PZC 25 Dagbladbezorger Zierikzee OPZOEK naar een bijbaan? Werkt in je voordeel 08001707 Huwelijkscadeau Reeds samen in de schoolbanken Groenteboer nu brandweerman basispakket GOES Aldi vertrekt uit pand in de binnenstad De Aldi aan de Oostwal in Goes verdwijnt per 1 januari. Het pand staat te huur. Aldi heeft nu nog twee vestigingen in Goes. Sinds 2008 is er. ook een Aldi op het Mo lenplein. Indertijd werd al gezegd dat twee supermarkten op een steenworp afstand van elkaar niet rendabel zou zijn, maar duidelijk heid over wat er met de vestiging Oostwal zou gebeuren bleef uit. GOES Debat over softdrugs in coffeeshop In coffeeshop HighLife in Goes wordt donderdag 29 november van af 19.30 uur een debat over softd rugs gehouden. Het is een initiatief van jongerenwerk, Indigo preven tie en coffeeshop HighLife zelf. Deelnemers aan het debat zijn plaatselijke politici, bewoners, klan ten en deskundigen van het Trim bos instituut. Bezoekers zijn vrij om met elkaar in discussie te gaan, iedereen is welkom. MIDDELBURG Stoplichten weigeren uren lang dienst De verkeerslichten bij de Schroe- brug in Middelburg hebben te kam pen gehad met een hardnekkige storing. Sinds vrijdag viel de ver keerslichtinstallatie op de kruising Blauwedijk-Schroeweg regelmatig uit. Elke dag steken hier duizenden fietsers over, op weg van en naar het centrum. De storing was woensdagmiddag rond één uur pro visorisch verholpen. KRABBENDIJKE Klimroos is kampioen kinderpostzegels Basisschool De Klimroos in ICrab- bendijke staat voor het vijfde jaar op rij in de top tien van scholen die het meeste kinderpostzegels verkopen. Ook dit jaar verkocht de school de meeste kinderpostzegels in Zeeland, voor een bedrag van 5.745 euro De 17 kinderen van groep 7/8 worden door de organisa tie in het zonnetje gezet Op 15 maart krijgen ze een geheel ver zorgd schoolreisje naar de Efteling. WGGGNGR Media Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En lijkt het u fijn om bij te kunnen verdienen om leuke dingen te kunnen doen? Dan is een baan als krantenbezorger wat voor u. De voordelen van het bezorgen: Een prima maandelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele interessante extra's. f- woensdag 7 november 2012 Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: de PZC t.a.v. afdeling centrale Distributie. Antwoordnummer 71.7300 VB APELDOORN Meer bereiken. Met Wegener telfort.nl I Telfort winkels Bennie: 'Op onze trouwdag kwam het woord t Uus- je ook op de gevel. Het was een cadeau van mijn zes broertjes. Zij schroefden de huisnaam op de muur terwijl wij weg waren voor de trouwfoto's. Daarna mochten we hem onthullen. Een echte verrassing!' Ze groeiden samen op in Oos- terland en zaten bij elkaar in de klas. Maar pas toen Marina 18 was en stage liep bij Bennies zus Jacqueline sloeg de vonk over. „Af en toe paste ik daar ook op de kin deren. Dan kwam Bennie wel eens langs." De jongeman woonde indertijd vlak naast zijn zus in de ouderlijke woning bij- de groente winkel aan de Molenweg. Nadat Jacqueline was verhuisd kregen hij en broer Bouke een eigen kamer in 't uusje. Marina ging in de groentewinkel werken bij Cobie en Piet Pieper en na hun huwelijk woonde het stel samen in 't uusje. Alles-in-1 Hij had het prima naar zijn zin in de groentezaak van zijn va der, waar hij vanaf zijn 16e werkte, maar zijn passie lag van jongs af bij de professionele brandweer. Vier jaar geleden ging Bennie Pie per voor zijn droom en nu werkt hij bij de Rotterdamse brandweer. Ook daar is het hollen of stilstaan met de brandmeldingen, maar zijn werkdagen zijn altijd gevuld. „Als we niet in actie hoeven te komen zijn we bezig met trainen, sporten en instructie, 's Avonds en 's nachts zijn we op onze slaapka mer en binnen een minuut paraat wanneer er een melding komt." Nu met gratis monteur! Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 Per post: stuur onderstaande bon op Ja, ik wil de PZC bezorgen Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geboortedatum:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45