Of 0II-;,j!i|€|.er icftten 0 fllensenlinq.nl dinsdag 13 november 2012 farmiiehe richten I 29 De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, altijd zorgzame moeder en oma Hendrica Willemina van der Werf - Nouwen Henny gehuwd geweest met Henk van der Werf f 19 januari 2005 17 oktober 1932 11 november 2012 Bruinisse, Hans van der Werf Ousmane van der Werf-Diallo Bijou TyroneTyrese Antoine Raoul en Rochanne Jack van der Werf Gerda van der Werf-van Goch Roos en Michiel Rik en Charlotte Bruinisse, Mosselstraat 14 Correspondentieadres: Stenenpad 5,4311AJ Bruinisse De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden donderdag 15 november om 13.30 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Verdrietig zijn wij met het verlies van onze lieve en zorgzame zus, schoonzus en tante Henny v.d. Werf-Nouwen Brielle: G.Ornée-Nouwen R.A.Ornée Jacqueline Romein-Ornée Zierikzee: Mieker Bolier-Ornée Joop Bolier Frank en Emmely Julie en Joep Maarten Roeline Ornée en Bert Verdrietig en ontroerd moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Henny van der Werf Jaap en Tonia van der Maas Jaap en Jannie van 't Hoff Suus Dalebout Gré Klaassen Henk en Jannie Dorst Kees en Mientje van der Maas Corry Barendse 11 november 2012 Verslagen hebben wij van onze vrolijke, behulpzame, gastvrije buurvrouw Henny van der Werf afscheid moeten nemen. Wij zullen haar erg missen. Tiny en Marius Sari en Frans Leny De Heer is mijn herder Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zus, schoonzus en ons aller vriendin Jannetje Elizabeth Marteijn Jannie Kleverskerke, t Kleverskerke, 26 september 1933 11 november 2012 Chaam: Rinus en Anneke Mina Quist Aartje en Bram de Ridder Tannie en Sjaak Verdouw Annie Louwerse Petra van de Berge Ria en Leon Boileau Marty Comelissen Liza van der Heijden Onze dank gaat uit naar de huisarts Roelofsen en alle dames van de thuiszorg voor hun liefdevolle zorgen. Dorpsstraat 13 4341 NB Kleverskerke Jannie is thuis alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 14 november van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 16 november om 11.00 uur in de Protestantse Kerk te Kleverskerke. Aansluitend zal aldaar de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Dankbaar voor al het goede wat zij voor ons heeft gedaan, hebben wij nu afscheid moeten nemen van onze lieve nicht Jannie Marteijn Marknesse: Rie en Henk de Nood - Kasse Middelburg: Rinus en Riet Kasse Middelburg: Han en Lenie Kasse En kinderen Middelburg, 11 november 2012 1 Al ruim 30 jaar een begrip in Zeeland tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl Ze hield van de polder het weidse land, daaraan had ze haar hart verpand. Daar heeft ze gewoond, daar heeft ze geleefd, daar heeft ze haar beste jaren beleefd. Maar ze hield ook van reizen, naar verre oorden. Waar alle schoonheid, haar steeds weer bekoorde. Tot aan de dag dat haar lichaam het langzaam begaf, en nu alleen de vogels nog zingen, boven haar graf. Marie, mei 2012 Maria Elena Pieternella Sinke Ellewoutsdijk, f Oudelande, 16 mei 1928 11 november 2012 is na een bewogen en strijdbaar leven als gevolg van een ernstige ziekte, omringd door haar dierbaren, rustig gestorven. Ex. test.: C.P.J. Wiskerke j Dank aan allen die haar leven verrijkten. Dank aan alle mensen van Allévo, die Marie met liefdevolle zorg terzijde hebben gestaan. Correspond en tieadres Zuidpolderdijk 3, 4436 RS Oudelande De herdenkingsdienst wordt gehouden vrijdag 16 november I om 13.30 uur in de Protestante kerk te Oudelande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in de consistorie van de kerk gelegenheid om afscheid van Marie te nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis D'n Ostpit, Vander- bijlparkstraat 1 te Oudelande gelegenheid om nog wat na j te praten en herinneringen met elkaar te delen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. j Never give up No matter what's going on Never give up Dalai Lama Strijdbaar tot op het laatst, heeft op de gouden herfstmor gen van Sint-Maarten onze markante, dierbare buurvrouw Marie het leven los moeten laten. Wat zullen wij haar missen! Remco Plettenberg Jobien Vermuë Susanne - Douwe V - Sjoerd - Lisa Kees Wiskerke Mirjam Wiskerke-Zijdewind Oudelande, 11 november 2012 Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze voormalige collega Kees Overbeeke Kees is jarenlang een zeer gewaardeerde collega geweest op onze fabriek. Wij wensen Coby, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Styrenics Plastics Plant - Styron Netherlands bv

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29