f^ZCr.nl/abonnee Winterzon in Benidorm Kerstshoppen in charming Londen zaterdag 3 november 2012 ff WEBWINKEL 8-daagse aanbieding in uitstekend 4* hotel o.b.v. volpension excursies! Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Deze populaire badplaats is niet alleen een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Geniet met deze unieke lezersreis heel voordelig van winterzon en volpension in een uitstekend 4* hotel. Bovendien ontdekt u de omgeving tijdens twee uitstapjes met Nederlandse reisleiding. Beleef het mondaine Benidorm in stijl, met een verblijf in het moderne Hotel RH Royal****, perfect gelegen op slechts 400 meter van het Levante strand en de oude binnenstad. Het beschikt over ruime kamers met wifi, een modern buffet restaurant, gezellige bar met live muziek en dans, sauna, biljart en fietsverhuur. Inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Alicante met Transavia in de economy class Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in een tweepersoonskamer Verblijf op basis van volpension (ontbijt, lunch diner) inclusief water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse hostess Va dag excursie naar vissersdorp Villajoyosa (per bus onder leiding van Nederlandse hostess) dag excursie naar de stad Alicante (per bus met hostess) Prijs vanaf C 399,- p.p. Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen in een tweepersoonskamer. Prijs is exclusief 2,50 calamiteitenfonds per boeking, eventuele vlucht- toeslagen en reserveringskosten: 15,- per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Het arrangement is geldig t/m 20 april 2013. vertrek wo za. De vanafprijs geldt op een beperkt aantal data. Boek snel want op=op! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '55+ Wegener Winterzonaanbieding Benidorm'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel jj»- categorie reizen (stedentrips) Home Slechts 59,- p.p. Kerstshoppen in Londen? In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Of U een kerstoutfit kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt, U kunt haast nergens zo sfeervol shoppen als in Londen. Op zaterdag 8 en 15 december organiseert uw krant voor haar abonnees een dagtocht naar Londen. De periode rondom Kerst is elk jaar weer iets speciaals in Londen. De Engelsen zijn dol op Kerst en beginnen al vroeg in het jaar met de voorbereidingen. In november wordt de kerstverlichting in de stad aangezet en worden de winkel etalages al helemaal in kerstsfeer gebracht. Rond deze tijd worden ook verschillende tijdelijke ijsbanen in het centrum van Londen neergezet. Bij veel van deze ijsbanen is vaak een kerstmarkt te vinden. Naastshoppen heeft Londen zoveel meer te bieden. Wat dacht u van een kijkje nemen bij de Big Ben, de wisseling van de wacht bij Buckingham Palace, het British of Science Museum, de vele markten, Nottinghill of The Tower of Londen. Londen leeft! Van de morgen tot de avond is Londen een drukte van jewelste. Programma Vertrek per touristclass touringcar vanaf Goes NS, Middelburg NS ofTerneuzen Busstation naar Calais. Vertrek per boot om 06.45 uur naar Folkestone en aankomst Londen plm. 09.00 uur. Het verblijf in Londen is van 09.00 uur tot 19.00 uur. Om 22.15 uur vertrek per boot terug van Folkestone naar Calais. Plm. 04.00 uur bent U afhankelijk van opstapplaats terug in eigen regio. Tijden zijn bij benadering. Kosten van deze dagtocht zijn 59.- waarbij het volgende is inbegrepen: Vervoer per touristclass reiswagen volgens programma Overtocht retour per boot Calais-Folkestone Verblijf te Londen 09.00 tot 19.00 uur Meer informatie en direct boeken MAASKANT REIZEN telefoon 0412- 48 28 28 leizen ABONNEE VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40