website www.juvent.nl BEL ASK voor Advies, Signalen Aj lx Klachten bij zorg en uitkeringen Hier werkt men vanuit kennis en ervaring met een groot assortiment homeopatische, orthomoleculaire, fyto- en gemmotherapeutische middelen. Naast dit assortiment is er een natuurlijke, diervriendelijke lijn met huid- en lichaamsverzorgende produkten voor elk huidtype. Valeria biedt ook meer dan 150 verschillende soorten losse thee en aanverwante luxe artikelen. Het Valeria team staat altijd voor U klaar! Homeopatische Drogisterij Valeria Serratura Seisdam 28 4331 NT Middelburg 0118 634942 www.valeriaserratura.nl voor mensen met psychische klachten en/of autisme dagbesteding woonbegeleiding werkbegeleiding info@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl 0118 639399 0113 220778 "O c_ CD De maatschappij, dat zijn wij allemaal. Mensen met en zonder beperking. Ongeacht de ernst van de beper king: je hoort er bij! Arduin ondersteunt mensen met een beperking. Als eerste in Nederland konden en kunnen cliënten van Arduin zelf kiezen waar zij wonen en werken, wat ze willen leren en hoe zij hun vrije tijd invullen. Wonen en werk is gescheiden. Alle cliënten wonen midden in de samenleving. Dat betekent dat iedereen 's morgens vertrekt naar werk of dagbeste ding en 's avonds weer echt thuis komt. Arduin stuurt op talenten en is altijd in beweging. Volgens onze visie maken alle mensen deel uit van de samenle ving, doen daarin mee, worden gerespecteerd en hebben iets toe te voegen aan deze maatschappij. Mensen met een (verstandelijke) beperking krijgen, als zij daar be hoefte aan hebben, aanvullende woon-, werk- en/of dagbestedings mogelijkheden geboden vanuit onze opvatting: "gewoon wat kan, spe ciaal wat moet". Op deze manier leven, werken, leren en ontspannen mensen met en zonder beperking naast elkaar. Waar cliënten ook zijn, Arduin biedt adequate ondersteuning. Of het gaat om wonen, op school, op het werk, in vrije tijd of met sociale contacten. Arduin onderscheidt zich door een enorme diversiteit in kleinschalig wonen en werken, afgestemd op de behoefte, de mogelijkheden en de keuze van de cliënten. Wij denken niet in problemen, maar in oplossingen! w- Stichting Arduin Seissingel 4 4333 GV Middelburg Telefoon: 0118-434500 Email: info@arduin.nl www.arduin.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48