per luxe busreis Maasl FZC :,m£ I Kerst aan de Achensee Kerst in Rome Vastgoedveiling Zeeland en Zuidelijke Zuid- Hollandse eilanden dinsdag 6 november 2012 Deze reizen wordt uitgevoerd door Maaskant Reizen VOF. Bel voor informatie en boekingen: 0412-482828 (iscpm), categorie reizen rondreis 0 v v reiscode B000KM (Achensee) of BOITKR (Rome). leizen 7-daagse busreis ai voor 439,- Met o.a. Innsbruck, Vipiteno en Pertisau. Deze langlauf/wandelreis naar Maurach aan de Achensee organiseren we voor de 2e keer! Per comfort-class touringcar reist u in één dag naar uw bestemming. De avonden worden een aantal keren gezellig ingevuld met o.a. een galadiner en traditioneel boerenbuffet. Daarnaast hebben we ook nog een leuk excursieprogramma voor u in petto. In ons 4-sterren hotel Rotspitz, zal het u aan niets ontbreken. U verblijft o.b.v. half-pension, 's Ochtends is er een uitgebreid ontbijtbuffet (met brood uit eigen bakkerij) en 's avonds is er een keuzemenu met salade-buffet. Faciliteiten van het hotel zijn o.a. Sauna, Stoombad, fitness ruimte en whirlpool. Uw kamer is voorzien van douche en toilet, telefoon, radio tv en föhn. 8-daagse busreis ai voor 499,- Met o.a. Vaticaanstad, Forum Romanum en Florence! Kunt u iets mooiers bedenken dan de Kerstdagen in de Eeuwige Stad door te brengen? Daarom organiseren wij speciaal in deze periode deze reis met alle hoogtepunten die het klassieke Italië u te bieden heeft. Vanzelfsprekend brengt u een uitgebreid be zoek aan Rome, maar ook Florence staat op het programma! Oogstrelende monumenten van een rijke cultuurhistorie zullen u ten deel vallen. U logeert 3 nachten in Pomezia, even ten zuiden van Rome. In een prachtig groen park biedt het Hotel Selene u luxueus comfort. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet. Namen en adressen van de diverse hotels worden u met de reispapieren toegezonden. WEBWINKEL S 1 Achensee of Rome Vertrekdata 21 december Inbegrepen Reis per Comfort-Class Touringcar met minibar, toilet en airconditioning Begeleiding door chauffeur/reisleider Verblijf in hotel op basis van half-pension Excursieprogramma zoals omschreven Sfeervol kerstdiner Boerenbuffet Excursieprogramma zoals omschreven Toeristenbelasting t.w.v. 6,- per persoon Comfort-Class t.w.v. 17,50 per persoon Extra informatie Toeslag 1-persoonskamer 70,-. Programmawijzigingen voorbehouden. Entreegelden lokale tax niet inbegrepen. Minimun deelname 25 personen. Vertrekdata 21 december Inbegrepen Reis per Comfort Class Touringcar, met minibar, toilet en airconditioning Verblijf in hotels op basis van half-pension Excursies volgens programma Stadsgids in Rome en Florence Toeristenbelasting t.w.v. 9,- per persoon Comfort-class t.w.v. 20,- per persoon Extra informatie Toeslag 1-persoonskamer 140,-. Programmawijzigingen voorbehouden. Entreegelden lokale tax niet inbegrepen. Minimun deelname 25 personen. X^tj, Voor uitgebreide informatie: wwv.veilingbiljet.nl of wvw.veiIingnotaris.nl (krachtens artikel 502 juncto artikel 514 en 570 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering) Op 6 december 2012 zal om 13.30 uur uur een regioveiling onroerend goed worden gehouden in Hotel Goes (Van der Valk) "aan de Anthony Fokkerstraat 100 te 4462 ET Goes. