de emotie... Ó-Q-CP familieberichten Wat blijft is COl Of 0 familieberichtenon line, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant (H lllensenlinq.nl donderdag 8 november 2012 familieberichten I 33 Enige en algemene kennisgeving Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Hoebeke-de Kunder sinds 1 februari 2003 weduwe van Anthonie Hoebeke 20 februari 1927 6 november 2012 Yerseke: Niek Hoebeke Abra Hoebeke-van der Endt Ton en Anneke Jerney, Amber Wim en Diny Mandy en Nielc Kim en Wendy Finn Kapelle: Hannie op 't Hof - Hoebeke Ko op 't Hof Imca Hannah en William Marco en Lianne fake, Mike Correspondentieadres: Pronkenburg 22 4421 GN Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt vrijdag 9 november om 13.50 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met dank aan de afdeling geriatrie van het ADRZ te Vlissingen voor de goede zorg. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa, broer en zwager Christiaan Schipper - Chris - Koudekerke, t Vlissingen, 15 april 1931 4 november 2012 Maatje Schipper-Kaland Herman en Francina Schipper-Meijer Kevin, Wendy Lou en Annie Schipper-Schrieks Chris, A?i?ie-Marie, Laura Marleen Schipper en Hans Evers J. Struiwigh-Schipper L.N. Kaland Tilly Gerbrandystraat 93 4384 ND Vlissingen De cremadeplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33