0 IHenseniinq.nl zaterdag 3 november 2012 familieberichten I 37 Ova/lailan Ik ben het licht der wereld. Johannes 812 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Blaas de Nooijer in de leeftijd van 83 jaar. Zoutelande: P. de Nooijer - Kleinepier Westkapelle: Mientje en Jan Verburg - de Nooijer Martin en Anne Angela en Marijn Aagtekerke: Kees en Hannie de Nooijer - Janse Piet Jos en Lydia Miranda en Richard "Westkapelle: Adrie en Willy de Nooijer - Simonse Ron Menno en Yolande Vogelwaarde: Bram de Nooijer Wij danken allen die hem de afgelopen maanden zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Aagtekerke, 1 november 2012 Correspondentieadres: Boudewijnskerke 15, 4374 SB Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 november om 14.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een ernstige ziekte onze zwager en oom Blaas de Nooijer Echtgenoot van onze zus en schoonzus Pie in de leeftijd van 83 jaar. J. de Vos K. Kleinepier A. Kerkhove-Kleinepier M. v.d. Driest-Kleinepier J. v.d. Driest K. v. Vaardegem-Kleinepier J. v. Vaardegem J. Kleinepier neven en nichten Zoutelande, 1 november 2012 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden, na een periode van afnemende krachten, van onze altijd meelevende buurman Blaas de Nooijer Hij was als een vader en opa voor ons. Wij wensen bure Pie samen met haar kinderen en klein kinderen veel sterkte toe in dit verlies. Jan en Marry Verhage-Nijsse Jaap en Jo-anne Wijnanda en Elco Jannie en Cees Marien en Jaekeline Krienie Rianne Mart-Jan en Willyanne Jabco en kleinkinderen Boudewijnskerke, 1 november 2012 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden, na afnemende krachten, van onze altijd belangstellende buurman Blaas de Nooijer Wij wensen familie De Nooijer veel sterkte toe in dit verlies. Fam. Duvekot Fam. Jansè Mevr. N. Looij- Starrenburg Fam. Lozie Fam. Maljaars Fam. Peene Fam. Verhage Fam. De Visser Fam. A. de Visser Fam. De Witte Boudewijnskerke, 1 november 2012 't Is nie oars. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jacob Marlijn - |aap - in de leeftijd van 88 jaar. Rie Martijn-Schipper Petra en Dick Hidde Myrte Jan Kees en Joel Goes, 2 november 2012 Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: Bemhardstraat 17 4401 ES Yerseke De crematieplechtigheid wordt dinsdag 6 november om 14.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, met liefde en respect, nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Jaap Martijn Ton Martijn Dick en Gillien Martijn-Mol Aart-Jan en Maddy Martijn-Verschuure Henk Kamphuis Neven en nichten Nog volop van het leven genietend is plotseling overleden onze lieve ma en oma Suzanna Kools - Luteijn Suus weduwe van Abraham Pieter Kools Zuidzande 30 juni 1925 t Rilland 31 oktober 2012 Bram en Levina Kools-Flikweert Martin Edwin Lennie Kools t Anneke Joop en Annemarie Kools-van Hal Thom Anita en Ko den Hamer-Kools Se/77 Correspondentieadres: Dorpsstraat 28 4505 AP Zuidzande De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 5 november om 13.30 uur in de PKN kerk, Kerkplein te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus Suus Kools - Luteijn Zuidzande: P. A. Kools t AN. Kools - de Bruijne Middelburg: J. I. Kools J. M. M.Kools - Dekker Zuidzande: J. Kools F. M. Kools - de Le Lijs Je hebt je strijd gestreden, genoeg geleden. Je nieuwe leven wacht. Daar is het nooit meer nacht. Geen ziekte, leed of pijn. Daar zal het vrede zijn. Na moeilijke jaren is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Catharina Johanna Peper-de Visser sinds 25 oktober 1976 weduwe van Pieter Peper Oostkapelle, 15 januari 1932 Vlissingen, 2 november 2012 Domburg: Marja en Tonny Veronique en Hamid Chantal Pascal Grijpskerke: Bregit en Michel Onze bijzondere dank gaat uit naar de (oud)medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede, woning 6. Correspondentieadres: Marja Maranus-Peper J.W. Schuurmanstraat 123, 4357 EJ Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 7 november a.s. van 12.00 tot 12.45 uur in Vere nigingsgebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke, waarna er aldaar een korte overdenking zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Prelaatweg te Aagtekerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37