dinsdag 6 november 2012 CU ITIensenünq.nl Voorzover we konden zijn we niet je meegegaan Nu moeten we je laten gaan. Dankbaar voor alle mooie jaren moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grote oma Johanna Westdorp-Janse weduwe van Adriaan Westdorp 15-04-1931 - 04-11-2012 Axel: HuibenCobie Debbie en Dave, Amy 's-Heerenhoek: Hans en Marlies Pascal Sharon en Guido Kapelle: GréenMatthy Roel f Linda Kapelle: Marian en Ronald jannes en Elzemieke Luuk Kwadendamme: Hanny en Jacco Denise Janey Correspondentieadres: Kapelaan Koningstraat 114455 BI 's-Heerenhoek De uitvaartdienst vindt plaats in de H. Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek op vrijdag 9 november om 10.00 uur. waarna er in de kerk gelegenheid is de familie te condoleren. De crematie zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie\>en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je liefde, je warmte en je lach In zoveel mooie herinneringen blijf je bij ons Debby Dave, Amy Pascal, Sharon Guido Roel t, Linda Jannes Elzemieke. Luuk Denise, Janey Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht." 2 Kor. 12 9 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn zorgzame man en onze geliefde vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornelis Butijn echtgenoot van Jannetje Butijn-van der Wekken in de leeftijd van 77 jaar. Oostkapelle: J. Butijn-van der Wekken Wijk en Aalburg: Anton Butijn Karien Butijn-Wondergem Sandra en Maarten Janneke en Rick Lianne en Marco Kapelle: Peter Butijn Oostkapelle: Jos Butijn Borssele: Jan Kees Butijn Anja Butijn-Poppe Linda en Cornelis, Amber Caroline en Jan-Joost Janita en Arie Rosanne Kamperland: Ella de Visser-Butijn Ronald de Visser - Stefan en Daphne Marcel 3 november 2012 Halve Maanstraat 47 4356 BN Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. woensdag 7 november van 19.30 uur tot 20.15 uur in de zaal van de Saronkerk, Noordweg 34 in Oostkapelle. •Voorafgaand aan de rouwdienst -rs er eveneens gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 uur tot 13.15 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 8 november om 13.30 uur in voornoemde kerk, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Wij danken allen die hem de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging zien. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. Geheel onverwachts is van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Westdorp-Janse Wij wensen de naaste familie veel sterkte met dit verlies. Uit aller naam familie Janse Heden is overleden onze geliefde en altijd meelevende oom Kees Butijn Oostkapelle: Piet en Mattie de P&gter Kinderen en kleinkinderen. We zijn heel verdrietig omdat onze schoonzus Johanna Westdorp-Janse is overleden. We zullen haar missen. Familie Westdorp i Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde neef Aarnoud Davidse Bennekom: Blaas en Joke Amemuiden: LauenPrina Gouda: Tiny en Ko Amemuiden: JopieenPiet Neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar de naaste familie. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. het leven is niet fair. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve neef Aarnoud Davidse De afgelopen jaren waren moeilijk voor hem maar toch kon hij in Portugal nog genieten van de zon en de mooie natuur. We blijven hem herinneren als een warm en belang stellend mens, soms een beetje eigenwijs maar met het hart op de juiste plek. Oom Ben en Tante Tannic Jos-Anja-Jan-Silvia-Marja Rivka-Menno-Tristan-Celino Johan Van Glabeke 30/06/1961 -27/10/2012 partner van Edwin Gaal Rouwadres: Braakmanstraat 21 - 9961 Boekhoute De dood is niets, ik ben slechts naar de andere kant. Ik ben mezelf, jij bent jezelf, wat we ooit voor elkaar waren, zijn we nog steeds. Augustinus Es ist nur einer ewig und an allen enden und wir in Seinen Handen Matthias Claudius 1740-1815 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, betrokkenheid en liefde voor ons en de medemens, is van ons heengegaan Bartel Volmer Middelburg, f Vlissingen, 6 februari 1932 3 november 2012 Vlissingen: Lien Volmer-Pronk Llavaneres (Spanje): Esther en Xavi Sara Eva Den Haag: Ruth en Erik Debora Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Ter Reede voor alle liefdevolle zotgen. Vredehoflaan 456 4382 CJ Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 november om 12.30 uur in kerkcentrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan deze dienst is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. V Wij hebben kennisgenomen van het onveiwacht overlijden van onze gewaardeerde collega Bart Volmer Bart was sinds de oprichting van de Wmo-adviesraad (2007) lid voor verschillende doelgroepen. Zijn kennis, inzet en humor hebben wij als zeer bijzonder ervaren. Wij wensen zijn vrouw en familie heel veel sterkte toe. Namens de leden en ambtelijk medewerkers Wmo-adviesraad Vlissingen Wim Meulmeester (voorzitter) Frank van Ieperen (secretaris) Vlissingen, 6 november 2012 "Je vocht voor wat je waard was en dat was heel veel. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een moedige strijd, omringd door haar man en kinderen is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Elisabeth Jacobi Geertruida Versprille-de Kubber Bep Goes, 18 april 1942 Kats, 4 november 2012 Kats: A.A. Versprille Heinkenszand: Jannie en Piet Riemens Marieke Arno en Anniek Kortgene: Jan en Els Leijs-van de Plasse Ricardo Monique en Björn Wesley Dreischor: Jan en Luciënne Versprille-Endstra Dorpsstraat 17,4485 AH Kats Bep is thuis. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn. bent u welkom op woensdag 7 november 's avonds tussen 7 en 8 uur. We nemen samen afscheid van haar op zaterdag 10 november om 10 uur in dorpshuis "De Vriendschap" aan de Noord- lange weg te Kats. Aansluitend zal om plm. 11 uur de begrafenis laatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kats. Hierna bent u opnieuw welkom in het dorpshuis om de familie te condoleren. Een ieder die zich betrokken voelt bij de familie is welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28