zaterdag 3 november 2012 d (Tlensentinq.nl In Plaats van Kaarten Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze zus Maria Fr antina Proost Marie - in de leeftijd van 83 jaar. Lien Proost Cees Proost Paul Proost Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van het verpleeghuis te Nieuw en St. Joosland voor de goede en liefdevolle verzorging. 1 november 2012 Correspondentieadres: Te Werfstraat 8,4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen Dinsdag 6 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Marie te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 7 november om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Heer Hendrikhuis, Te Werf straat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader en opa Hendrik Adrianus Timmers Henk in de leeftijd van 62 jaar. Menno Peter en Anique Sonja en Sabina kleinkinderen Kwadendamme, 1 november 2012 Correspondentieadres: Middelgat 17 4341 LBArnemuiden Henk is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 6 november van 14.30 tot 15.00 uur. De crematieplechtigheid zal om 15-30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op de dag van Allerheiligen hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Zee Jan Corbijn Koudekerke, 16 april 1924 Zoutelande, 1 november 2012 Geerte Corbijn - van der Leur Jan Derk Danielle Rein Duinweg 73, 4374 EB Zoutelande. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. "Komt tot Mij, allen, die vennoeid en belast zijl, en Ik zal u rust geven Mattheüs 11 28 Toch nog onverwachts is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Abraham Dingemanse 1 november 2012 24 januari 1928 Middelburg: E. Dingemanse - Poot Grijpskerke: J. L. Dingemanse Veldhoven: E. A. Hengst - Dingemanse P. Hengst Maris ka en Alex, Lente, Lotje qjö, Joris Jeroen en Marie-Anne, Jelmer, Minthe Middelburg: A. A. Geschiere - Dingemanse J. H. Geschiere Mark, Anita Amemuiden: L. C. Dingemanse A. Dingemanse Hilversum: T. E. Groenenboom - Dingemanse H. L. Groenenboom Correspondentieadres: "Swerf-Rust'kamer 8 L. Stommesweg 14335 AX Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 6 november om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de Michaëlskerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk, J. Catsstraat 7 te Grijpskerke. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze oudste vriend Jo(hannes) Janse A 12 november 1930 Middelburg t 31 oktober 2012 Goes Kampen: David en Tina Bassie- de Visser Haren-Gn: Jaap en Aat Kasse-van den Dool Oostkapelle: Marien en Adri Louws-Munter Nagele (NOP): Henk Wisse en Lida Langeweg Eerder zijn ons ontvallen: Adri Niewenhuyse t 1952 en Adri Verhage f1998 Heden overleed onze schoonzus en tante Nel Besuijen-Janse Wij wensen de kinderen en overige familie veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. 31 oktober 2012 Namens fam. Besuijen Verslagen en verdrietig delen wij u mee dat mijn lieve kleinzoon en onze neef Camiel Boot plotseling is overleden. 28-08-1998 Amersfoort 01-11-2012 Kruiningen; Oma Boot-Glerum Leenjan Boot Janine Boot- Boogert Tonis Paulien Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder Hendrina Johanna Roest - Ringelberg hiervoor zeggen wij U hartelijk dank. Namens de familie Jan en Ina Roest Carla en Jan Verduijn Wim en Ina Roest Breskens, november 2012. De verschillende vormen van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve partner Paul Sinke heeft ons allen gesteund en goed gedaan. Heel veel dank hiervoor. Uit aller naam J. Minderhoud Kapelle, november 2012. Hierbij willen wij iedereen bedanken, voor de warme belangstelling in de vorm van kaarten, telefoontjes en bezoek tijdens de ziekte en het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma. Catharina Weijers-Duwel Rien Arno Weijers Annelies Weijers - van den Berg Lydie Blom - Weijers Han Blom Klein- en achterkleinkinderen Renesse, november 2012 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, moedige echtgenote en onze dierbare moeder, schoonmoeder en grootmoeder Tinie Amalia Duininck-Kreuger zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. J.A. Duininck en familie Goes, november 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Meulenberg-Klap heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2012 - Dankbetuiging Hartelijk dank voor het medeleven dat wij ondervonden na het overlijden van onze broer, zwager en oom Marinus Verhulst S. Verhulst S. Rodenburg-Verhulst J. Rodenburg Neven en nichten Borssele, november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38