t woensdag 7 november 2012 mensenlinq.nl OverJedsn Nog volop plannen en dromen Voor straksals hij zou stoppen met werken Met de camper door Europa reizen Helaas, Joop is aan zijn laatste reis begonnen. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn man. onze pa en opa Hij hield zielsveel van ons en wij van hem... Johannes Franciscus Alphonsus Kints Joop Hulst, 27 oktober 1951 Gent. 4 november 2012 Vogelwaarde: Marieke de Kort Kuitaart: Jeroen en Annemiek Kints-de Roeck Isis, Nout Vogelwaarde: Femke en Patrick Sijnesael-Kints Niek, Anouk Rapenburg 50,4581 AD Vogelwaarde De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangendeze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa Jopio, Potverpielekes, we gaan je missen. Dikke kusjes van Isis. Niek, Nout en Anouk Veel te vroeg! Wij wensen Femke, Patrick, Niek, Anouk en verdere familie veel sterkte toe met het overlijden van (o)pa Joop Vrienden van C.V. de Bossepiel Mijn lief is van mij weggegaan! Hans Hofman Jacobus Johannes Marinus 9 maart 1936 4 november 2012 Hans, je hebt mij zó veel geluk gebracht Ik ga je verschrikkelijk missen! Piet Bakker Westerzicht 474, 4385 BR Vlissingen Hans is thuis, alwaar geen bezoek. Op zaterdag 10 november zullen we Hans om 11.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wannéér u geen rouwbnéf heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Een droom was in vervulling gegaan De plannen waren gemaakt En toen... Beduusd, bedroefd en sprakeloos zijn wij na het onverwachte overlijden onze zoon, broer, schoonbroer en oom Joop Kints Pa en' Ma Kints Ben en Liliane Randolf en Jessica Jeffry Lucy en Ber t Francesca Tiny en Peter Petra en Diëgo Sander en Danny Evelien en Co Mirko en Evelien Katinka en Jeffrey Huub en Jenny Debra Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze geliefde schoonbroer en oom Joop Kints Joop, we zullen je blijven herinneren als een sterke, vrolijke, gezellige en levenslustige man. We gaan je ontzettend missen. Wij wensen Marieke, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Kloosterzande: Ma de Kort-de Bakker Pa de Kort (in herinnering) Lamswaarde: Peter en Vivian, Remco, Melissa Walsoorden: Mark en Miriam, Dylan, Rosie en Fabio Zuiddorpe: Carla en Ron, Thomas, Mathijs Hulst: Erik en Jessica, Kestel, Kayleigh Na een moeizaam jaar is toch nog onverwacht overleden mijn lieve broer, mijn zwager, onze oom en Ome Hans Hans Hofman Cobi Roeise-Hofman Willy Roelse Elvira en Andreas Jelmer, Ewout, Djente Monique en Ronald Devika, Nando Algemene kennisgeving Bezige handen, nu gevouwen en stil. vH'- 'i Ten leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Maria Stephania Gabriel Modde weduwe van Alberic Stephanus Marie de Dobbelaere geboren 19 juni 1932 te Oostburg en overleden 5 november 2012 te IJzendijke Amsterdam. Luc de Dobbelaere Annemarie Joosen Muriel Leest (B): Peter de Dobbelaere Amsterdam: Eric de Dobbelaere Breskens: Edwin en Joke de Dobbelaere Rhoda en Sjoerd Familie Modde Familie de Dobbelaere :17 Oktoberplein 2 4515 CP IJzendijke De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 november om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L Vrouw ten Hemelopneming te Uzendijke, waarna begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Mogelijkheid tót condoleren in de kerk een half uur voor aanvang. gelegenheid tot afscheidnemer! aan huis op donderdag 8 november van 18.30 tot 20.30 uur. Wonden kunnen helen door het oude los te laten. Liefde met anderen delen dan voel je je nooit verlaten. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Margaretha van Liere Corry echtgenote van Jan Ramondt 17-01 - 1925 f 04 - 11 - 2012 Vinkeveen Sas van Gent Sas van Gent: Jan Ramondt Huldenberg (B): Matty en Staf van Hecke-Ramondt Anneke en Carlos, Rens Stein Bram Freek Mare Karin Hulst: Hanneke en Mark Quaak-Ramondt Robbert Vivian en Sam, Sophia Evita Joël Sas van Gent: Jan Ramondt en Nadine Claeys Veerle en Didier, Mavi Senne Janne Nathalie en Steven, Siebe Jeppe Gert-Jan en Kelly OP Jan-Willem en Davida Sas van Gent, Henk Ramondt Sas van Gent, 4 november 2012. Westdam 36,4551 GB De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 9 november om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De teraardebestelling zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in Ter Weel te Goes, unit 2, is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jan Rijk in de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam: Anna Rijk Goes, 6 november 2012. Correspondentieadres: Grintweg 80 4401 NG Yerseke De plechtige uitvaartdienst wordt zaterdag 10 november om 11.00 uur gehouden in de IT. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de leugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Achter glas zie ik ze ze zien mij ook door glas heel dichtbij maar onbereikbaar ik wil voelen ik voel glas Johannes Samuël Bakkers Dag Sam, een laatste groet van je broers, Mart en Asse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 66