Ovsriüdau Levina van ouwerkerk-sturm dinsdag 13 november 2012 (J) lllensentfnq.nl Deenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Ps. 116:4. berijmd Na moeitevolle jaren is door de Heere van onze zijde weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Jan Adriaan Houtekamer Waarde, 24 maart 1946 Goes, 11 november 2012 We danken God voor alles wat we in jan ontvangen hebben. Waarde: J.[. Houtekamer (in dierbare herinnering) M.K. Houtekamer-Rooze Kruiningen: J.W. Bouwman-Houtekamer P. Bouwman Kattendijke: W.M. Houtekamer E.J. Houtekamer-Vreeke Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. P. Bouwman-Houtekamer Hogenakkenveg Sa 4416 RA Kruiningen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het personeel en vrijwilligers van 'Ter Weel' Goes, Unit 4, zijn we zeer dankbaar voor alle liefde en zorg al die jaren aan fan besteed. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Reede, woning 5, is heel rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Maria Jung-<Broerse weduwe van Johan Frederik Jung in de leeftijd van 92 jaar. Kinderen. klein- en achterkleinkinderen Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op vrijdag 16 november van 12.30 tot 13.00 uur. De afscheidsdienst zal om 13.30 uur gehouden worden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 3 te Vlissingen. Hierna zullen wij haar begeleiden naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar om 15-30 uür de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Vlissingen, 10 november 2012 Correspondentieadres: J.J. Jung, Lunenburg 54, 4385 EP Vlissingen Moe gestreden is tot onze droefheid van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud oma weduwe van Pieter Johannes van Ouwerkerk 9 november 1915 Middelburg t 10 november 2012 Kampen: J.M. Vogel-van Ouwerkerk J. Vogel Vlissingen: E.L. Goverse-van Ouwerkerk A.C. Goverse t Vlissingen: H ten Hacken-van Ouwerkerk H.L. ten Hacken klein- en achterkleinkinderen correspondentie-adres Anna Blamanlaan 142 4385 KK Vlissingen De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheet niet terecht. Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moeilijke laatste weg nu eindelijk vri j kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve schat, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, mijn lieve dochter Hendrica Teuntje de Glopper-Gerretse Tiny in de leeftijd van 62 jaar. Scharendijke: Dick de Glopper Michel en Esther Sharon Renesse: Dennis en Christina Jeffrey f Wesley, Jessey Breda: Elsa Gerretse-van Noorden Cor Gerretse t 11 November 2012 Kamillestraat 13 4322 BX Scharendijke De afscheidssamenkomst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op donderdag 15 november om 13.30 uur in het rouwcentrum op de begraafplaats 'Vredehof aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede, De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Tiny hield van kleurige bloemen - Wij moeten Gode zuigen Gezang 301 Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot zich riep Johannes Goossen Joop 3 oktober 1925 11 november 2012 L. Goossen-van den Bent Marijke Freda en Jacques Ingrid Linda en Sjoerd Stephanie en Sijnien Erik Henry Dunantlaan 190, 4334 BH Middelburg De rouwdienst, die geleid wordt door de heer Ds. K. den Hertog, zal worden gehouden op vrijdag 16 november 2012 om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke. Geen bloemen Graag willen wij hierbij onze dank uiten voorde goede zorgen van alle medewerken van Zorgotroom. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve zoon, onze vader, broer, zwager en oom Laurus Adriaan van de Kreeke - Louw - in de leeftijd van 59 jaar. Goes: Parijs: Wolphaartsdijk: Oudenhoorn: Zoutelande: Oostkapelle: Amsterdam: Goes: Wolphaartsdijk: Göes: N.M. van de Kreeke - de Regt Jacco t Pieter en Michele John Laura Mieke en Hans Maarten en Ellen Laurinus Ko en Rolanda Pieter en Petra Margreeth en Izak Neven en nichten 11 november 2012 Correspondentieadres: Sloestraat 18, 4374 BP Zoutelande Louw is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 16 november om 13.00 uur in dorpshuis "de Griffioen", Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd dorpshuis. Lieve Louw Voor altijd in ons hart. We zullen je missen Janny, Wesley, Eelke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28