Jan Dingemanse donderdag 8 november 2012 Q H1enseniinq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd die hij bij ons mocht zijn, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Henk Hoebeke in de leeftijd van 56 jaar. José Diana en Martin Gary en Ian Judith en Marco Hailey en Megan Wendy en Marco Harald Oost-Souburg, 6 november 2012 Correspondentieadres: Vlissingsestraat 86 4388 HE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 november van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 10 november om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dag lieve opa hond We zullen je missen. Gary en Ian Hailey en Megan Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Henk Hoebeke Wij wensen José, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Tineke en Bram en kinderen Onverwacht moesten wij afscheid nemen van mijn lieve dierbare man, onze geweldige vader en enthousiaste grootvader Roelof Jakob Tiemen Smid Officier in de Orde van Oranje-Nassau Hoogkerk, 26 januari 1931 Goes, 5 november 2012 Geersdijk: Anny Smid-Leenhouts Goes: Luc Smid Maartje Smid-Geimaerdt Hannah Maud Tiemen Brouwershaven: AnthonieSmid Annemiek van der Mark Laudine Josine Emmeline Sten ■Calvlietlaan 5 4494 NZ Geersdijk De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 10 november om 13:00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop, vanaf 14:30 uur, is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'De Korenbeurs', Kaaistraat 12 te Kortgene. Abba Vader U alleen, behoor ik toe Heden is overleden mijn lieve man en onze lieve vader en opa, echtgenoot van Corrie Dingemanse-Holewijn, eerder gehuwd met Lena Dingemanse-de Graaft. Geboren te Sint-Laurens, 25-09-1924 Overleden te Middelburg, 06-11-2012 Middelburg: Corrie Dingemanse-Holewijn Kruiningen: Marian en Lou Villée-Dingemanse Rilland: Erica Dingemanse Middelburg: Peter en Astrid Bliek Ronald en Ingrid Deurloo Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 178 4337 KX Middelburg Wij herdenken zijn leven op maandag 12 november a.s. in "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aanvang dienst 13.00 uur. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Daarna is er condoleance in "De Hoeksteen". Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer en zwager Jan Dingemanse echtgenoot van Corrie Dingemanse-Verbeek Middelburg: A. Dingemanse A.P. Dingemanse-Wilderom Wissenkerke: M. Dingemanse P. Dingemanse-Houterman Middelburg, 6 november 2012 Enige en algemene kennisgeving Na een moeizaam jaar is toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom Cornelis Antonie Hoogstraate Cees zoon van Cees en Clara Hoogstraate-de Visser Hij overleed op 7 november 2012 in de leeftijd van bijna 77 jaar. Jo en Piet Goedhals-Hoogstraate Machiel t en Marie t Hoogstraate-den Engelsman Corrie t en Gijs t Koekkoek-Hoogstraate Jane en Roger t Saman-Hoogstraate Piet en Paula Hoogstraate-Serrarens Dries t Hoogstraate Toon Hoogstraate Clara en Gerard van Dijk-Hoogstraate Nelly t en Jaak Ferket-Hoogstraate Neven en nichten Correspondentieadres: Beatrixstraat 414571 VL Axel U kunt afscheid nemen van Cees in het Mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel, op zaterdag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 13 november om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de hal van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van de longafdeling van Ziekenhuis Zorgzaam te Terneuzen, voor de goede verzorging die hij kreeg in de laatste twee weken van zijn le\>en. ■iükff Verlost van alle zorgen, verlost van al het verdriet. Veilig bij God geborgen, l/vf die al haar tranen ziet. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Mathilda Kloosterman-van der Hout -Tilly- sinds 1966 weduwe van Rienk Kloosterman in de leeftijd van 92 jaar. Sjaan Francisca en Hans Michel t Ria en Henk Carlo en Nancy Johnny en Iris Corrie en Ton Daniëlle en Michiel Gré en Wim Willem Rinie Tessa Vivienna Ron en Jessamy Jeffrey Tanny, Jan en kinderen Achterkleinkinderen 6 november 2012 Correspondentieadres: R. Kloosterman, Westerzicht 56, 4385 AM Vlissingen De afscheidsdienst van Tilly zal plaatsvinden op maandag 12 november om 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Enige en Algemene Kennisgeving De wil was er nog wel, de kracht niet meer. Op de leeftijd van 75 jaar is van ons heengegaan Laurina Duine Joke Schillemans Jan Schillemans in herinnering Linda en Djordy Shaneva, Jaimy Suzanne Judith en Mark Monique Bassie en George Luwema Mare Bassie Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van het Ambachtsveld Oost-Souburg, 6 november 2012 Correspondentieadres: Glacisstraat 119 4381 SC Vlissingen Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 12 november van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32