rundergehak ivarkenslappen <k2?9 'runderriblappen me2?9 km cmiw2!s mmmmittfl1 hbbsuhg2? &g2;45EamiJiiilll'iii,lilaLli;^llliJ)'ll,lilll|'l,'i zeeland i 19 Sint Nicolaas zoekt logies Noord-Beveland Magnum Terneuzen Piet Vogelaar Fitland heropent eind deze week Nachtopening voor nieuwe CoD Black Ops ....als je 'm nodig hebt! Antwerpse interesse voor jachthaven FRICANDEAU/SHOARMA/ROLLADE IKG 3. 150GR If9 100GR 1f9 250GR 1i9 dinsdag 6 november 2012 Magnum werd 20 jaar geleden opge richt door Clio Cleophas en is al die tijd gevestigd aan de Slabbecoornweg in Tholen. Zeker met de komst van de nieu we A4 zit het bedrijf daar prima. te overleefd. Het gaat goed met het bedrijf, ondanks het feit dat er con currentie is van prijsstunters. Toch heeft Magnum daar volgens Uter- mark relatief weinig last van. „Na tuurlijk zien we wel eens een in stallateur overstappen, maar in de regel komen ze na een halfjaar of een jaar weer terug. Dan zien ze dat zo'n prijsstunter gewoon niet de service heeft die wij bieden. Ze leveren en daarmee is het klaar. Wij proberen, met onder meer een helpdesk of het bezoek van on- foto Ronald den Dekker ze accountmanager, een stukje be geleiding te bieden." Magnum is vanaf vandaag drie da gen lang te vinden op de Contacta in de Zeelandhallen in Goes. www.magnumheating.nl Nu ook in GOES - Fitland Zeelandhallen hero pent vrijdag gedeeltelijk, na de brand van vorige week woensdag. Door de brand, 'die 's avonds ont stond in de sauna van de dames kleedkamer, is de benedenverdie ping, met uitzondering van de spinningzaal, verloren gegaan. Be zoekers kunnen vanaf vrijdag bij binnenkomst de trap omhoog, waar de aerobicszaal is omge bouwd tot receptie en kleedgele genheid. De spinningzaal is te be reiken via de fitness. Dankzij de medewerking van Bowlland kan daar in de partyzaal groepsles gege ven worden. Er is geen gelegen heid tot douchen. Aan het Gelde- loozepad wordt er momenteel druk gebouwd aan locatie Fitland XL. De brand heeft geen conse quentie voor de opening op 24 no vember van Wellness Goes en 1 de cember van de afdeling Fitland Sport. Vanaf zaterdag 1 december kunnen alle sporters gebruik ma ken van de faciliteiten locatie XL. GOES - Gamespeciaalzaak Game Mania heeft hoge verwachtingen van het uitkomen van het spel Call of Duty: Black Ops 2: de ke ten, met vestigingen in Goes en Vlissingen, denkt dat er 30.000 ga mers afkomen op het spel. Dat wordt geïntroduceerd op dinsdag 13 november. De winkels proberen het voor de gamers zo vroeg moge lijk al dinsdag te laten zijn door om klokslag middernacht, in de nacht van maandag op dinsdag, de deuren te openen. Fans worden ui- genodigd verkleed als zombie of soldaat te komen. De best verklede krijgt een waardebon van duizend euro en een prijzenpakkeL Call of Duty werd gelanceerd in 2003. De nieuwe versie is de negende editie. Black Ops II speelt zich af in de Koude Oorlogstijd 1980 en in 2025, als er een grondstoffenoor- log woedt tussen China en de VS. Livingstoneweg 44 in Goes Haarmanweg 4 in Terneuzen PERKPOLDER - De Royal Yacht Club van België, de grootste watersport vereniging van Antwerpen, heeft belangstelling voor een jachthaven in Perkpolder. Algemeen directeur van de jachtclub, Patrick Van den Bulck, heeft dit gisteren bevestigd. Of de Royal Yacht Club van België echt toehapt, zal volgens Van den Bulck vooral afhangen van wie de baggerkosten straks voor zijn reke ning moet nemen. Hij stelt dat 'de overheid' dit moet doen. „Anders lijkt mij de exploitatie van deze ha ven onmogelijk." Bij beschikking van 21 augustus 2012 nummer 83881 HA RK 12-71 heeft de Rechtbank te Middelburg de heer mr. Jan Cornelis Poppe, geboren te Vlis singen op 15 november 1974, notaris te Terneuzen, domicilie kiezend ten kantore van notarissen Loof, Segers Poppe, Claushof 2, 4532 BB Terneu zen, telefoon 0115-617977, benoemd tot vereffenaar in de nalatenschap van mevrouw Elza Josepha Moorthamer, geboren te Biervliet op 17 maart 1920, overleden te Hulst op 11 oktober 2010, laatst gewoond hebbende te 4561 NV Hulst, Blaauwe Hofke 38. Bij beschik king van 25.oktober 2012, 244925 12- 1907, heeft de Rechtbank te Middelburg, sector kanton, beslist dat eventuele schuldeisers van de nalatenschap hun vordering tot 3 december 2012 bij voor noemde vereffenaar kunnen indienen. door Claudia Sondervan WISSENKERKE - Sint Nicolaas is op zoek naar een logement op Noord-Beveland. In een brief aan burgemeester Henny van Kooten vraagt Sint Nicolaas of de gemeen te geschikte plaatsen weet waar de Sint enkele dagen kan verblijven met zijn Zwarte Pieten. De plek moet groot genoeg zijn om te die nen als pakjesverdeelcentrum en voor een pepernotenfabriekje om de voorraad op peil te houden. De logeerplek moet bovendien ge schikt zijn om kinderen te ontvan gen; Sinterklaas wil graag bezoek en bovendien kunnen kinderen dan hun verlanglijstjes bij hem in leveren. Burgemeester Van Kooten vraagt de kinderen van Noord-Beveland om mee te denken over een goede plek. Zij kunnen deze week hun ideeën opschrijven en die briefjes verzamelen in de speciale postzak ken, die op alle scholen op Noord-Beveland staan. In het ge meentehuis in Wissenkerke staat ook zo'n zak. De postzakken wor den vrijdag 9 november geleegd. Maandag 12 november kondigt bur gemeester Van Kooten op de scho len aan welke plek Sint Nicolaas heeft uitgekozen om vanaf maan dag 26 november te logeren. BESTEL Vlfl INTERNET MET M0GEUJKHEID TOT BEZORGING: MAR0S.NL fZfilJftMfc F JË QQ BOEREN RAUWE HAM SLAGERS ACHTERHAM GEGRILDE DRUMSTICK >»-- WWUébM IéIIWiITimfijlii' I ijtiiliiBgilMMMMMI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49