'Je staat hier om je merk uit te dragen' 2lieeiand Vragen over verdere ontpoldering woensdag Verpakking De krant 6 weken voor 18 euro! PZC Lm** Kardien de Werker Een stand op de Contacta CONTACTA.NL woensdag 7 november 2012 door Guido van der Heijden Wie had nu verwacht dat er een markt is voor de allerslapste ranja die de mens heid ooit heeft gezien? Die blijkt er dus wel te zijn. Mensen betalen graag geld voor kraanwater waar aan bubbeltjes en een theelepeltje siroop is toegevoegd. Kwestie van goed verpakken. Geef het drankje een frisse naam, bena druk de afwezigheid van allerlei eng klinkende toevoegingen en maak een commercial met een toom rennende, springende hard- body's. Je zult zien, ranja waar ie der kind zijn neus voor ophaalt blijkt een uitermate winstgevend product te zijn. Er zijn altijd wel mensen geïnte resseerd in de meest inferieure producten, er zijn altijd wel men sen die geloven in de onzinnigste theorieën, zolang de verpakking maar goed is. Zo is de Colombiaanse verzetsbe weging Fare dankzij het leuke kop- pie van Tanja Nijmeijer volkomen salonfahig geworden. Dat het Fare niet meer dan een or- COLOFON PZC Park Veldzigt 35, Middelburg Postbus 91, 4330 AB Middelburg 0118-43 4000 Directeur/uitgever Charles van den Oosterkamp c.vdoosterkamp@pzc.nl Hoofdredactie Peter Jansen pjansen@pzc,nl Arie Leen Kroon (adjunct) alkroon@pzc.nl Centrale redactie T: 0118- 43 4010 E: redactie@pzc.nl Redactie Walcheren Postbus 91, 4330 AB Middelburg T: 0118- 43 4050 E: walcheren@pzc.nl Redactie Bevelanden-Tholen Postbus 162, 4460 AD Goes T 0113- 31 5670 E: bevelanden@pzc.nl tholen@pzc.nl Redactie Zeeuws-Vlaanderen Postbus 145,4530 AC Terneuzen T: 0115- 64 5740 E: zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Redactie Schouwen-Duiveland Postbus 80, 4300 AB Zierikzee T: 0111-45 4650 E: schouwen-duiveland@pzc.nl Commercieel manager Ivo van der Velde Advertenties VerkoooteamZeeland T: 0118-434070 E: teamzeeland@pzc.nl Personeelsadvertenties: 055- 5388 000 Familieberichten: 088-0139 999 Kleintjes: 0900- 6743 836 Krant niet ontvangen? Wijziging van uw adresgegevens? Gebruik maken van de vakantieservice? Abonnement opzeggen? Vul het formulier in op: www.pzc.nl/lezersservice of bel: 088- 013 99 10 Toets 1: bezorgklachten (vanaf 07.00 uur) nabezorging bij melding voor 12.00 uur Toets 2: informatie over uw abonnement Toets 3: informatie over abonneevoordeel Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur Zaterdag: 08.00 - 12.00 uur Abonnementsprijzen Maand 27,50 (acceptgiro €30,75) Kwartaal 77,65 (acceptgiro 80,85) Jaar €296,50 (acceptgiro 299.95) Auteursrechten Alle auteursrechten voorbehouden Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant, onderdeel van Gegevensbescherming PZC is een uitgave van Wegener NV. Wegener legt van abonnees gegevens vast voor de uitvoering van de abonnementsovereenkomst. Deze gegevens kunnen gebruikt worden om u op de hoogte te houden van interessante producten en diensten van andere onderdelen van Wegener en zorgvuldig geselecteerde partners. Indien u geen prijs stelt op informatie van de PZC of indien u uw toestemming voor het gebruiken van uw e-mail adres wilt intrek ken, kunt u dit schriftelijk kenbaar maken bij PZC Lezersservice. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl Ja, ik neem de PZC en ontvang de eerste 4 weken gratis en neem aansluitend: een doorlopend abonnement met automatische betaling van 77,65 per kwartaal in«8) D een doorlopend abonnement met betaling per accept van 80,85 per kwartaal (ha28) ik neem een proefabonnement van 6 weken voor 18,-. Na deze penode stopt de bezorging vanzelf, (ik heb de laatste 3 maanden geen proef gehad) (P6) Stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg. Bellen kan ook: 088-013 9910 Telefoonnummer Emailadres Ik machtigde PZC om het abonnementsgeld van mijn rekening af te schrijven. Rekeningnummer Handtekening De PZC gaal roigvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon treft u nadere informatie aan 'Zeeland is zonder meer een interessante markt voor ons. Vanaf Goes is Zaventem een klein uurtje rijden. Brussel is dus een sneller alternatief dan Schiphol en bovendien is het parkeren er goedkoper.' dinaire, moordende, kidnappende drugsbende is, doet er niet toe. Wanneer Tanja met haar charman te tongval spreekt, dan willen we allemaal luisteren. De Fare is het nu een beetje beu en klaagt er over dat iedereen nu alleen maar oog heeft voor la Ho- landa en niks meer wil weten van de nobele revolutionaire ideeën van het Fare. Komt dat effe goed uiL Kunnen wij misschien een uitwis selingsprogramma opzetten tus sen Red onze Polders en het Fare. Krijgen wij Tanja Nijmeijer, stu ren wij de woordvoerster van Red onze Polders naar de Colombiaan se jungle. Ik ben er zeker van dat talenwon der Nijmeijer in no time vloeiend Zeeuws-Vlaams praat. Komt het toch nog goed en kun nen wij nog eeuwen voortploe- gen in onze Hedwige. Het Fare is op