Overladen Will van Oosterhout 20 Ifamilieberichten maandag 12 november 2012 IDensenlinq.nl Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Jeanne van Oosterhout - van Baal Amsterdam: Frangois van Oosterhout Stefan Doberitz Goes: Will van Oosterhout Inge Geleedst Mees Teuntje Tom Best: Petula van Dijck - van Oosterhout Frank van Dijck Bas Niels 4381 VC Vlissingen, 9 november 2012 Van de Spiegelstraat 92 Will is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 15 november van 12.45-13.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Jacob Zuijdweg Piet in de leeftijd van 76 jaar. Schore: Ria Zuijdweg-Brandt Yerseke: Kees en Sandra Fleur, Merel Kapelle: lolanda en Jaap S/7, Ties, Siem Goes: Lianne en John Schore: Hans 9 november 2012 Boomweidelaan 7 4423 AN Schore De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C.J.P. van der Bas, wordt D.V. woensdag 14 november om 13.30 uur gehouden in het Dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plotseling is van ons heengegaan mijn broer en onze oom Piet Zuijdweg Corrie en Johnny f en kinderen Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Piet Zuijdweg Wij wensen Ria en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Goes: Corrie Polfliet-Brandt Joop Polfliet Kapelle: Wim Brandt Goes: René Brandt Marjo Brandt-Kuzee Neven en nichten Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en over-oma Cornelia Buteijn - van de Plasse echtgenote van Adriaan Pieter Buteijn overleden 3 maart 1971 Nieuwdorp, Goes, 12 april 1921 10 november 2012 And ré -in herinnering- Jaap -in herinnering- en Els Piet en Leneke Jannie Adrie en Lia Marja en Leo Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Weel" Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Van de Plasschestraat 48 4444 AG 's-Heer Abtskerke De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. D. Westerneng, wordt gehouden op donderdag 15 november om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieuwdorp. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 - 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. De begrafenis vindt om plm. 14.00 uur plaats op de kerkelijke begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in "Landlust" te Nieuwdorp gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig nemen wij afscheid van onze oma en over-oma Oma Buteijn Cindy en Mark Kevin, Tarah, Bryan Arjan en Erna Yaron, Marick Barbara en Harm-Jan Thijs, Juli Angelique en Martin Stijn Saskia en Raimo Nikki, Dani, Senn Gisela Ruud en Kasia llona en Jark Roderick "Licht scheen over de bladeren, een mooie h zei haar vaarwel" In liefde met haar en met elkaar verbonden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder Helena van Hekke - Krijger - Lenie - in de leeftijd van 82 jaar. C.M. van Hekke Henny en Laurens Tjeerd Jelger Zierikzee, 9 november 2012 Lijnzaad 19 4328 CJ Burgh-Haamstede Geen bezoek aan huis. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 14 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Na een langdurige ziekte, die haar zelfstandigheid in toenemende mate ondermijnde, is rustig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Madalaine Maria Isabella Scheers echtgenote van Petrus Willem Vaal Graauw en Langendam, 18 december 1925 t Terneuzen, 10 november 2012 Terneuzen Peet Vaal Terneuzen Marlies en Guust Neve-Vaal Jorg Ingvar Sabadell (Spanje)Monique Vaal en Carles Grau Sylvian Dinand Correspondentieadres: Rodenbachstraat 95, 4532 CX Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre', R15 en 'de Blide' voor de liefdevolle verzorging. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden de heer W.P. den Toom Van 1960 tot 1988 is de heer Den Toom directeur geweest van cbs De Poeljeugd in 's-Heer Hendrikskinderen. Wij denken met waardering en respect aan het vele werk dat hij voor de school heeft gedaan en bidden voor zijn kinderen en kleinkinderen om Gods nabijheid in hun verdriet. Namens het personeel, J.W. Sijp-Heynsdijk R. Rap In aanvulling op de overlijdensadvertentie van Suus Bosselaar Bedanken wij graag Zorgzuster Zeeland voor alle goede zorgen aan onze moeder en aan ons besteed De familie Verdrietig hebben wij op vrijdag 9 november jl. afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa, zoon en broer Kees Overbeeke Van de zorg en toewijding door dr. Ephraïm, dr. Munneke en de medewerkers van de Thuiszorg en het hospice in Terneuzen waren wij diep onder de indruk. Onze hartelijke dank gaat dan ook naar hen uit. Coby Overbeeke-van Gilst, kinderen en kleinkinderen Moeder Overbeeke en Rein Overbeeke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20