Vrijwilligers 15 Koninklijk onderscheiden Aan alle inwoners oost Zeeuws-Vlaanderen maandag 12 november 2012 De werkgroep Zeeuws-Vlaanderen van de Sophia Kattenbond is op zoek naar vrijwilligers die willen meehelpen om verwilderde zwerkatten een be ter leven de geven. Info via 06-46597349. BIERVLIET Verdachte aanrijding gaat er vandoor Op de N6i bij Biervliet vond zater dag rond 00.30 uur een aanrijding plaats waarbij de verdachte er van door is gegaan. De automobilist, een 18-jarige man uit de gemeente Temeuzen, was vanaf een erf de weg op gedraaid en merkte een pas serende auto niet op. De man ging er vandoor, maar werd later die nacht aangehouden. Hij bleek flink te hebben gedronken. Er raakte nie mand gewond. TERNEUZEN Waardevolle sieraden gestolen uit woning In de late namiddag is afgelopen za terdag ingebroken in een woning aan de P. de Hooghstraat in Temeu zen. Om het huis binnen te komen heb ben de inbrekers een raam gefor ceerd. De dieven gingen er van door met waardevolle sieraden, waaronder een aantal sieraden dat bewerkt is met zirkonia's. De politie heeft de zaak in onder zoek. HULST Alle kaartjes voor buutredners verkocht De vijf voorstellingen van de Huls ter buutredners, in het weekend voor carnaval, zijn volledig uitver kocht. Bij de start van de verkoop via de website zaterdag om één se conde na middernacht waren de vrijdag- en zaterdagavonvoorstel- ling al binnen een kwartier uitver kocht. Voor de verkoop gisteren in Den Dullaert stonden ook weer ruim 100 mensen in de rij om aan een kaartje te komen. HULST Ouderenkoor Viva la Musica geeft concert Het ouderenkoor Viva la Musica verzorgt woensdag een koffiecon cert in De Lieve in Hulst. Het koor staat onder leiding van Sabine de Groote, die Marina Stockman is op gevolgd. Stockman loodste het koor door een turbulente periode. Viva la Musica concerteert vanaf 14.00 uur. Er wordt een gevarieerd repertoire gezongen. In de pauze wordt een loterij gehouden. Er zijn leuke prijzen te winnen. BIERVLIET - Het echtpaar Johan de Paauw en Suus de Meijer uit Biervliet is koninklijk onderscheiden tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Burgemees ter Jan Lonink van Terneuzen reikte de lintjes zaterdagavond uit na het con cert van de Koninklijke Muziekvereniging Harmonie Biervliet in de plaatse lijke PKN kerk. Hij is sinds 1995 voorzitter van de muziekvereniging en zij zit al sinds 1960 in het bestuur. Ze vervangt de dirigent ook als dat nodig is en ze heeft de leiding bij buitenoptreden. Behalve bij de muziek waren beide echtelieden in het verleden ook vele jaren betrokken bij de W Bier vliet. Ze beheerden onder andere samen de kantine. Johan de Paauw helpt bijna tien jaar bij het opknappen van het dorpshuis in Biervliet en klust ook bij de Stichting Behoud Monumenten Biervliet. foto Peter Nicolai Belangrijk! Op donderdag 15 november 2012 voeren wij werkzaamheden uit aan de drinkwaterleiding. Om u blijvend een goede en betrouwbare drinkwatervoorziening te garanderen, is onderhoud aan de drinkwaterleiding noodzakelijk. DELTA voert deze werkzaamheden voor u uit. De werkzaamheden beginnen op donderdag 15 november 00:30 uur en duren tot 08:00 uur. Tijdens en na de werkzaamheden is de waterdruk lager dan dat u gewend bent. Ook is de kans op bruin water aanwezig. U kunt dit water gewoon drinken. Wel adviseren wij u om tijdelijk niet te wassen, omdat hierdoor vlekken in het wasgoed kunnen ontstaan. Is het water na de werkzaamheden nog steeds bruin? Laat dan de kraan enkele minuten doorlopen. Het water behoort dan weer heldejje zijn. Contact Heeft u vragen? Neem dan contact op met DELTA, afdeling Opdracht Support via het gratis telefoonnummer 0800-1221, bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 08:00 uur tot 16:30 uur. ëSf DELTA N.V. verzorgt het beheer en onderhoud van het leidingnet in Zeeland, Goeree Overflakkee en de Brabantse Wal in opdracht van Evides Waterbedrijf. Evides levert drinkwater in Zuid-Holland Zuid, ivawrtialiijf Zeeland en de Brabantse Wal. 1 OELTA Infra B.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen ontslaan uit het feit dat bedrijven, Instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71