Schamel aantal treffers Delta Sport bij laagvlieger 37 Slechte start nekt Tovaal maandag 12 november 2012 'Je zag dat in het begin de koppies nog fris waren en dat alle informatie die ik hen had meegegeven er nog goed in zat' bij de thuisploeg was Geerten van maal valt hij niet zo op, maar nu Moolenbroek, die in de zomer voor wel. Hij was sterk in de rebound, de tweede keer de overstap maakte had veel onderscheppingen en ver van Swift naar Tjoba maakte. Nor- dedigde sterk. „En", zo had Van Ge- ffen gezien, „hij trok sommige aan vallen naar zich toe. Hij eiste de bal op en scoorde een paar keer. Com plimenten. Zo zie ik hem graag." door Wim Kakebeeke zoetermeer - Over de eindklasse ring van de handballers van Bema Kunststoffen/Delta Sport zijn ze het wel eens in Zierikzeese krin gen. Het zal geen hoge eindnote- ring worden, maar ook geen lage. „Er zit voldoende kwaliteit in de ploeg. Dat zal wel aan het eind van de rit blijken. Nu zijn we niet in evenwicht", klonk het vastbera den uit de mond van trainer Rob de Vos. Gemini 2-Delta Sport 19-12: Voor wie het beste voorheeft met de Schouwse handballers was het zondagmiddag slikken. Het diepte punt van het nog prille seizoen werd immers bereikt. Op Zuid-Hollandse bodem liep het aanvallend volledig spaak tegen hekkensluiter Gemini 2. Na een uur stonden er slechts twaalf Zeeuwse punten op het score bord. Dat was vragen om proble men. Scores Delta Sport: Guido de Graaf 5, Jimmy Niemans 3, Nico Juèn, Tijs de Vos, Kevi Meulmeester en Guust Sluijs 1 Dongen-sv Orion 31-24: De Hein- kenszandse eersteklasser had dol graag willen stunten op Brabant se bodem. Maar de koploper had heel andere gedachten over de ein duitslag. In Dongen kwam er veel productie van de flanken en de cirkel. Orion-trainer John Jansen roemde het spel van de thuis ploeg. „In de hoeken zijn we scheutig geweest met de ruimte. Dongen heeft dat slim uitge speeld." Positief nieuws kwam er uit de ziekenboeg. Na een maand af wezigheid keerde Ron van Dalen voor een kwartiertje binnen de lijnen. „Hij maakt weer trai ningsminuten en daar ben ik blij om." Bij Arno Riemens is het gips al weer van zijn vinger af, maar zijn rentree laat zeker nog enkele we ken op zich wachten. Na een re delijke eerste helft (16-13) knapte het touwtje pas kort voor tijd. Enkele tegenslagen in verzilveren van doelrijpe kansen zorgden als nog voor een iets geflatteerde uit- slag. Scores sv Orion: Guy Peters 9, Mischa Dorst en Marcello Tax 3, Nik van Da len, Lennart Vinke en Jaco de Jonge 2, Mare Dorst, Michiel Schuys en Ron van Dalen 1. Scores Tjoba: Dirk-Jan Westmaas 9, Dennis Broerse 5, Anoek Braam, Geer ten van Moolenbroek, Esmee Walraven en Niels Westmaas 2. middelburg - Door een 53-8-zege op Sparta verstevigde Oemoeme- noe zijn koppositie in de eerste klasse. Concurrent Alkmaar ver loor. Derdeklasser Tovaal kwam in Bemmel een slechte start tegen Be tuwe niet meer te boven. Na een 26-8-achterstand bij rust verloren de Goesenaren met 45-13. Oemoemenoe kwam in de tweede minuut op achterstand. Scheids rechter Verdonk bestrafte een hoge tackel van Quinten van Dijk en via een penalty-kick kwam Sparta'op 0-3. Lang hield die voorsprong geen stand, want binnen acht mi nuten boog de Middelburgse ploeg de achterstand na twee try's van Yedney America en secuur kick- werk van Laurent Legrand om in een 17-3-voorsprong. Sparta kwam nog wel terug tot 17-8, maar na een blessure van een van de Sparta-spe- lers, waardoor de wedstrijd gerui me tijd stil kwam te liggen, was er in de tweede helft geen vuiltje meer aan de lucht voor de Middel burgers. Fabien Legrand en Devin Schutte voerden de voorsprong op tot 27-8, waarna Yedney America na snelle rushes nog twee try's liet aantekenen. Laurent Legrand be nutte drie conversions en Oemoe menoe leidde soeverein met 43-8. In de slotfase bepaalden Scott Fla nagan en Laurent Legrand de eind stand op 53-8. Tovaal dacht na een gewonnen li ne-out al in de eerste minuut op voorsprong te komen, maar de try van Alex Vlieland vond geen gena de in de ogen van de scheidsrech ter. De gasten kwamen deze dom per niet te boven en in een hard duel liep Betuwe binnen twintig minuten uit naar 26-0. Vlak voor rust kreeg Tovaal meer greep op het duel en via een try van Maar ten Buijs en een penalty-kick van Ray Blackburn werd de achter stand teruggebracht tot 26-8. Het herstel zette zich echter niet door in de tweede helft. De thuisclub liep uit naar 33-8. Via Bram Bruij- nes kwam Tovaal nog wel terug tot 33-13, waarna het nog 45-13 werd. essi-zxcawssss £%»5K®5a3iHa8SSe«pK5®W KWADENDAMME 's Lands Welvaren verliest in beker Het driebandenteam van 's Lands Welvaren 1 overleefde de derde ron de van de nationale bekercompeti tie tegen tweededivisieploeg BC Arnhem 2 niet. Het werd 4-4 en 5-7 op sets voor de bezoekers. Ronald van Geyt en Raymond Peet- ers wonnen met 2-1 voor de derde divisionist. Luc Peeters verloor met 1-2 en Sylvia Eckel met 0-3. KWADENDAMME De Bree weer niet in vorm bij kaderteam Het kaderteam 's Lands Welvaren 1 verloor op eigen tafels van HWA Boele: 2-6. Alleen Danny Walhout won voor de thuisploeg. Weer bleek dat als Peter de Bree niet in vorm is de angel uit het team is ver dwenen. De Middelburger kwam niet los en ging kansloos ten on der, net als Jaap Hameling en Jan Goudzwaard. De Bevelandse staat nu achtste. KWADENDAMME De Stene Brug trekt aan langste eind De huisderby in poule drie van de derde divisie driebanden groot tus sen 's Lands Welvaren 1 en De Stene Brug eindigde in een 2-6-zege voor de 'bezoekers'. Voor de thuisploeg won Ronald van Geyt van Wim de Kok. Luc Peeters, Onur Can en Syl via Eckel moesten hun meerderen erkennen in Arjo Hollestelle, Eddy Hoondert en Joey de Kok. GOES Librist Tilroe verdient promotie Peter Tilroe van TOG uit Kortgene is in Sportpub Goes winnaar ge worden van het persoonlijk kam pioenschap libre vierde klasse pou le zuid. Jan Rentmeester van OBK en thuisspeler André Joosse wer den tweede en derde. De kampioen verloor maar één par tij en eindigde met een moyenne van 1.85. Daardoor promoveerde hij. i Tjoba-aanvoerder Niels Westmaas zoekt naar een afspeelmogelijkheid in het duel met Nieuwerkerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 67