Tholense Boys voetbalt als een koploper 321 Twaalf keer geel en eenmaal rood bij Walcheren-Borssele Nagelkerke voorkomt verlies Apollo Hansweertse Boys helpt koploper Odio flink in het zadel maandag 12 november 2012 De Witte scoort vier keer voor WHS door Robin Hamelink MIDDELBURG - Walcheren boekte in de vierde klasse A van het zater dagvoetbal een 6-1-overwinning op rodelantaarndrager Borssele en bleef ongeslagen. Wemeldinge ver sloeg Lewedorpse Boys met 3-2 en Kruiningen versloeg Bevelanders met 2-0. Waarde won met 3-1 van Colijnsplaatse Boys en Wolfaarts- dijk pakte drie punten tegen SVD: 3-1. Walcheren-Borssele 6-1: Een een voudige zege met een nare na smaak. Scheidsrechter Simon speel de een hoofdrol door twaalf keer geel en eenmaal rood te trekken in een wedstrijd die verder vriend schappelijk verliep. Daryl Hollan der opende de score en Bart Cher- min tilde de stand naar 2-0. Rob bert Beiloo zorgde voor de 3-0 en opnieuw Chermin voor de 4-0. Mark van der Eijk mikte de 5-0 binnen en Jasper Houge redde de spreekwoordelijke eer door 5-1 te maken. Borssele-goalie Ronald van Geul door Robin Hamelink MIDDELBURG - In de derde klasse A van het zaterdagvoetbal eindigde het duel tussen hekkensluiters Apollo'69 en Spui in 2-2. Koploper Nieuwdorp had geen moeite met Domburg: 0-6. Apollo'69-Spui 2-2:De Zeeuws-Vlamingen kwamen op 0-1 dankzij een treffer van Jordy Seghers. Vlak na rust trok Robin Korsuize de stand gelijk. Een fout je van de Apollo-goalie zorgde er voor dat Jelmer de Pooter Spui weer op voorsprong kon brengen. Spui mocht meteen verder met tien man, nadat Yorick Koekkoek een tegenstander van achter tackel de en rood kreeg. Dik in de blessu retijd bezorgde Sander Nagelkerke de thuisploeg de verdiende 2-2. Domburg-Nieuwdorp 0-6: De kreeg rood, omdat hij hands maak te buiten het strafschopgebied. Ste ve Schalkwijk bepaalde de eind stand op 6-1. Lewedorpse Boys-Wemeldinge 2-3: De thuisploeg voetbalde goed mee met de nummer twee. Pieter Bolle opende de score: 0-1. Jasper Verdonk trok de stand weer in evenwicht. Vanaf elf meter bracht Niels Kole Wemeldinge Weer op voorsprong. Remi Bruijnooge tikte een rebound binnen en zorgde voor de 1-3. Via een vrije trap verkleinde Marcel Rooze de ach terstand. Hierna ging het op en neer, maar gescoord werd er niet meer. Bevelanders-Kruiningen 0-2: Bei de ploegen gaven elkaar geen enke le ruimte. Een minuut voor rust opende Bowling Karapun de score voor Kruiningen. 1\vee minuten voor tijd zorgde Wouter Veerhoek voor de 0-2. Bevelanders kreeg ook kansen, maar slaagde er niet in om een doelpunt te maken. Waarde-Colijnsplaatse Boys 3-1: 'Colijn' bood goed weerstand te- thuisploeg kwam er niet aan te pas tegen een heel sterk Nieuw dorp. Na vijf minuten werkte Ri chard Koops de bal in eigen doel. Mark Nieuwenhuijse kopte de 0-2 op het scorebord en Roderiek Gaakeer zorgde voor een 0-3-rust- stand. Nieuwdorp ging op dezelf de voet verder en Janick van As so leerde naar de 0-4. Teun Rent meester maakte de 0-5 en Turan Dogan bepaalde de eindstand op 0-6. DFS-'s Heer-Arendskerke 5-0: Er waren weinig kansen in het eerste halfuur, maar een doelpunt van Kevin Veerhoek brak de wedstrijd open. Op aangeven van Jeroen Grefkens kon hij daarna ook de 2-0 in het doel lobben. Grefkens knalde meteen na rust de 3-0 in het doel van Arendskerke. Na een uur werd Grefkens weggestuurd. gen een fel Waarde. Sander Sallet schoot de bezoekers op voor sprong. Waarde-topscorer