Casten Braakman woedend PZC Hazes leeft Twee man neergeschoten op kickboksgala MAANDAG 12 november 2012 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT - editie: Walcheren 254e jaargang nr. 268 - los nummer 1,95, abonneeprijs 1,01 I Grijze start, io- BUITENLAND Swingende priester is het visitekaartje van rk-kerk Brazilië 8 en 9 SPORT Olympische droom van Katja Roose duurt slechts een halfuur 25 Onduidelijkheid troef over toekomst recreatiepark, gemeente moet ingrijpen HOEK - Onder campinggasten van Vakantie-eiland Braakman bij Hoek heerst grote woede. Het re creatiepark is voor onbepaalde tijd gesloten, maar niemand weet waarom. Een aantal heeft zelfs al staangeld voor volgend jaar be taald en weet niet of zij hun cen ten ooit nog terug zullen zien. Dat het vakantie-eiland in zwaar weer verkeerde, was al langer be kend. De moedermaatschappij Le- monie Investment van de familie Westermeijer is begin dit jaar fail liet verklaard. Onder Lemonie In vestment hangt weer Hooge Paas- chberg BV, met de firma's Vakan tie-eiland Braakman, de sporthal (Braakman Sport), de Braakman- kreek (Wabra) en subtropisch zwembad Scheldorado in Terneu- zen. Hooge Paaschberg was echter niet failliet verklaard en leek 'ge woon' door te kunnen gaan, tot be gin oktober bekend werd dat per soneel geen loon had ontvangen over september. Naar verluidt heb ben de banken de geldkraan dicht gedraaid, omdat tussen de banken en Westermeijer onenigheid is ont staan over de verkoop van onder meer het Vakantie-eiland Braak man. Financiële verplichtingen konden daarop niet meer worden nagekomen. Vorige week werd de gastoevoer al afgesloten. Water en elektriciteit worden ook afgeslo ten. Campinggasten voelen zich overvallen. Ze zijn tot op heden niet ingelicht over wat er echt aan de hand is. De bedrijfsleider be waart het stilzwijgen. Volgens per soneel zou ook hij niet weten wat er precies gaande is. Westermeijer msssses&xssmi masa AMSTERDAM - Een Hazesfan op de rode loper bij het DeLamar Theater in Amsterdam voor aan vang van de première van de musical Hij Gelooft in Mij. Volkszanger André Hazes (1951-2004) kwam gisteren weer tot leven in de musical. De voorstelling van Joop van den Ende Theaterpro ducties verhaalt over Hazes' verhouding met Ra chel en zijn stad Amsterdam, inclusief zijn 'diepe dalen en hoge toppen van succes en teloorgang'. Zijn grootste hits komen voorbij, zoals Een beetje verliefd. Het verhaal wordt gezien door de ogen van Rachel als zij vijftien jaar is en verliefd wordt op haar idool. De voorstelling is tot eind maart te zien. foto Erik van 't Woud/ANP iHfcjw>wii*ii»iiMagwgaiai3Bafiffigg8»aBBB BWSMroUKHNHHBHnBBIBMHBMCB DEN HAAG Kritiek neemt toe op ontslagrecht Advocaten hebben forse kritiek op de manier waarop het kabinet-Rut- te II het ontslagrecht wil wijzigen. De Vereniging Arbeidsrecht Advo caten Nederland noemt het ondoor dacht en onverstandig. Ook voor malig Tweede Kamerlid Jaques Wallage (PvdA) uitte gisteren kri tiek. „Het is niet verstandig om mensen in crisistijd versneld de bij stand in te werken." HILVERSUM Tanja Nijmeijer geeft aandeel in aanslag toe De Nederlandse Farc-strijdster Tan- ja Nijmeijer is in Colombia betrok ken geweest bij een aanslag op een buslijn in de hoofdstad Bogota., Dat heeft ze gisteren verteld in een vraaggesprek met het VPRO-pro- gramma Bureau Buitenland. De uit Denekamp afkomstige Nij meijer zei dat bij die bewuste aan slag geen doden of gewonden zijn gevallen. DEN HAAG Oppositie: trek plan ov-kaart in Het kabinet kan het plan om de gra tis ov-studentenkaart vanaf 2015 te vervangen door een kortingkaart het beste terugnemen. Het wegval len van gratis openbaar veroer roept veel weerstand op en bezorgt de studenten schade. Dat vindt SP-Tweede Kamerlid Jasper van Dijk. Ook D66, PW en CDA den ken er zo over. pagina 7: poging ov-kaart te redden MIDDELBURG Man spuit bijtende stof in gezicht meisje Een 17-jarig meisje is gewond ge raakt, doordat een onbekende man zaterdagavond in Middelburg een bijtende stof in haar gezicht spoot. Dat maakte de politie gisteren be kend. Het meisje fietste over de Brigdamseweg toen plots een man met een soort waterpistool op dook. Hij bespoot haar met een on bekende vloeistof in haar gezicht. pagina 2: meisje bespoten die kantoor hield in Arnhem, is volstrekt onbereikbaar. Volgens campinggasten moet er in gegrepen worden. Is het niet door de brancheorganisatie Recron, dan wel door de gemeente Temeuzen. „Terneuzen heeft altijd goed ver diend aan het recreatiepark", stel len zij, „en nu wij in nood verke ren, kan de gemeente wel iets voor ons doen." VEGHEL - In het Brabantse Zijtaart, vlakbij Veghel zijn gisteravond twee mensen zwaargewond ge raakt bij een schietpartij op een kickboksgala. Dat heeft de politie bekend gemaakt. Een van hen zou zwaargewond zijn en één 'insta biel'. Volgens een ooggetuige is een van de slachtoffers ter plekke gereanimeerd en vervolgens naar het ziekenhuis vervoerd. Het gala genaamd The Battle of Zij taart vond voor de derde keer plaats. Het evenement, dat plaats vond in het dorpshuis, was rond twee uur in de middag begonnen. Volgens het Brabants Dagblad zou er aan de schietpartij een opstoot je vooraf zijn gegaan. Twee men sen kregen ruzie, waarbij er stoe len door de lucht vlogen. Vervol gens trok een man een pistool. Een arrestatieteam met kogelvrije vesten heeft het pand doorzocht. Er waren vijf ambulances en een traumahelikopter ter plekke. DE STELLING Campinggasten De Braakman zijn terecht boos Reageer op pzc.nl UW MENING 452 reacties Tarief Westerscheldetunnel moet nog dit jaar omlaag eens MHMHMHHMMHHK90% oneens Hl 10% MHHHHMI Word ook abonnee! Zie bon op pagina 2 of bel 088 013 9910 8 71168811555530

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 1