donderdag 8 november 2012 (J) (Hensenlinq.nl Overladen Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd die hij bij ons mocht zijn, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Henk Hoebeke in de leeftijd van 56 jaar. José Diana en Martin Gary en Ian Judith en Marco Hailey en Megan Wendy en Marco Harald Oost-Souburg, 6 november 2012 Correspondentieadres: Vlissingsestraat 86 4388 HE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 november van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 10 november om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dag lieve opa hond We zullen je missen. Gary en Ian Hailey en Megan Onverwacht moesten wij afscheid nemen van mijn lieve dierbare man, onze geweldige vader en enthousiaste grootvader Roelof Jakob Tiemen Smid Officier in de Orde van Oranje-Nassau Hoogkerk, 26 januari 1931 Goes, 5 november 2012 Geersdijk: Anny Smid-Leenhouts Goes: Luc Smid Maartje Smid-Geirnaerdt Hannah Maud Tiemen Brouwershaven: Anthonie Smid Annemiek van der Mark Laudine josine Emmeline Sten Calvlietlaan 5 4494 NZ Geersdijk De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 10 november om 13:00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop, vanaf 14:30 uur, is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'De Korenbeurs', Kaaistraat 12 te Kortgene. Enige en algemene kennisgeving Na een moeizaam jaar is toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom Cornelis Antonie Hoogstraate Cees zoon van Cees en Clara Hoogstraate-de Visser Hij overleed op 7 november 2012 in de leeftijd van bijna 77 jaar. Jo en Piet t Goedhals-Hoogstraate Machiel t en Marie t Hoogstraate-den Engelsman Corrie t en Gijs t Koekkoek-Hoogstraate Jane en Roger t Saman-Hoogstraate Piet en Paula Hoogstraate-Serrarens Dries t Hoogstraate Toon Hoogstraate Clara-en Gerard van Dijk-Hoogstraate Nelly t en Jaak Ferket-Hoogstraate Neven en nichten Correspondentieadres: Beatrixstraat 414571 VL Axel U kunt afscheid nemen van Cees in het Mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel, op zaterdag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 13 november om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de hal van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van de longafdeling van Ziekenhuis Zorgzaam te Temeuzen, voor de goede verzorging die hij kreeg in de laatste twee weken van zijn leven. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Henk Hoebeke Wij wensen José, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Tineke en Bram en kinderen Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht overleden Kees Hoogstraate Kees was één van de eerste werknemers van Den Doelder Groenvoorziening. Kenmerkend was zijn inzet en loyaliteit: eerst aan het bedrijf, daarna nog 15 jaar bij ons thuis. Altijd konden we op hem rekenen, hij was onze steun en toeverlaat. Rust zacht lieve Kees, bedankt voor alles, we gaan je ongelofelijk missen. Hij had de schoonheid van de akkers lief 't land van vruchtbaarheid en ruimte tot ook zijn dromen kleiner werden een tuintje, dieren en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Moerbeke-Waas, 7 november 2012 Jan en Mariëtte den Doelder Bij ieder afscheid ontstaat een herinnering. Stil van verdriet, en vol bewondering voor de kracht waarmee hij zijn ziekte bevocht, delen wij u mede dat, in onze aanwezigheid rustig en onverwacht is overleden onze pa en opa Lud van Limmen 06 - 10- 1941 Philippine t 06 - 11 -2012 Temeuzen Sas van Gent: Hannelore en Jos Mireille Philippine: Johan en Connie Jonah Faith Familie van Limmen Philippine, 7 november 2012. Ankerhof 43, 4553 BJ De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 10 november om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zullen wij pa in besloten kring naar zijn laatste rustplaats begeleiden. U bent allen uitgenodigd om na de kerkdienst een drankje te komen nuttigen in restaurant "De Zwaan" naast de kerk. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van pa op vrijdag 9 november om 19.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom" aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Alle vrienden en bekenden die wij vergeten zijn om een kaart te sturen zijn bij deze van harte welkom. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven en dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in de Redoute van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en oma-oma Irena Van Craenenbroeck weduwe van Marcel Van de Velde *23-04- 1917 Philippine t 02- 11 - 2012 Sas van Gent Prinsenbeek: Ronny en Magda Van de Velde-Nimmegeers Prinsenbeek: Chantal en Pal Rob Xander Breda: Pascal en Sandra Tijn Bibi Sas van Gent, Corr.adres: Begijnenakker 18, 4841 CL Prinsenbeek De afscheidsdienst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze altijd trouwe mede werker en gewaardeerde collega Joop Kints Joop, de afgelopen 5 jaar hebben wij je leren kennen als een chauffeur in hart en nieren. Wij wensen Marieke, kinderen, kleinkinderen, ouders en verdere familieleden heel veel sterkte toe Directie en Personeel Transportbedrijf Tieleman Kloosterzande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 76