zijn beurt meteen verlost van het probleem dat de leuke verpak king afleidt van de boodschap. Maar of het dan nog goed komt met de revolutionaire strijd in Co lombia? Voor meer columns: www.pzc.nl/columns De Contacta, het grootste zaken- evenement in Zuid-West-Neder land, is los. Burgemeester René Verhulst van Goes opende giste ren de Contacta in de plaatselij ke Zeelandhallen. Tot en met donderdag is de beurs te bezoe ken. door Frank Balkenende Even waanden de geno digden zich op een ver kiezingsavond in de Ver enigde Staten. Een stort bui confetti daalde bij de opening op hen neer. Er zit trouwens wel een Amerikaans tint je aan de Contacta. De organisatie beloont het 'sterkste merk' dat zich op het zakenevenement pre senteert met een reisje voor twee naar New York. De Contacta wordt zelf ook een steeds sterker merk. Star Alliances, een alliantie van 27 luchtvaartmaat schappijen, en Brussel Airport staan voor het eerst op het businessevent in Goes. Dat is een weloverwogen keuze. „Zeeland is zonder meer een interessante markt voor ons. Vanaf Goes is Za- ventem een klein uurtje rijden. Brussel is dus een sneller alterna tief dan Schiphol en bovendien is het parkeren er goedkoper", zegt Kardien de Werker, salesmanager Benelux van Singapore Airlines, dat tot de alliantie behoort. Onder de luchtvaartmaatschappij en bevinden zich gerenommeerde bedrijven zoals Lufthansa, Swiss, Air Canada, Turkish Airlines en ook China Air. „Veel van de aange sloten maatschappijen vliegen van af Brussel. Waar je ook heen wilt, het is bijna altijd mogelijk vanaf Zaventem." De luchtvaartalliantie mikt vooral op de Zeeuwse midden- en klein bedrijven (mkb). „Veel mkb'ers uit de aardappel- en fruithandel, maar ook van technische bedrijven, ma ken zakenreizen. We hebben daar voor een frequent fly programma. Je spaart ermee punten voor alle aangesloten maatschappijen. Dat kan interessant zijn voor onderne mers. Je kunt zo gratis tickets bij- eensparen. Bovendien sparen Ne derlanders graag, of nu het zegel tjes of punten zijn." De alliantie en de Brusselse luchthaven zien hun aanwezigheid als een 'wa- lce-up call' voor de Zeeuwen. „Je staat hier voor 'branding', het uit dragen van je merk." Dat doet ook de Kenniswerf in Vlissingen. Onderdelen zoals De Hogeschool Zeeland, Dok4i en Stichting Zigzag waren eerder al te zien op de Contacta, maar nu is er gekozen voor een collectieve pre sentatie. „Dat doen we omdat er op de Kenniswerf steeds meer be drijven bijkomen. Het is slimmer om het merk Kenniswerf te pro moten, waarbij we wel de vier be langrijkste spelers op onze zuilen vermelden: de HZ, Smart Service Boulevard, Stichting ZigZag en Dok4i", legt Elly Hilgers van Zig Zag uit. Een beursstand levert altijd wat op, weet Marjan Neels die samen met haar broer Peter de Leeuw in Krabbendijke De Leeuw Reclame- en Bedrijfskleding drijft. „We staan er al vijftien jaar. Het effect komt meestal na de beurs. We kunnen hier sowieso geen offertes maken, omdat calculaties afhan gen van allerlei wensen van de klant. Hier laat je je merk zien. We merken wel dat we sinds de crisis extra ons best moeten doen. Dat betekent extra Service leveren en investeren in 1$ê relatie met de klant." De Contacta is tot en met donderdag 8 november te bezoeken. www.contacta.nl Wat kost nu eigenlijk een stand op de Contacta? Wij schatten de kosten aan de hand van een voorbeeld. In dit geval is dat Lux Improve met een stand van 16m2. OWt.Wïc.U Y7AV \3br kotiie koekjes borrelnootjes reclamemateriaal TOTAAL manuren €17383,- Willem Adriaansens bron Edith Ramakers door Jeffrey Kutterink DEN HAAG - D66 wil van het kabi net weten of het, buiten de Hedwi- gepolder om, nog eens 300 hecta re land in Zeeland onder water wil zetten. De democraten willen een reactie van de regering op een vertrouwe lijke brief die de Europese Com missie naar het kabinet heeft ge stuurd. Uit die brief blijkt dat met het voornemen van Rutte-2 om de Hedwigepolder onder water te zetten de discussie over de Wester- schelde nog niet voorbij is. Als het aan Europa ligt, wordt nog meer ontpolderd. Afgesproken is dat Ne derland 600 hectare nieuwe estua- riene natuur aanlegt om de Wes- terschelde gezond te maken. De ontpoldering van de Hedwige le vert de helft op. De andere helft zou moeten komen uit maatrege len van de provincie. Maar die zijn onvoldoende om de rivier beter te maken, vindt de Commissie. De brief van de Europese Commissie, die in bezit is van deze krant, ligt vertrouwelijk in de Kamer ter inza ge. Zonder op de inhoud in te gaan wil D66 weten wat de conse quenties voor Nederland zijn. „Ik wil weten wat het kabinet gaat doen nu blijkt dat de maatregelen die de provincie Zeeland neemt, niet voldoende zijn om de natuur in de Westerschelde te herstellen", zegt Kamerlid Stientje -van Veldho ven. „Niet Zeeland, maar het Rijk is verantwoordelijk voor het niet nakomen van de afspraken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 2