ZUID-LIMBURG Exclusief BanenBox? Creatief met digitale foto's Exclusief Luxe op subtropisch Madeira Ook adverteren met een S KRAS N f Uniek abdijhotel in m KRAS 361 zaterdag 3 november 2012 Kijk op: www.jobtrack.nl/banenbox of bel ons op 020 - 517 491 I bezoek óók Èri m 6 erstmar'<ten ii ■*-j Maastricht of Aken. autovakantie inclusief verblijf, ontbijt en diner Dit is een wei heel bijzondere aanbieding- Li verblijft namelijk in het meer dan 900 jaar oude abdijhotel Rolduc in Kerkrade op een prachtig landgoed. Dit is een prima uitvalsbasis om steden als Maastricht, Valkenburg en Aken te bezoeken, waar u in vanaf half november sfeervol kunt gaan kerstshoppen! Normaal betaalt u voor deze 3-daagse reis circa 89 inclusief ontbijt, maar bij deze aanbieding krijgt u er een 3-gangen diner bij! Dit alles is exclusief voor u als lezer te boeken t/m 15 november... ABDIJHOTEL ROLDUC*** Dit unieke 3-sterren hotel ligt op een landgoed, in de abdij van Rolduc. Dit complex wordt nog steeds gebruikt als bisschopszetel. Het centrum van Kerkrade ligt op ca. 1,5 km. Het hotel beschikt o.a. over een lift, draadloos internet (gratis), restaurant en bar. Uw voormalige kloosterkamer is o.a. voorzien van een televisie, radio, douche en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel en er is een fietsenstalling aanwezig. AANKOMSTDATA EN PRIJZEN Aankomst dagelijks van 16 nov. t/m 21 dec. Lezersprijs 3 dagen vanaf 89 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen Inclusief: verblijf In Abdijhotel Rolduc o.b.v. ontbijtbuffet en 1 x 3-gangendiner Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca, 1,30 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse té betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga voor aile informatie naar www.kras.nl/LR52291 Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR52291 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. relsnummer LR52291 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 15 november 2012. E99 waarom zou je meer betalen pzc.nl/webwinkel categorie boeken voor de lezers van deze krant! I O JobTrack.nl 't Betere werk! Gratis dagelijks diner ,.v. 225 p.p. per week. 8 dagen voor de lezers van deze krant! I Er zijn tegenwoordig tal van mogelijkheden voor het werken met foto's: met enkele muisklikken bewerkt u uw foto's of u kunt uw foto's delen met anderen via bijvoorbeeld een online fotoalbum, diavoorstelling of film voorzien van tekst en geluid. Met dit boek kunt u uw vaardigheden vergroten! Leer o.a.: foto's bewerken en beheren met Windows Live Photo Gallery een online fotoalbum diavoorstelling, film of collage maken foto's afdrukken, e-mailen en branden op cd/dvd foto's importeren vanaf digitale camera's Inclusief cd-rom met de volledige versie van het Nederlandstalige fotobewerkingsprogramma ArcSoft Collage Creator, inclusief een serie oefenfoto's. U kunt dus direct aan de slag! Adviesprijs 19,05 *Exclusief verzendkosten Maak de mooiste fotoprojecten 8- t/m 22-daagse zonvakantie inclusief vliegreis, taxen, transfers, verblijf, ontbijt en diner VERTREKDATA EN PRIJZEN Veilrek op ma, en do, van 8/10/2012 l/m 21/3/20)3, Lezersprijs 8 dagen - nü vanaf €639 11 dagen nü vanaf 759 15 dagen nü vanaf 909 Ook 12- en 22-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v, met transavia.com luchthavenbelasting, brandstofheffing en eventuele toeslagen, transfer luchthaven-accommodatie v.vverblijf In Hotel Quintlnha Sao Joao, ontbijt, diner en Nederlandssprekende misleiding. Exclusief: niet -genoemde maaltijden, excursies, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR21096 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalkwww.kras.nl/LR21096 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. relsnummer LR21096 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 31 oktober 2012. rif'iSiwWI waarom zou je meer betalen Laat u verrassen door Bloemeneiland Madeira, de Portugese 'Parel van de Atlantische Oceaan'! Ontdek hier de weelderige natuur, schilderachtige vissersdorpjes en ruige rotspartijen. Ook een prachtige wandeling langs de levada's of een ontdekkingstocht door het vulkanische binnenland zijn zéér de moeite waard. Speciaal voor u selecteerden wij het luxe 5-sterren Quintinha Sao Joao in Funchal, de hoofdstad van het eiland. U kunt hier heerlijk slenteren door oude smalle straatjes en rondneuzen in talloze winkeltjes. Als lezer van deze krant krijgt u, t.w.v. 225,- p.p.p.w., tijdens uw gehele verblijf dagelijks een diner gratis! Deze aanbieding is exclusief voor u te boeken t/m 31 oktober 2012, dus wacht niet langer... Quintinha Sao Joao***** Dit super-de-luxe hotel wordt door klanten beoor deeld met een 9! Het ligt in een prachtig aan gelegde tuin. op ca. 1,5 km van het gezellige centrum van Funchal Twee keer per dag rijdt er een shuttlebus naar het centrum. Quintinha Sao Joao biedt vele gratis faciliteiten, zoals Wi-Fi in de publieke ruimten, een buitenzwembad met terras, badhanddoekenservice, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kunt u genieten van schoonheids behandelingen in de spa. Uw ruime en luxe kamer is o.a. voorzien van airco en minibar. vanaf Abdijliplel Rpldüc 9B iusi0f voorv boeken t/m november

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36