28 I dinsdag 6 november 2012 m (Hensenlinq.nl OysrJsdsf] Voor zover we konden zijn we met je meegegaan Nu moeten we je laten gaan. Dankbaar voor alle mooie jaren moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grote oma Johanna Westdorp- Janse weduwe van Adriaan Westdorp 13-04-1931 - 04-11-2012 Axel: HuibenCobie Debbie en Dave, Amy 's-Heerenhoek: Hans en Marlies Pascal Sharon en Guido Kapelle: Gré en Matthy Roel f Linda Kapelle: Marian en Ronald Jannes en Elzemieke Luuk Kwadendamme: Hanny en Jacco Denise Janey Correspondentieadres: Kapelaan Koningstraat 114453 BJ 's-Heerenhoek De uitvaartdienst vindt plaats in de H. Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek op vrijdag 9 november om 10.00 uur, waarna er in de kerk gelegenheid is de familie te condoleren. De crematie zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ]e liefde, je warmte en je lach In zoveel mooie herinneringen blijf je bij ons Debby Dave, Amy Pascal, Sharon Guido Roel f, Linda Jannes Elzemieke, Luuk Denise, Janey Geheel onverwachts is van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Westdorp-Janse Wij wensen de naaste familie veel sterkte met dit verlies. Uit aller naam familie Janse We zijn heel verdrietig omdat onze schoonzus Johanna Westdorp-Janse is overleden. We zullen haar missen. Familie Westdorp Es ist nur einer ewig und an allen enden und wir in Seinen Handen Matthias Claudius 1740-1815 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, betrokkenheid en liefde voor ons en de medemens, is van ons heengegaan Bartel Volmer Middelburg, 6 februari 1932 -f Vlissingen, 3 november 2012 Vlissingen: Lien Volmer-Pronk Llavaneres (Spanje): Esther en Xavi Sara Eva Den Haag: Ruth en Erik Debora Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Ter Reede voor alle liefdevolle zorgen. Vredehoflaan 456 4382 CJ Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 november om 12.30 uur in kerkcentrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan deze dienst is ervan 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uurplaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zend Uw licht en Uw waarheid, dat die mij leiden Ontroerd moeten wij u mededelen dat na een periode van ziekte mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa is overleden Hendrik Govert van Randwijk 02 li 1938 Henk Pleunie van Randwijk-Baars Cees Monica Zissi Abel Herbert Linda Sanne Jan Simone Naïma We houden van je Henk ligt opgebaard in Uitvaartcentrum 'Overtoom Groen' Van Dishoeckstraat 620 4382 xw Vlissingen U heeft daar gelegenheid afscheid van hem te nemen op woensdag 7 november tussen 19.00 uur en 19.30 uur. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden in 'De Morgenster' Lauwereyszstraat 6 4335 eh Middelburg op donderdag 8 november om 13.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 Middelburg Na de begrafenis komen wij bijeen in de naastgelegen aula. Ter Vestelaan 59 4333 cz Middelburg Wij nodigen u uit aanwezig te zijn bij Henk's uitvaart. "Je vocht voor wat je waard was en dat was heel veel. Verdrietig geven wij u kennis dat. na een moedige strijd, omringd door haar man en kinderen is overleden mijn- lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Elisabeth {acobi Geertruida Versprille-de Kubber - Bep Goes, 18 april 1942 Rats, 4 november 2012 Kats: A.A. Versprille Heinkenszand: Jannie en Piet Riemens Marieke Arno en Anniek Kortgene: Jan en Els Leijs-van de Plasse Ricardo Monique en Björn Wesley Dreischor: Jan en Luciënne Versprille-Endstra Dorpsstraat 17,4485 AH Kats Bep is thuis. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u welkom op woensdag 7 november 's avonds tussen 7 en 8 uur. We nemen samen afscheid van haar op zaterdag 10 november om 10 uur in dorpshuis "De Vriendschap" aan de Noord- langeweg te Kats. Aansluitend zal om plm. 11 uur de begrafenis laatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kats. Hierna bent u opnieuw welkom in het dorpshuis om de familie te condoleren. Een ieder die zich betrokken voelt bij de familie is welkom. i De dood is niets, 9gs|ir fH ik ben slechts naar de andere kant. ■Hyi Ik ben mezelf, jij bent jezelf, ■Bk .'2,"' .v.. ZzSÜ wat we ooit voor elkaar waren. gflj zijn we nog steeds. Augustinus ML. JÉ1I Johan Van Glabeke .91 30/06/1961-27/10/2012 partner van Edwin Gaal Rouwadres: Braakmanstraat 21 - 9961 Boekhoute Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde neef Aarnoud Davidse Bennekom: Blaas en Joke Arnemuiden: Lau en Prina Gouda: Tiny en Ko Arnemuiden: Jopie en Piet Neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar de naaste familie. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. het leven is niet fair Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve neef Aarnoud Davidse De afgelopen jaren waren moeilijk voor hem maar toch kon hij in Portugal nog genieten van de zon en de mooie natuur. We blijven hem herinneren als een warm en belang stellend mens, soms een beetje eigenwijs maar met het hart op de juiste plek. Oom Ben en Tante Tannie Jos-Anja-Jan-Silvia-Marja Rivka-Menno-Tristan-Celino Na een mooi en succesvol leven is afgelopen vrijdag de grondlegger en oud-directeur van ons bedrijf overleden. Arend Wessels Hij was een echte pionier, een harde werker, die met zijn vakkennis, creativiteit en 'out of the box' denken een prachtig bedrijf opbouwde waar wij tot op de dag van vandaag de vruchten van mogen plukken. Directie en medewerkers InterJute BV Noordwijk, 2 november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62