Öyarlgüsn Laurus Adriaan van de Kreeke - Louw - Lieve Louw 28 I dinsdag 13 november 2012 [HBnsenliflC .nl ■hp Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons leven onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Fina van Dixhoorn-de Groote weduwe van Jan van Dixhoorn in de leeftijd van 89 jaar. Nisse Elly en Rinus Roose-van Dixhoorn Marteyn en Linda - Jasper, Tim Jeroen en Anja - Sam, Emma Hoek Wies en Willy van Dixhoorn-Taalman Ilse en Steve - Britt, Indy, Juul Kelly Terneuzen Sonja van Dixhoorn en Jos van Driessche 12 november 2012 Correspondentieadres: Klaprooslaan 108 4537 CT Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 16 november om 14.00 uur in 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'Vremdieke'. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis 'Vremdieke' voor alle zorg en aandacht. Verbijsterd waren wij toen wij hoorden dat onze schoonzoon Mario Ferket op zo'n jonge leeftijd is overleden. Mario, wij hebben zoveel meegemaakt met elkaar en wij zullen jou dan ook nooit meer vergeten. Wij wensen Willeke en de familie Ferket heel veel sterkte Fons Rensen Wilma van Balen Patrick Baart Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze voormalige collega Kees Overbeeke Kees is jarenlang een zeer gewaardeerde collega geweest op onze fabriek. Wij wensen Coby, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Styrenics Plastics Plant Styron Netherlands bv HBHBW Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve zoon, onze vader, broer, zwager en oom in de leeftijd van 59 jaar. Goes: Parijs: Wolphaartsdijk: Oudenhoorn: Zoutelande: Oostkapelle: Amsterdam: Goes: Wolphaartsdijk: Goes: N.M. van de Kreeke - de Regt Jacco t Pieter en Michele John Laura Mieke en Hans Maarten en Ellen Laurinus Ko en Rolanda Pieter en Petra Margreeth en Izak Neven en nichten 11 november 2012 Correspondentieadres: Sloestraat 18, 4374 BP Zoutelande Louw is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 16 november om 13.00 uur in dorpshuis "de Griffioen", Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd dorpshuis. Voor altijd in ons hart. We zullen je missen Janny, Wesley, Eelke Na moeizame laatste jaren is toch nog rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Cornelia Catharina Hoogesteger Lia echtgenote van Pieter Abraham Robijn Hoedekenskerke, 5 maart 1940 t Oostburg, 11 november 2012 Twello: Rob Robijn Irene van Oostrum Sybren Emilie Annefloor Cadzand: Carianne Robijn Paul de Splenter Correspondentieadres Boulevard de Wielingen 82-15, 4506 JL Cadzand Een speciaal woord uan dank aan de medewerkers uan De Stelle, afdeling Korenbloem. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen met een woord zoaarop je kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Verdrietig zijn wij nu onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Ronny Laffort echtgenoot van Anny Eikhout 30 augustus 1938 til november 2012 Terneuzen: Anny Laffort - Eikhout Heinkenszand: Patrick en Monique Nienke Eva Martijn Zaandam: Anke en Willem Matthijs Elin Silvijn Canisvlietstraat 18 4541 BE Sluiskil Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Ronny op vrijdag 16 november om 14.00 uur in de Kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna we hem begeleiden naar het Monuta Crematorium, Bellamystraat i' 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen bent u ook van harte uitgenodigd. Na een lang en mooi leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder I rwbcv M edarüc Victor Uoe- vcwv der Poel/-CjcMe< weduwe van Josephus Albertus van der Poel geboren te Terneuzen op 9 oktober 1909 en overleden te Geel op 9 november 2012. Frieda en Leo (f) Michaël Marie-Christine en René Hetty, Werner (f) en Dieter Ronald en Nina Carlo en Sibylla Sylvia en Oscar Andrea (t) en Jean-Pierre (t) Patricia en Ivan Henri en Valerie Sophie en Michel Marc en Irma Martine en Kim en de achterkleinkinderen Correspondentieadres: Frieda Nelissen-van der Poel Korenbloemstraat 13/4, 2440 Geel-België Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst, die plaatsvindt in de Emmauskerk te Terneuzen, Alb. Thijmstraat 2, op vrijdag 16 november 2012 om 14 uur. Daarna leggen we haar in besloten familiekring te rusten op de begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop ontmoeten wij u graag in het restaurant van hotel l'Escaut, Scheldekade 65 te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62