Colofon jencht Maria Geleedst - van Hoorn r 9 (HQnseniinq.nl zaterdag 3 november 2012 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en medeleven welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame dochter en zus Bernadette Soethaert willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons gesterkt om het verlies te helpen dragen. Eugène Soethaert Christianne Soethaert Westdorpe, november 2012. Bijzondere mensen blijven voor altijd! Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven ~en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze vader, Jean Brasseur Met trots kijken wij als familie terug op een mooi en waardig afscheid. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen zo geliefd was. A. Brasseur- Vreeburg Ollie Brasseur Jasper Brasseur Terneuzen, november 2012. In ons verdriet om het heengaan van onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma Theodora de Koning-van Jole mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, november 2012 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder Hendrina Johanna Roest - Ringelberg hiervoor zeggen wij U hartelijk dank. Namens de familie Jan en Ina Roest Carla en Jan Verduijn Wim en Ina Roest Breskens, november 2012. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ont vingen na het overlijden van Elza Hortensia Augusta van Parijs-Ginneberge Uw belangstelling is voor ons een grote steun. Wij zullen Elza blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij.velen geliefd was. Adelin en Christiane van Parijs-Hoecke Kinderen en kleinkinderen Irma en André Hoste-van Parijs Kinderen en kleinkinderen Eede, november 2012 BgSfi8S8ZZ88Z2Z5SÏSiZR5B!!BfiS555BS3ZRE33iigBE553S U itva a rtve rzo rgi ng Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118-62 33 59 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, moedige echtgenote en onze dierbare moeder, schoonmoeder en grootmoeder Tinie Amalia Duininck-Kreuger zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. J.A. Duininck en familie Goes, november 2012 Dankbetuiging Hartelijk dank voor het medeleven dat wij ondervonden na het overlijden van onze broer, zwager en oom Marinus Verhulst S. Verhulst S. Rodenburg-Verhulst J. Rodenburg Neven en nichten Borssele, november 2012 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2012 BEDANKT Uw hartverwarmend medeleven na het overlijden van Truus van Hecke-Cornelis heeft ons erg goed gedaan. los van Hecke, Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw medeleven en belangstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, broer, schoonbroer en oom Adriaan Cornells de Groote betuigen wij u onze hartelijke dank. Hoek, november 2012 Tilly de Groote - Antheunis familie de Groote familie Antheunis De tijd gaat voorbij; maar wij vergissen ons. De tijd blijft en wij zijn het die voorbij gaan. Raspall Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze Ma, schoonmoeder, oma en klein-omaatje Julia d'Hont-De Witte zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, november 2012 kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij zijn erg dankbaar voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader Paul de Waal Alle woorden van troost, de vele kaarten en uw aanwezig heid bij de afscheidsbijeenkomst maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Corrie de Waal-Schipper Leen de Waal Arewik Avakian Paul de Waal Colijnsplaal, november 2012 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 147