Liz JfK Cornelis Jan Bierens 3 6 I familieberichten woensdag 14 november 2012 IDensenlinq.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter en ons zusje Neeltje Jacoba Minderhoud Geboren op 12-11-2012 Iedereen die langs wil komen, is van harte welkom. Bezoek overdag tijdens de kraamdagen of op ons kraamf eest 25 November 10.00-12.30 of van 15.30-18.00, Casembrootstraat 26, Westkapelle. Jackie, Sabine, Finn en Jur Minderhoud- Dominicus Eva Besnyöstraat 9, 4361 DB Westkapelle Tel: 0118-570987 Oys/Jsils/J Verdrietig zijn wij omdat plotseling is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en onze lieve, trotse opa in de leeftijd van 73 jaar. Ieder wie hem gekend heeft zal beseffen wat wij in hem verliezen. God zorgt voor ons. Grijpskerke Middelburg K.C. Bierens-de Visser Suzanne Bierens Oostkapelle Marianne en Martin Janse-Bierens Rosanne en Joris Emily Mart-Jan Middelburg Carolien en Peter Brasser-Bierens William Manuel 12 november 2012 Schuitvlotstraat 13 4364 AC Grijpskerke De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 16 november om 14-00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Wij stellen het zeer op prijs wanneer u hierbij aanwezig kunt zijn. Condoleance alleen schriftelijk. Liever geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en Comeiis-Jan Bierens Biggekerke: J.J. Brasser-Bierens A. Brasser t Middelburg: J.J. v. Wallenburg-Bierens t J. v. Wallenburg Grijpskerke: S.A. Vos-Bierens F. Vos neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze zwager en oom Kees Bierens Kockengen: W. de Visser A. de Visser-Versteegh Sommelsdijk: M. de Visser-Wisse Meliskerke: C. de Visser C. de Visser-Dekker Neven en nichten Beetje bij beetje heb je ons verlaten we konden niet zo goed nteer met je praten. Die blilc, die stilte deed vaak zeer onze moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan - zijn we dankbaar watje voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar met vrede in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Christina Bout-Schot A 20 maart 1930 - t 13 november 2012 sinds 2002 weduwe van Iman Bout Goes: Huib t en Nora Bout-Schijf Carolien en Adwin, Jake, Romy Huib Vlissingen: Ben en Joke Bout-Smit Bennie en Paulien, Lieke Stef Jos en Wendy Colijnsplaat: Adri en Ada Bout-Flipse Judith en Hessel, Frederique, Nicolette Jurgen en Lindsay, Devin Dave en Lianne, Feline, Luca Yerseke: Danny en Janny Iman Joost Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch, voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen. Colijnsplaat, 13 november 2012 Zorgcentrum Cleijenborch De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 16 november om 14.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in "De Ontmoeting", naast de kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster en tante Christina Bout-Schot weduwe van Iman Bout Zierikzee, 20 maart 1930 Serooskerke: Bruinisse: Zierikzee: Bergen op Zoom: Den Burg (Texel): Sneek: Den Ham (Ov.): Zierikzee: Zierikzee, 13 november 2012 t Colijnsplaat, 13 november 2012 W.K. Schot t M. Schot-Berrevoets H.Schot C. Schot-van der Doe B.D.Schot T. Schot-Beeke Chr. Schot H. Schot-Jumelet t W. den Haan-Schot J. den Haan t M.M. Fennema-Schot J.R.G.D. Fennema H. Bolman-Schot G. Bolman J. Schot P. Schot-Bakker Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat onverwachts is overleden, onze broer, zwager en oom Alfred Johannes Rommens op de leeftijd van 58 jaar. Oost-Souburg: Harry t Patricia Vlissingen: Willy Joke Middelburg: Odette Willem Oost-Souburg: Tom Dieneke neven en nichten 9 november 2012 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatj e Maria Cappon - W illeboer echtgenote van Johan Jan Cappon t 11 juli 1925 11 november 2012 Met respect voor de zvaarden die zij ons heeft meegegeven. Jan Kees en Ellen Suzanne en Christiaan Rogier en Lisanne Marjan en Ben Danielle en Michel Rianne en Mdchiel Bart en Dieke Wij zijn dankbaar voor de fijne tijd die zij heeft doorgebracht in het Jacobs Gasthuis. Correspondentie-adres: Cuneraweg 367, 3911 RL Rhenen De afscheidsdienst vindt plaats vrijdag 16 november om 14.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. "De Heer je God is bij je waar je ook heengaat" Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden was, laten wij u weten dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en oud-oma Jakoba Pieternella Dek - Waterman echtgenote van M. H. Dek overleden 29 december 1991 Waarde, 30juni 1922 Krabbendijke, 13 november 2012 Kapelle: A. M. Dek E. J. Dek - Weststrate Oisterwijk: Rianne en Gert-Jan Max, Tim Middelburg: Marjo en Arjen Juliette, Mare Haarlem: P. A. Dek J. A. den Herder Haarlem: Joëlle en Alex Amsterdam: Lennart en Anne/ies Zorgcentrum "Nieulande", Krabbendijke. Correspondentieadres Vroonlandseweg 70 4421 GL Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 november om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Raadhuisstraat 17 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het voormalig kerkgebouw, Havenstraat 3 te Waarde. Gelegenheid tot afscheid nemen in overleg met de familie. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving. Op maandag 12 november is overleden mijn bijzondere moeder, mijn schoonmoeder en onze oma en overoma Pieternella Schets Nel - Joost en Wilma Manali en Maurice Kylian, Casper, Kaya Joey Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 69, 4381 LB Vlissingen Op vrijdag 16 november zullen we haar om 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36