f T terleïten Elizabeth van der Plas-Eysma -Elly- «rtü Uiinkbetuisj Pieternella Suzanna de Rijke 36 Ifamüieberichten woensdag 7 november 2012 (D menseniinq.nl Ik ben ter wereld gekomen om mijn leven te vormen naar het beeld van mijn hart. Zondag heeft Frieda vredig afscheid van het leven genomen, temidden van haar man, kinderen en kleinkinderen. Frieda Boom - Pelle Vlaardingen, 19 september 1923 Arnhem, 4 november 2012 Otte Boom sr. Fréderique en Edward Amber, Iris Wytske en Raph Nick, Frederique Otte jr. Dirk en Herma Correspondentieadres: Bloesemstraat 1 3581 XA Utrecht post@otteboomnl De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Mijn lief is van mij weggegaan! Hans Hofman Jacobus Johannes Marinus 9 maart 1936 4 november 2012 Hans, je hebt mij zó veel geluk gebracht. Ik ga je verschrikkelijk missen! Westerzicht 474, 4385 BR Vlissingen Hans is thuis, alwaar geen bezoek. Op zaterdag 10 november zullen Wé Hans om 11.00 uut met woorden én muziek herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Na een moeizaam jaar is toch nog onverwacht overleden mijn lieve broer, mijn zwager, onze oom en Ome Hans Hans Hofman Cobi Roelse-Hofman Willy Roelse Elvira en Andreas Jelmer, EwoutDjente Monique en Ronald Devika, Nando Omdat er liefde is, is er seen voorbij, in de eeuwigheid ben jij. Verdrietig laten wij u weten dat onze lieve moeder, oma en overoma is overleden sinds 11 april 2000 weduwe van Han van der Plas Malang, Indonesië, 20 januari 1928 Goes, 5 november 2012 Spijkenisse: Gerrit van der Plas Ronny van der Pias-Verhoeven Terneuzen: Hans van der Plas Jannie van der Plas-Liplijn Judith Sam Petra en Marcel Vince, Lisa, Sanne Martij n Den Haag: Liesbeth Kruis-van der Plas Correspondentieadres: Wilgenplantsoen 28 4537 VC Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 8 november tussen 16.30 en 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. We gedenken haar leven op vrijdag 9 november om 13.15 uur in dorpshuis 'Vijverzicht', Plein 3 te Borssele. Aansluitend begraven we haar om ca. 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Vijverzicht' gelegenheid tot ontmoeting en condoleren. Na een liefdevolle verzorging in Ter Weel te Goes, unit 2, is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jan Rijk in de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam: Anna Rijk Goes, 6 november 2012. Correspondentieadres: Grintweg 80 4401 NG Yerseke De plechtige uitvaartdienst wordt zaterdag 10 november om 11.00 uur gehouden in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Na een moeizame laatste tijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Cijvat familie Cijvat 5 november 2012 Met verdriet geven we kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Jan Cijvat in de leeftijd van 79 jaar. Westkapelle: J. Simonse-van Sighem Neven en nichten 5 november 2012 Achter glas zie ik ze ze zien mij ook door glas heel dichtbij maar onbereikbaar ik wil voelen ik voel glas Johannes Samuël Bakkers Dag Sam, een laatste groet van je broers, Mart en Asse Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Bart Voimer Wij wensen Lien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Breskens Cathrien Bakker - Voimer Willem Bakker t Betsy Francke - Voimer Cees Francke t Joep Voimer t Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen In de vroege morgen van donderdag 1 november 2012 is in haar slaap overleden onze moeder en oma weduwe van Hendrik Egbertus Stevens, sinds 1988 in de leeftijd van 89 jaar. Hans en Hans Jaap en Els, Driek, Arjaan Bert en José Correspondentieadres: Fam. Stevens Bathseweg 9, 4411 BA Rilland We hebben haar in besloten kring begraven. Hartelijk bedankt voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Suzanna Bom-Verstraaten Suze i ""J Wij kijken terug op een mooi en waardig afscheid. Tineke en Rinus Corrie en Cees Carla en Johan klein- en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36