colofon 0 dlensenlinq.nl woensdag 14 november 2012 ■nmhmlchlxv I 37 Voor haar een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft zij gevochten meer'kracht was er niet Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze vriendin TINY DE GLQPPER Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Dick, kinderen en verdere familie. Kurt, Anja en Sebastian Verdrietig zijn we, nu we afscheid moeten nemen van onze lieve collega Tiny de Glopper Tiny was ruim 19 jaar werkzaam als informatrice bij de WV-kan toren op Schouwen-Duiveland. We zullen haar blijven herinneren als een zeer betrokken, zorgzame collega. Haar kracht en positieve levenshouding is een voorbeeld voor ons allemaal. We wensen Dick, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. (oud) bestuursleden en (oud) medewerkers VVV Schouwen-Duiveland Na 74 jaar ben je halsoverkop vertrokken We zullen je heel erg missen Goeie reis PIETER SIMON LUST 5 januari 1938 11 november 2012 U wordt hierbij uitgenodigd om op vrijdag 16 november 2012 om 13.00 uur de bijeenkomst, voorafgaand aan de crematie van Pieter bij te wonen in het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Pieter op vrijdag 16 november 2012 van 11.45 uur tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te 4337 XD Middelburg. Fien Michiel Stephanie Marijn Fia Stiefkinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen de Boisotstraat 5 4371 BK Koudekerke Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Henny van der Werf maar wij zijn dankbaar voor al de mooie dingen die wij met haar hebben beleefd. Albert en Alie ten Klooster Psalm 23 vers 1 De Heer is mijn Herder, mij ontbreek niets. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Lena Jacoba Openneer sinds 1978 weduwe van Jacobus Schrier in de leeftijd van 94 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 12 november 2012 Correspondentieadres: Fam. Schrier Julianastraat 67 4414 AS Waarde Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Nieulandevoor de liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 16 november om 13.00 uur in de zaal van de 'Adullamkerk', Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Lena Jacoba Schrier-Openneer weduwe van Jac. Schrier Waarde: G. Waterman-Schrier M. Waterman Krabbendij keETramper- S chri er J.J. Tramper neven en nichten Ik legde mij neder en sliep. Slapen is niet tot de dood, slapen is wachten op U, wachten, dat Gij tot ons spreekt. Wachten, totdat wij U zien. In rustig vertrouwen op zijn Heer en Heiland is ontslapen- mijn lieve en zorgzame man, onze beste vader, groot- en overgrootvader Marcus Abraham van Strien echtgenoot van Neeltje Frederika Barendse Lid van de Orde van Oranje-Nassau Groede, 9 maart 1914 - Goes, 15 november 2012 's-Gravenpolder: N.F. van Strien-Barendse Varsseveld: Elisabeth (Henk in herinnering) Aardenburg: Steven Trees (Lien in herinnering) (Jeannet in herinnering) Sint Laurens: Wim Marijke Kapelle: Mare Anke Dinxperlo: Bram Willeke klein- en achterkleinkinderen De Schakel 's-Gravenpolderseweg 9, kamer 308 4462 CD Goes De dankdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 november om 11.00 uur in de "Geerteskerk" aan het Geertesplein 24 te Kloetinge. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.30 uur. in de kerk, gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de "Geerteskerk". ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke. begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl jtvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? :amf!seberiehten- Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. 'j. assSSwS Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging DE BEVELANDEN JohouvHo^kmouv Geldeloozepad 20 4461AJ Goes (0113)311444 uitvaartzorgcentrum, n I VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten m geheel Midden-Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37