Colofon familieberichten PZC 1 Verleidelijke Bordeauxwijnen! ÖTdfïJ'd bstfkhïsn familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Eenvoudig thuisbezorgd! O mensenlinq.nl woensdag 7 november 2012 familiebericht 37 Voor een ERZORGING Peter Butler perioontiihe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 'WIJNWINKEL Chateau Greysac Medoc AC Cru Bourgeois Superieur 2002 Rijke en elegante houtgerijpte Médoc Cru Bourgeois met veel zwart fruit en een schitterende paarse kleur. In de geur intense indrukken van zwarte bessen en vanille. De smaak is vol en rond met veel kruidige nuances en aangename en verfijnde tannines. Lange en aangename gebalanceerde afdronk. Deze prachtige wijn heeft een houtlagering gehad van 12 maanden. De wijn is gemaakt van 50% Merlot, 40% Cabernet Sauvignon, 8% Cabernet Franc en 2% Petit Verdot. Mis en Bouteille au Chateau. Beoordelingen onder andere van bekende wijnschrijvers: Decanter: 5 sterren (hoogst mogelijke score), Revue des Vins de France: 15/20 punten, Robert Parker: 87-88/100 punten. De voorraad is beperkt, op is dan ook echt op! Adviesprijs 15,90 Lezersprijs 7,95* Chateau Baillargeau - Bordeaux Superieur AOC 2009 Schitterende klassieke Bordeaux Superieur. Donker rood van kleur met paarse tinten.: Uitbundige geur met indrukken van rijp fruit (zwarte bessen) en Vanille. De soepele smaak is vol, complex, kruidig en rokerig met indrukken van koekkruiden. Lange evenwichtige afdronk. 6 maanden houtlagering op eikenhouten vaten. Mis en Bouteille au Chateau. Adviesprijs €-9^5 lezersprijs €5,95* De Médoc is zonder twijfel nog steeds de belangrijkste wijnstreek in de Bordeaux. Deze wijnstreek levert de beste en meest kostbare wijnen ter wereld. Wij hebben hier voor u een juweeltje bemachtigd: Chateau Greysac Médoc Cru Bourgeois Supérieur. De lijst met toonaangevende beoordelingen is ongekend lang en oudere jaargangen van deze wijn zoals 1976 worden nu nog aangeboden voor rond de 50,- per fles. Tot 2007 bestond de classificatie Cru Bourgeois uit drie gradaties: Exceptionnel, Supérieur en de "gewone" Cru Bourgeois. Chateau Greysac 2002 is een statige Cru Bourgeois Supérieur en mag zich daarmee scharen onder de absolute topwijnen uit Bordeaux. Chateau Bel Air - Montagne Saint Emilion AOC 2007 Imponerende en warme Montagnê Saint Emilion. Schitterend donkerrood van kleur met een mooie paarse rand. Warme,, kruidige geur mét impressies van rijp rood fruit en specerijen zoals laurier en peper. Elegant van smaak met hinten van rode en zwarte bessen, karamel en geconfijt fruit. De lange afdronk is goed in balans. Mis en Bouteille au Chateau, 6 maanden lageringop eikehouten vaten. De wijn is gemaakt van de drüivensoorten MerlotJ90%), Cabernet Franc (5%), Cabernet Sauvignon (5%). Adviesprijs 12,95 Lezérsprijs 6,95* pzc.nl/webwinkel categorie wijnen Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten service op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. BON 45-Verleidelijke Bordeauxwijnen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Chateau Greysac Medoc AC Cru Bourgeois Superieur 3 7,95 per fles" (aantal) x 6 flessen Chateau Baillargeau - Bordeaux Superieur a 5.95 per fles* (aantal) x 6 flessen Chateau Bel Air - Montagne Saint Emilion AOC a 6,95 per fles* Voorletters Voornaam M O V ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van WegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: :n envelop naar Webwinkel, De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informabe die u de Wet Bescherming Persoonsgegevens van loepassing In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informabe aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37