Wellness Goes opent Dorpshuis Ritthem komt weer tot leven 'Potentieel boventallig* personeel Neckermann in grote onzekerheid kpn Sans Soleil dinsdag 13 november 2012 GOES - Wellness Goes opent zater dag 24 november officieel haar deuren aan het Geldeloozepad. Het exclusieve wellnessresort met vele splinternieuwe sauna- en beauty faciliteiten is onderdeel van Fitland XL met een groot sportcentrum, fysiotherapie en kinderdagverblijf, verschillende saunacabines, stoombaden, zwem baden, massages en schoonheids behandelingen en een afdeling fy siotherapie van Fysio For You. Ook is er een restaurant. Voor gas ten die liever naar een spa gaan in badkleding, hanteert Wellness Goes op dinsdag badkle- ding-mag-dagen. Voordat het com plex in gebruik wordt genomen, staan er 16,17 en 18 november nog uitgebreide test- en open dagen op het programma voor leden. RITTHEM - Het bruist weer in het dorpshuis van Ritthem. Een paar maanden nadat Albert en Joke van der Meule het dorpshuis hebben overgenomen, vinden er weer re gelmatig activiteiten plaats. Dit weekend staan een concert en een kerstmarkt op het programma. Vooral de country- en western avond was een hoogtepunt, vin den Albert en Joke van der Meule. „Mensen moesten buiten wachten om binnen te komen." Het dorps huis is inmiddels ook aangewezen als fietscafé. Zo weten ook toeris ten het dorpshuis nu te vinden. Op 16 november vindt er een con cert plaats van Nederlands groot ste accordeonorkest Concertina. Deze Zeeuwse accordeonvereni ging is in juni 1990 opgericht door de huidige dirigent Harry Schroe- vers. Concertina heeft inmiddels deelgenomen aan diverse festivals en concoursen. Het concert begint om 20.00 uur. De avond is om streeks 22.00 uur afgelopen. De en tree is gratis. Op 18 november is er een kleine kerstmarkt in het dorpshuis. Die wordt voor de eerste keer gehou den. De markt duurt van 10.00 tot 18.00 uur. Ook is er een kerstcafé met glühwein en wafels, en zijn er stands van KIKA en voor een goed doel op Kreta. door Henk Boot SINT JANSTEEN - Bij Necker- mann.com in Sint Jansteen en Ter- neuzen hebben 262 personeelsle den te horen gekregen dat ze 'po tentieel boventallig' zijn. Dat wil niet zeggen dat ze ook alle maal zonder werk geraken. Ze kun nen namelijk solliciteren naar 41 volletijdsfiincties bij het voormali ge postorderbedrijf. Daardoor zou het banenverlies tot 172 medewerkers (130 volletij dsba- ben) 'beperkt' kunnen blijven, zo als de directie eerder had aange kondigd. Niet uit te sluiten valt, zo vrezen personeelsleden, dat som mige medewerkers in hun nieuwe functie minder uren krijgen of aan de slag kunnen blijven in een lage re loongroep, omdat de 41 banen goeddeels parttime worden inge vuld. De bonden zijn niet blij met deze gang van zaken. „Want in fei te zitten er nu meer mensen in on zekerheid dan strikt genomen, noodzakelijk is", aldus Peter Rosen- daal van De Unie. Er blijven bij Neckermann een kleine 300 man werken, die met zijn allen 251 vol- letijdsbanen bezetten. „Er is spra ke van gelatenheid dat het zo loopt. De financiële positie van Neckermann.com is zwak. Het heeft dringend een kapitaalsinjec tie nodig, anders ziet het er voor de overblijvende personeelsleden ook slecht uit. Sommigen werken hun hele werkzame leven bij het bedrijf Maar elders in de regio zijn de kansen op ander werk he laas klein", aldus Unie-bestuurder Rosendaal. Neckermann.com is in gesprek met een Nederlands be drijf, dat de aandelen wil overne men. Het voormalige postorderbe drijf kan het volgens directeur Kurt Staelens financieel uiterlijk tot eind december uitzingen. „Maar hoe eerder we een deal heb ben, des te beter het is." Perso neelsleden krijgen na ontslag, eni ge tijd een aanvulling Wesdorp Schilders- en Afwerkingsbedrijf Korte Achterweg 10 4307 AK Oosterland Tel. 0111 -641551 www.wesdorp-schilders.nl Schilders- en Afwerkingsbedrijf Harry Linders Klaverstraat 57 4322 CG Scharendijke Tel. 0111 -672142 www.schildersbedrijflinders.nl MAAK KANS OP €2O0Or RETOUR! Bouwbedrijf Boogert bouwt brede school Bouwbedrijf Boogert uit Ooster land gaat de brede school in Zierik- zee bouwen. Zeeuwland ontwik kelt met gemeente, Marsaki en an dere partijen een brede school in de wijk Noorderpolder. In het ge bouw worden straks onder meer Theo Thijssenschool, kinderdagver blijf, buitenschoolse opvang maar ook andere (welzijns-)activiteiten ondergebracht. DREISCHOR Lenigheid door Zwarte Pieten training Bij de Yoga Bakkerij in Dreischor kunnen kinderen tussen de 4 en 8 jaar oud in november meedoen aan een Zwarte Pieten Training. Dat wordt gedaan met de Yo ga-Swing, een speciale hangmat waar je lenig van wordt. De trai ning wordt vandaag en op 20 en 27 november gegeven van 16.00 tot 17.15 uur. Info: 06-23863388. ZIERIKZEE Rijbewijskeuring op twee locaties Zeventigplussers of andere chauf feurs die een rijbewijskeuring moe ten ondergaan kunnen maandag 19 november terecht bij Regelzorg in het MFC in Zierikzee of donderdag 6 december in De Schutse in Haam stede. Meer informatie en een af spraak maken kan via: 088-2323300 ofwww.regelzorg.nl. Sans Soleil is een salon aan huis, gevestigd aan de Oosterscheldes- traat 23 in Zierikzee. Te bereiken via: 0111-420357 of info@sans-soleil.nl. Zie ook de website: www.sans-soleil.nl. ZIERIKZEE foto Dirk-Jan Gjeltema v,o.f. Boot Schilders-Afwerkingsbedrijf Lageweg 18 4328 RT Burgh-Haamstede Tel. 0111 -651586 Schildersbedrijf Franke v.o.f. Havenweg N Z 4 4318 AB Brouwershaven Tel. 0111 -691288 I Schildersbedrijf Ad de Wit I Capelleweg 3 4306 PE Nieuwerkerk i Tel. 0111 - 641555 I www.addewit.nl laat nu uw huis binnen en/of buiten schilderen en maak kans op €2000,- retour. Vraag uw Winterschilder naar de voorwaarden. If? kpn kpn wB||l kpn i om/zeel,intl I 4800 0776 doet't gewoon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45