lE^a Laatste kans, schrijf u vandaag nog in! PZC Hoe werkt het? WEKEN ABONNEE VOORDEEL Het is bijna zover, de eerste weektrekking vindt de komende week plaats. Tijdens deze trekking geven wij onder meer een weekend/midweek Landai GreenParks, een GPS navigatie voor wandelen en fietsen en een sieradenset weg. Heeft u zich nog niet ingeschreven en wilt u wel aan alle trekkingen meedoen? Dan is dit uw laatste kans, want morgen sluit de inschrijving. Speciaal voor trouwe abonnees De Abonnee Win Weken organiseren wij exclusief voor onze trouwe abonnees. Daar doen wij graag iets extra's voor. Als abonnee hoeft u niet veel moeite te doen om mee te dingen naar een mooie prijs. 4 weken lang kans op prijzen De actie bestaat uit 4 trekkingen. Iedere trekking maakt u opnieuw kans op mooie prijzen. De actie sluiten we af op vrijdag 7 december wanneer de echte geluksvogel een reischeque t.w.v. 2.000,- wint! Voor een overzicht van alle prijzen kijkt u op de actiewebsite. DOE MEE EN WIN1- Inschrijven op de actiewebsite Schrijf u gratis en eenvoudig in via www.pzc.nl/winweken. Na inschrijving ontvangt u per e-mail een bevestiging. U dingt dan automatisch mee naar alle trekkingen, mits u zich uiterlijk inschrijft op 4 november. Heeft u geen internet of komt u er niet helemaal uit? Neem dan con tact op met de Lezersservice via 088-0139922*. Wij helpen u graag! Actievoorwaarden U dient op het moment van de trekking een door lopend abonnement te hebben bij de PZC. Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris waarbij de winnaars op de actiewebsite worden gepubliceerd. Prijswinnaars krijgen de gewonnen prijs op het op gegeven adres toegestuurd. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uit gesloten van deelname. Alle prijzen zijn na heffing van kansspelbelasting. De volledige actievoorwaarden vindt u op de actiewebsite. Schrijf u eenmalig in op www.pzc.nl/winweken U dingt automatisch mee naar de prijzen in de 4 trekkingen Houd vanaf 9 november de actiewebsite in de gaten voor de bekendmaking van de prijswinnaars Schrijf u gratis in vóór 4 november 2012 om mee te doen met alle trekkingen! (4) www.pzc.nl/winweken 088 - 013 99 22 Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00.tot 17.00 uur, zo. 10.00 tot 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 53