Övs/isdöri 38 Ifamilieberichten zaterdag 10 november 2012 0 (Hensenlinq.nl Onze ouders zijn vandaag 50 jaar getrouwd. 50 jaar lang zijn jullie getrouwd 50 jaar lang hebben jullie gebouwd aan een relatie zo fijn die krijg je niet zomaar klein Vandaag zijn jullie twee gelukkige mensen Herman Lossieen Lilian Lossie-Verlinden daarom wil wij jullie voor de toekomst het allerbeste wensen! Proficiat met het gouden jubileum! Namens: William, Jacqueline en Eefke Patrick, Gina, Svenja en Mika Pascal, Sandra, Kelly en Iris 'Kieka koe ka ka../ Intens verdrietig en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat mijn lieve man, onze vader en opa aan zijn nieuwe reis is begonnen. Desiré Johannus van Bers I Dees echtgenoot van Catharina Maria van Bers-van Son 22 maart 1929 8 november 2012 'Zijn licht zal altijd over ons blijven schijnen. Töos van Bers-van Son Ineke en Resat Daisy Hugo en Ria Rosanne Dini en Coen Bob, Luuk, Sam Wij willen de medewerksters van Allevo graag bedanken voor alle goede zorgen. Dees is thuis, Oostsingel 52 te Goes. Wilt u nog even bij hem zijn dan bent u daarvoor zaterdag tot en met maandag welkom vanaf 13.50 uur. We nodigen u uit om samen met ons Dees een goede reis toe te wensen op dinsdag 15 november om 15.50 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Oostsingel 52,4461 KC Goes Verdrietig zijn wij nu we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer,.zwager en oom Jacob van Lare weduwnaar van E. Risseeuw Terneuzen: D.van de Luijster-van Lare t Iz. van de Luijster t Middelburg: A. van Lare f C. van Lare-Decker f Schoondijke: J. van Lare P. van Lare-de Reu Westkapelle (Walcheren): N. Verkeste-van Lare Joh. Verkeste t neven en nichten Verdrietig zijn wij nu onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia van Liere-Almekinders Sinds 19 maart 1998 weduwe van Anthonie van Liere in de leeftijd van 82 jaar. Leen en Mieke Mirjam en Gijsbert, Bente, Fiene, Silke Judith en Frank Wint en Coby Jolanda en Ronald, Larsj; Michon Ronald en Hartje Robbert Corry en Jan Arjen en Anneke, Femke, Luca Leon en Tamara, Jari Anton Mieke en Adrie Pim en Kimberley Kristy en Immanuel Rob en Corien, Loek, Evi Harold en Karen Evelien en Tim 8 november 2012 Correspondentieadres: Vinningestraat 9,4435 AW Hoedekenskerke De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 13 november om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 'De Heer is mijn Herder, het ontbreekt mij aan niets' Psalm 23 vers 1 Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee hij zijn ziekte bevocht delen wij u mede dat in onze aanwezigheid rustig is overleden mijn lieve man, onze pa, opa, mijn lieve zoon en broer Cornells Marinus Overbeeke Kees echtgenoot van Jacoba van Gilst "V Kats, 30 juni 1941 t Temeuzen, 9 november 2012 Coby Overbeeke-van Gilst Cees en Willy Roy, Sander Jos en Renata Charlotte Angelique en Ronny Jesper, Mathijs Moeder Overbeeke Rein Lingestraat 37.4535 EP Terneuzen U kunt afscheid nemen van Kees in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen, op woensdag 14 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 november om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Daarna is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. (o) pa Overbeeke Nooit meer vragen: hoe moeten we dit doen Nooit meer vragen: hoe gaan we dit oplossen Nooit meer vragen: kom je even helpen Nooit meer.... We zullen je missen Cees Willy Roy. Sander Dag lieve pa Je stond altijd voor ons klaar. Bedankt voor alles Angelique en Ronny Dag lieve opa dikke knuffel, Jesper en Mathijs Dag lieve pa Dag lieve opa Bedankt voor jouw goede raad en altijd slimme oplossingen. Die zullen wij in onze gedachten houden, altijd. Met liefde hebben wij afscheid van jou genomen Xxx Jos, Renata en Charlotte Verdrietig geven wij u kennis, dat na een lange en moedige strijd onze lieve zoon en mijn lieve broer is overleden. Hij stond altijd voor ons klaar. Kees Overbeeke Goes: C.M. Overbeeke (in herinnering) M. Overbeeke-Post Goes: Rinus Overbeeke Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veel sterkte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 116