Colofon 0 (Ilensenlinq.nl donderdag 8 november 2012 I 33 Enige en algemene kennisgeving Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dal wij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Hoebeke-de Kunder sinds 1 februari 2003 weduwe van Anthonie Hoebeke 20 februari 1927 6 november 2012 Yerseke: Niek Hoebeke Abra Hoebeke-van der Endt Ton en Anneke Jerney. Amber Wim en Diny Maridy en Niek Kim en Wendy Finn Kapelle: Hannie op 't Hof - Hoebeke Koop 't Hof Imca Hannah en William Marco en Lianne fake, Milce Correspondentieadres: Pronkenburg 22 4421 GN Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt vrijdag 9 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met dank aan de afdeling geriatrie van het ADRZ te Vlissingen voor de goede zorg. ALGEMENE KENNISGEVING Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Barta Maria Siben 17 april 1930 te Schoondijke 5 november 2012 te Terneuzen Vlissingen: Arnold en Frijke Breskens: Rachel en Wim Breskens: Henk "Y Groede: Tini Groede: Magda Zuidzande: Maria en Fernand Breskens: Chris Maldegem: Reinier Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ateriaan 1 4382 PN Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 12 november om 15.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoederen overgrootmoeder Pieternella Elizabeth van der Meulen Nelly weduwe van Ceriel Pijcke in de leeftijd van 84 jaar. Kloosterzande: Johan Pijcke Dunkb^iui^irtM Schoondijke: Oostburg: Ineke Postma - Pijcke Riemer Postma Ronald Pijcke Ann Pijcke - Vlassenroot Kleinkinderen Achterkleinkinderen IJzendijke, 6 november 2012 Correspondentieadrers: Poolster 139 4501 GP Oostburg Wij bedanken het personeel van Huize Emmaus voor de liefdevolle verzorging. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 november van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 13 november om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het j crematorium. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Rotterdam: Berkel - Enschot: Saskia Standaert - Dobbelaar Mare Standaert Lucas Maurits Olivier Sabien van der Wielen - Dobbelaar Jan van der Wielen Iris Familie Pauwels Familie Dobbelaar Amerstraat 17 4535 CK Terneuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, vindt plaats op maandag 12 november om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Mc Met warme gevoelens kijken we terug op het afscheid van onze ma, oma en oud oma Dina Scheele-de Jonge Uw medeleven na haar overlijden heeft ons verrast en erg goed gedaan. Wij voelen ons gesterkt en getroost langs deze weg. Wij willen u daarvoor hartelijk dank zeggen. 1 n Zaamslagnovember 2012 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen :htei Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij A.Nahon. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Olga Bertha Remi Pauwels echtgenote van George Jozef Dobbelaar Assenede, 22 oktober 1945 Terneuzen, 5 november 2012 Terneuzen: George Dobbelaar I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77