Miro Monteiro bracht beide ploegen weer in evenwicht. Een schot van Evert van Houte verdween door de handen van Colijn-goalie Leon van Loon in het doel: 2-1. De 3-1 van Mark Witsel viel vijf minuten voor tijd en dat brak het verzet van de gasten. Wolfaartsdijk-SVD 3-1: De thuis ploeg was beter, maar faalde in de afwerking. Geheel onverwacht kwamen de bezoekers op voor sprong dankzij een treffer van Henrik Borsselaar. Wolfaartsdijk ging vol op de aanval spelen en Harm Fluijt zorgde voor de ver diende gelijkmaker. Perry Eveleens schoot de thuisploeg op voor sprong en Thijmen van der Baan bepaalde vervolgens de eindstand op 3-1. Veere-Vlissingen 5-2 (1-2). Aziz EI Haschi 0-1, Joey Dos Santos 0-2, Jack van Goudswaard 1-2, Jelte Maljers 2-2, Wouter Koster 3-2 en Robin de Rijke 4-2 en 5-2. Hij bediende invaller Marus Bom en die schoot de 4-0 binnen. Net voor affluiten gaf Grefkens zijn derde beslissende pass. Ditmaal was Koen van de Berge de ontvan ger. Hij omspeelde de keeper en zorgde voor de 5-0-eindstand. AZW-Kapelle 1-1: Een gelijkop- gaande wedstrijd waar de thuis ploeg op voorsprong kwam. Mi chael van Mol was het eindstation na een goedlopende Axelse aanval. Vier minuten later werd het 1-1, Hans Tolhoek gaf het laatste zetje. Over en weer kregen zowel AZW als Kapelle genoeg kansen, maar gescoord werd er niet meer. De Meeuwen-Nieuwland 2-0 (1-0). Dion Melis 1-0 en Eddy Matthijse 2-0. MZVC-De Noormannen 3-1 (1-1). Pa trick Joossens 1-0, Mark Minderhoud 1-1, Rens de Visser 2-1 (eigen doel punt) en Kevin Krieger 3-1. door Robin Hamelink MIDDELBURG - Door een 3-1-over- winning op Seolto blijft Tholense Boys de koploper in de derde klas se B van het zaterdagvoetbal. De achtervolgers Internos, MZC'11 en WHS wonnen respectievelijk van De Fendert (3-0), Yerseke (5-2) en Beek Vooruit (5-1). Nummer laatst Noad'67 versloeg Rillandia met 6-2 en ging die ploeg voorbij op de ranglijst Tholense Boys-Seolto 3-1: Beide ploegen hadden er zin in en wil den voetballen. De thuisploeg was, zoals het een koploper betaamt, sterker en kwam na veertien minu ten op voorsprong door een doel punt van Niels Hopmans. Een uur later werd het 2-0, Hopmans be diende Koen Nieuwkoop op maat en die maakte het koelbloedig af. Ronald Bolhuis bracht de span ning terug in de wedstrijd, maar dik in de blessuretijd soleerde inval ler Mouran Tihani naar de 3-1. MZC'ii-Yerseke 5-2: Het was een prima eerste helft van de thuis ploeg. Toch kwam Yerseke op voor sprong via Arjen de Koeijer. Rick Bevelander trok de stand weer ge lijk en Frank Kristelijn schoot MZC'11 op 2-1. De ploeg uit Zierik- zee miste veel kansen en zo bleef het bij 2-1. In de tweede helft slaagde Arne Holm erin om snel voor de 3-1 te zorgen. Hierna probeerde Yerseke mee te voetballen en maakte de ploeg het MZC'11 lastig. Martijn van Grunsven trok de stand naar 4-1, waarna De Koeijer de bal in het vijandige doel werkte en het dus 4-2 werd. Kristelijn bepaalde met zijn tweede van de middag de eindstand op 5-2. „Het was een las tige wedstrijd, maar we hebben weer gewonnen. We waren beter, maar Yerseke deed het niet slecht. We blijven kort op Tholense Boys staan", aldus trainer Adriaan Nieu wenhuijse van MZC'11. Beek Vooruit-WHS 1-5: WHS was veel beter dan Beek Vooruit, maar vergat om een monsterscore neer te zetten. Arvin de Witte nam zo wel de 0-1, 0-2 als 0-3 voor zijn re kening. Pierre van Hooijdonk deed net voor rust wat terug uit een vrije trap. Uit een strafschop