Aldi aan Goese Oostwal verdwijnt OONTAOTA.NL BEVELANDEN/THOLEN Contouren van nieuw tankstation zijn zichtbaar Politie op zoek naar getuigen brandstichtingen almanak M oord WOENSDAG 7 november 2012 21 THOLEN - Het nieuwe benzinesta tion van de firma Bal, aan de voet van de Oesterdam bij Tholen, groeit gestaag. Het komt op de plek waar tot een paar jaar geleden de Deehoe- ve stond, een vervallen boerderij. De nieuwe pomp geldt als compen satie voor het tankstation dat Bal nu nog heeft aan de Wattstraat op be drijventerrein Noord. Daar moet het echter wijken voor de komst van de wijk Vestetuin. Bal houdt overigens wel een onbemande pomp in dat ge bied. Die komt vlakbij de twee toe komstige supermarkten. foto Ronald den Dekker voor ^et 'aatste nieuws °°l< °p: www.pzc.nl Dé netwerkbeurs van Zuid-West Nederland en Vlaanderen r"ïMïli?Wi=M 1 'i Si Jacqueline Zuidweg 300 standhouders 15.000 ma beursvlorr 21.000 bezoekers Bedrijven uit alle branches Seminars eh workshops op 3 podia live radio en televisie uitzendingen Registreer je gratis als bezoeker op www.contacta.nl FZC Nieuwbouw Aldi Krabbendijke is van de baan door Luc Oggel GOES - De Aldi aan de Oostwal in Goes verdwijnt per januari. Het pand staat te huur. In Krabbendij ke ziet de supermarkt af van de bouw van een nieuwe vestiging. De supermarkt heeft op dit mo ment twee vestigingen, sinds 2008 is er ook een Aldi op het Molen plein. Indertijd werd al gezegd dat twee supermarkten op een steen worp afstand van elkaar niet renda bel zou zijn, maar duidelijkheid over wat er met de vestiging Oost wal zou gebeuren bleef uit. Die is er nu wel, al klopt er volgens een woordvoerster van de gemeente Goes niets van het gerucht dat de Aldi op last van de gemeente zou moeten vertrekken. Bij Aldi zelf werd dinsdag niet gereageerd op een terugbelverzoek. Aldi ziet ook af van nieuwbouw op het terrein van de de voormali ge gasfabriek in Krabbendijke, maakte wethouder ]aap Sinke van Reimerswaal dinsdagavond be kend. De winkel blijft in de Dorps straat, maar zoekt een andere loka- tie voor nieuwbouw. „Het beleid bij Aldi in Duitsland is gewijzigd", zei Sinke. „Daar hebben andere ge meenten ook mee te maken." De winkelruimte aan de Goese Oostwal is te huur bij Area Retail uit Koewacht, dat louter winkel panden in portefeuille heeft, zo wel huur als koop. En dat worden er steeds meer, erkent Karin Kooij- man van Area. Alleen al in Goes al zo'n dertien. „Het is tegenwoordig moeilijk om winkelpanden weer ingevuld te krijgen. Bedrijfsplan nen worden ook minder snel goed gekeurd door banken. Voorheen was zoiets vaak binnen een week of drie beklonken, nu zijn we blij als we iemand na drie maanden weer terug zien." Area heeft op dit moment één ge gadigde die de winkelruimte van Aldi voor een tijdelijke periode wil betrekken, zegt Kooijman. Ze noemt geen naam, maar het is in elk geval geen supermarkt. Area heeft behoorlijk wat winkelpan den in de binnenstad in de aanbie ding en ook de commerciële ruim ten rondom de parkeergarage, waarmee het niet wil vlotten. Overigens is er her en der wel be weging in de binnenstad. Zo zijn er bijvoorbeeld ontwikkelingen in het leegstaande pand van BD Sto re op de Grote Markt. Het Middel burgse AW Beheer heeft vergun ningaanvragen ingediend voor zes appartementen boven en verbou wing van de winkelruimte. GOES - De politie is op zoek naar getuigen van enkele brandstichtin gen in Goes en omstreken, afgelo pen zaterdag tussen 21.00 en 1.45 uur. De eerste brand ontstond rond half 10 onder een bouwkeet op de kruising van de Zuidzakseweg en de Stenevate in Heinkenszand. Een klein uur later was het raak aan de Repelweg in Goes. Daar ontstond brand in een caravan. Kort daarna werd aan de Velluwe- weg in 's-Heer Hendrikskinderen een deels afgebrand verkeersbord aangetroffen. Om 22.50 uur moest een Dixie-toi- let aan de Dirk Dronkersweg ir Goes het ontgelden. Even later stond een prullenbak aan de Gan- zepoortstraat in brand. Het laatste indicent vond om kwart voor twee 's nachts plaats in de Le- westraat in Kloetinge. Daar werd een auto in brand gestoken. Het voertuig brandde helemaal uit en ook de gevel van een woning liep schade op. Getuigen kunnen zich melden op het politiebureau in Goes of bellen naar 0900-8844. Tip? redactie@pzc.nl De krant was dinsdag te gast op een basisschool in Kapelle. De leerlingen van de bovenbouw houden middels een project nauwgezet de krant bij. iedere week presenteren twee kinde ren hun selectie. De juf vond het daarom een leuk idee een verslagge ver van deze krant uit te nodigen. Die ging daar uiteraard graag op i, want het mes snijdt aan twee kan ten. Het is handig te weten wat toe komstige pubers graag in de krant willen lezen. Een van de leerlingen had echter wel een heel uitgesproken voorkeur. 'Ik wil meer moord zien in de krant'. Maar dat is nou net iets waar de krant geen invloed op heeft. Gelukkg maar. Muziekles is nu net zoiets als rekenen Intratuin Koudekerk* j 4. Galgeweg 5, 0118-551623 Q IRlICllUlIl Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl tl geeft aan groen Zie onze advertentie verderop in deze krant. Cyclaam voor binnen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49