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie over te leggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Onderstaande objecten maken deel uit van een beslagveiling. Onderhandse biedingen zijn daarom niet mogelijk. OBJECT 1 Het woonhuis met verdere aan- en toebehoren, gelegen te 4328 BB Burgh Haamstede, De Roterij 9, kadastraal bekend gemeente Westerschouwen, sectie C, nummer 2888, groot tien are en twee en negentig centiare en nummer 2886, groot vier en vijftig centiare; OBJECT 2 De stalen motorkruiser, genaamd "De Hut", brandmerk 19540 B R 1990, met een verplaatsing van één achthonderd/duizendste kubieke meter (1.800m3), gebouwd te Maren bij Lith in het jaar 1978, hebbende een dek, een mast met steunzeil, een boegschroef, een voorkajuit, een kajuit met kombuis en toilet/ douche, een salon en een achterkajuit, voortbewogen door een Volvo dieselmotor type TMD40A, met een vermogen van 125 PK, motornummer 2261, aangebracht op het motorblok aan de stuurzijde; VEILINGNOTARIS OBJECT 1 EN 2 Klaassen Notarissen, gevestigd te 4301 CE Zierilczee, Havenpark 40, tel: 0111-698181/fax: 0111-698191, email: info@klaassennotarissen.nl, contactpersoon: de heer A.W. Griep. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2006 (AWE 2006), opgenomen in een akte verleden voor mr R.W.T. Salomons, notaris te Andel op 31 januari 2006 en gedeponeerd bij de Rechtbank te Breda op 6 februari 2006 onder nummer S/2006, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij genoemde notariskantoren. Voor rekening van koper komen alle royements- en executiekosten verschuldigd conform artikel 9 lid 1 van de AWE 2006, alsmede eventuele achterstallige lasten en de kosten voor ontruiming. De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstellingen. Zie de website www.veilingbiljet.nl/www.veilingnotaris.nl voor meer gegevens over deze registergoederen. Daar vindt u ook uitgebreide informatie over bezichtigingen en de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn en of de veiling doorgaat. Op de website vindt u de veilingvoorwaarden die gelden voor het desbetreffende registergoed. U kunt deze ook inzien bij de veilingnotaris. 2- t/m 5-daagse autovakantie Nederland incl. verblijf en ontbijtbuffet Ontdek Groningen, dat veel meer is dan een studentenstad... Deze culturele hoofdstad van het Noorden kent een lange, roerige geschiedenis en dat is te zien aan de historische pakhuizen, sfeervolle hofjes en authentieke gebouwen. Maar Groningen is ook een stad met lef, in de stad is namelijk de meest vernieuwende architectuur te vinden. In de gezellige binnenstad met een enorm aanbod aan winkels, musea, cafés, restaurants en natuurlijk de beroemde Martinitoren kunt u uren vertoeven! Vervelen zult u zich hier dus zeker niet! Bovendien profiteert u, als lezer van deze krant, van onze 4=3 actie. U verblijft dus maar liefst 4 dagen voor de prijs van 3! Postillion Hotel Haren*" Dit 3-sterren hotel ligt op enkele minuten rijden van Groningen. Het is een ideale uitvalsbasis om het noorden van Nederland en de Wadden te ontdekken. Natuurgebied het Hoornse Meer ligt vlakbij. Het hotel beschikt over een receptie met gratis kluisjes en gratis Wi-Fi, liften, een gezellige bar, restaurant, terras en gratis parkeergèlegenheid. Tevens zijn bij de receptie wandel- en fietskaarten te verkrijgen. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, gratis Wi-Fi en een bad of douche en toilet. Bovendien bezit het hotel het milieukenmerk Greenkey. Aankomstdata en prijzen vanaf 35 vanaf C 65 vanaf C 65 vanaf 95 Aankomst dagelijks van 9 nov. 2012 t/m 31 mrt 2013. Lezerspiijs 2 dagen 3 dagen 4 dagen met 4=3 actie nu 5 dagen Prijzen zijn per persoon o.b.v, 2 personen. Inclusief: 2 t/m 5 dagen (1 t/m 4 nachten) verblijf in het Postillion Haren met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 2.30 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reservermgskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR17679 Voor meer informatie en boekingen: Profiteer van onze 4=3 actie! Typ in de adresbalk www.kras.nl/ LR17679 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR17679 Oeze reis is exclusief voor u te boeken t/m 30 november 2012, H KRAS,NL waarom zou je meer betalen vanaf 2 dagen Verblijf 4 l°or de orii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32