werd het 1-4 door opnieuw De Witte. Tom Vroegop bepaalde de eind stand op 1-5. De Witte, die al op achttien treffers staat, had de 1-6 kunnen maken, maar miste de ge boden strafschop. Noad'67-Rillandia 6-2: De num mer elf op de ranglijst, Rillandia, kwam op voorsprong via Robin van Bavel. Binnen een tijdsbestek van tien minuten zorgde Noad voor een 3-1-voorsprong door tref fers van Jeroen Reijngoudt, Wiljan j Lisseveld en Rob den Engelsman. Danny Steijn zorgde voor de 4-1 en Rob den Engelsman maakte met een stiftbal de 5-1. Mike Bree- voord schoot van flinke afstand de 5-2 in het doel en invaller Corné de Frel bepaalde de eindstand op 6-2. Noad gaf door de zege de rode lantaarn aan Rillandia. Krabbendijke-DHV 4-1: De thuis ploeg speelde aardig en verzorgd voetbal. Rens Jansen opende de score voor de thuisploeg, maar een minuut later trok Jordy Lokers de stand alweer gelijk. Jansen schoot Krabbendijke toch weer op voor sprong. Na een uur zorgde Jeroen Bakx voor een comfortabele 3-1- voorsprong. De thuisploeg kreeg veel kansen op meer. Alleen Elco Jansen slaagde er in om nog een doelpunt te maken. Spelmoment uit de wedstrijd tussen hekkensluiter Hansweertse Boys (oran je shirts) en koploper Odio. foto Willem Mieras door Mitchell Minnaard middelburg - Odio blijft koploper in de vijfde klasse B. De zondag ploeg uit Ossendrecht versloeg Hansweertse Boys met liefst 1-9. Nummer twee WW hield de aan sluiting met de koploper door een overwinning op Vosmeer. Volhar ding verloor met 1-3 van NVS en staat voorlaatste, net voor Hans weertse Boys. Hansweertse Boys-Odio 1-9: Odio kon zondag, uit bij hekken sluiter Hansweertse Boys, de drie punten mee naar huis nemen. Me de door drie persoonlijke fouten van spelers van de thuisploeg kon het elftal uit Ossendrecht voor rust al uitlopen naar een 0-5-rust- stand. In de tweede helft deed Kevin Beenakker nog wat terug door de 1-7 te maken, maar na an derhalf uur spelen stond toch nog een 1-9-eindstand op het score bord. WW-Vosmeer 6-2: WW heeft de aansluiting met koploper Odio behouden. Thuis won de ploeg uit Woensdrecht overtuigend van Vos meer. Door doelpunten van Joey van Hooijdonk, Brian Jaspers (bei den twee goals), Kevin van Loon en Joshua van Willigen was de marge groot. Jeffrey Kruf en Jeroen Wolst deden nog wat terug voor Vosmeer. Vivoo-Robur 3-0: Vivoo sleepte de drie punten uit het vuur tegen de Goesenaren. Al na acht minu ten schoot Tim Sannen de 1-0 bin nen. Dit leek lang de eindstand te worden, totdat de blessuretijd in ging. Dimitri Ceuppens en Mi chael Jeurissen scoorden beiden nog voor de club uit Huijbergen en zorgden daarmee voor een gro tere einduitslag. Volharding-NVS 1-3: Volharding is er niet in geslaagd om thuis te winnen van NVS. In een gelijkop- gaande wedstrijd kon de uitploeg twee keer koppend scoren uit een corner. Twintig minuten voor tijd viel de 0-3, waardoor trainer André de Graaf zich genoodzaakt voelde één op één te gaan spelen in de verdediging. Dat resulteerde nog in de 1-3 van Jeroen Goedhart vlak voor tijd. Vijfde klasse A. Terhole-Kwadendamme 0-2: Bei de ploegen in de onderste regio nen leden veel balverlies en kon den aanvallend slechts zelden ge vaarlijk worden. Kwadendamme was de minst slechte van de twee. Door een eigen doelpunt van Siet- se de Waal werd het halverwege de eerste helft 0-1. Niet veel later bepaalde Roel de Jonge de rust- en eindstand op 0-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62