Pronk scoort achter zijn standbeen - 33 Drie assists eri goal van Grefkens Arvin de Witte scoort vier keer voor WHS IWe wisten dat Elco de Schipper het niet kon aanlopen. Ik heb tegen Martijn (van Grunsven) Het eerstvolgende thuisduel speelt mzci 1 gezegd dat hij overal naartoe moest lopen.' op 8 december. Dan is de ploeg al een jaar ongeslagen op eigen veld. Adriaan Nieuwenhuijse, trainer van MZC'11 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de tweede klasse E boekte Bruse Boys zaterdag een knappe overwinning. De koploper bracht in Halsteren WC'68 de eer ste thuisnederlaag (1-2) van het sei zoen toe. Duiveland zette eenvou dig hekkensluiter Heinkenszand opzij. Het team van trainer Ko Stoutjesdijk won na een 3-0-rust- stand met 4-1. WC'68-Bruse Boys 1-2: VYC'68 begon fel aan het duel, maar gedu rende de eerste helft nam Bruse Boys het initiatief. Via Thomas Groeneveld, die na een prima com binatie met Robin Meertens met links de bal binnenschoot, kwam Bruse Boys op 0-1. Voor rust wa ren Gerard Vogel en Marco Ketting ook nog kansrijk namens 'Bru'. WC'68 kreeg ook een prima mo gelijkheid, maar keeper Mark Gil- jam toonde wederom vorm. In de zeventigste minuut werd het uit een afgeslagen corner 1-1 door Noël Zimmerman. „Daarna was het tien minuten lang billenknij- pen", aldus Bruse Boys-trainer Wim Nieuwland. Een doelpunt van WC'68 werd af gekeurd omdat joery Malinka in de ogen van de scheidsrechter doelman Giljam hinderde. In de 84e minuut scoorde de voor Vogel ingevallen Tommy Pronk, na een assist van Mare Bij de Vaate, achter zijn standbeen langs de winnende goal. „Dit geeft me een goed ge voel", sprak een opgeluchte Nieuw land na de zevende zege. Duiveland-Heinkenszand 4-1: Na een goede combinatie met Rob bert de Bruine kwam Duiveland in de dertiende minuut via Julius Bliek op 1-0. Heinkenszand liet daarna de kans op de 1-1 liggen. Martijn Simonse schoot op de paal en in de rebound mikte Kevin Jacobusse over. Na een verre uit trap van Leon Weeda ging de rechtsback van de bezoekers in de fout en Bliek maakte zijn tweede goal. Zes minuten voor rust onder schepte Robbert de Bruine de bal en zorgde vervolgens voor de 3-0. Na rust ging Duiveland iets te ge forceerd op jacht naar meer tref fers. In de 66e minuut viel via Mas- soud Osmanie, die scoorde uit een scrimmage, de 4-0. Jeroen Ver- schiere redde een paar minuten la ter de eer voor Heinkenszand. In het laatste kwartier maakte Ro nald Zwager zijn rentree. Trainer Ko Stoutjesdijk meldde nog meer goed nieuws vanuit de Oosterland- se ziekenboeg. „Barry Steenpoorte is aan de hersteltraining begon nen, Dennie le Comte heeft Trainer Ko Stoutjesdijk had goed nieuws te mel den vanuit de zieken boeg van Duiveland. slechts een lichte verrekking aan zijn knieband. Ook Wesley Goud heeft weer licht meegetraind." Arnemuiden-SSV'65 0-1 (0-0). Ger- ben de Wolf 0-1 Dinteloord-Zaamslag 2-0 (1-0). Rob bert van Opdorp 1-0, Pieter van Es 2-0. Rode kaart: 70. Peter Doens (Zaam- slag)- Klundert-Oostkapelle 1-0 (0-0). Eric Fuanani 1-0. Rode kaart: 83. Bart van Wuyckhuyse (Oostkapelle), 92. Ralph Namrit (Oostkapelle) en Niels Punt (Klundert). Rode kaart (2x geel): Joël Pattenier (Oostkapelle). Bijzonderhe den: Namrit krijgt tweemaal rood van scheidsrechter Bezemer, die in de be stuurskamer ook trainer Harro Hazelaar nog op de bon slingerde. Zwaluwe-Serooskerke 2-0 (0-0). Yan- nick Vos 1-0, Bart Martha (strafschop) 2-0. VCK-Dauwendaele 0-5 (0-4). Mart de Kroo 0-1, Stefan Joosse 0-2, Mart de Kroo 0-3 (strafschop), Jaap de Kroo 0-4, Stefan Joosse 0-5. maandag 12 november 2012 door Robin Hamelink MIDDELBURG - DFS consolideerde zaterdag de plaats in de subtop van de derde klasse A. De ploeg van trainer Edwin Kriens won op eigen veld met riante cijfers van 's-Heer Arendskerke (5-0). DFS be zet de vijfde plaats. Koploper Nieuwdorp (6-o-overwinning op Domburg) is inmiddels uit zicht, maar met het inhaalduel met num mer twee De Meeuwen nog in het verschiet is de tweede plaats (uit eindelijk ook goed voor promotie) nog volop in beeld. Komende za terdag wacht Nieuwland. DFS-'s-Heer-Arendskerke 5-0: Weinig kansen in het eerste half uur, maar een doelpunt van Kevin Veerhoek brak de wedstrijd hele maal open. Op aangeven van Jeroen Grefkens kon Veerhoek de bal ook vakkundig in het doel lob ben voor de 2-0. Grefkens knalde op aangeven van Wilco Jochem meteen na rust de 3-0 in het doel van Arendskerke. Na een uur werd Grefkens randje buitenspel weggestuurd. Hij be diende invaller Maris Bom en die schoot simpel de 4-0 binnen. Net voor het laatste fluitsignaal gaf Grefkens zijn derde beslissende pass van de middag. Ditmaal was Koen van de Berge de ontvanger. Hij omspeelde de keeper en zorg de voor de 5-0-eindstand. DFS stijgt door deze zege naar de vijfde plaats. Apollo'69-Spui 2-2 (0-1). Jordy Segh- ers 0-1, Robin Korsuize 1-1, Jelmer de Pooter 1-2 en Sander Nagelkerke 2-2. AZW-Kapelle 1-1 (1-1). Michael van Mol 1-0 en Hans Tolhoek 1-1. Domburg-Nieuwdorp 0-6 (0-3). Ri chard Koops 0-1 (eigen doelpunt), Mark Nieuwenhuijse 0-2, Roderiek Gaakeer 0-3, Yannick van As 0-4, Teun Rentmeester 0-5 en Turan Dogan 0-6. De Meeuwen-Nieuwland 2-0 (1-0). Dion Melis 1 -0 en Eddy Matthijse 2-0. MZVC-De Noormannen 3-1 (1-1). Pa trick Joossens 1-0, Mark Minderhoud 1-1, Rens de Visser 2-1 (eigen doel punt) en Kevin Krieger 3-1 MIDDELBURG - Arvin de Witte scoorde zaterdag vier keer namens WHS in het gewonnen duel bij Beek Vooruit (1-5). Hij had nog een vijfde goal kunnen maken, want hij miste een strafschop. Tho- lense Boys zag rivaal De Fendert kostbaar verlies lijden. Beek Vooruit-WHS 1-5 (1-3). Arvin de Witte 0-10-2, 0-3 en 1 -4 (straf schop), Pierre van Hooijdonk 1-3 en Tom Vroegop 1 -5. Krabbendijke-DHV 4-1 (2-1). Rens Jan sen 1-0 en 2-1, Jordy Lokers 1-1, Jeroen Bakx 3-1 en Elco Jansen 4-1. Noad'67-Rillandia 6-2 (3-1). Robin van Bavel 0-1, Jeroen Reijngoudt 1-1, Wiljan Lisseveld 2-1, Rob den Engels man 3-1 en 5-1, Danny Steijn 4-1, Mike Breevoord 5-2 en Corné de Frel 6-2. Tholense Boys-Seolto 3-1 (1-0). Niels Hopmans 1-0, Koen Nieuwkoop 2-0, Ronald Bolhuis 2-1 en Mouran Tihani 3-1. 's pjA*PCf Arne Holm tikt namens MZC'11 vlak na rust de 3-1 langs Yerseke-doelman Ramon Boone. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51