Op zoek naar personeel? i Zeeland Zonkracht; krachtig in energie Durft U traditionele materialen te vervangen? CONTACTA.NL Goes Marketing ononis zeeland z nkracht 6-7-8 NOVEMBER 2012 2J ndernemer aan het woord.. STICHTING GOES MARKETING zaterdag 3 november 2012 U hebt wel werk, maar geen mensen? Orionis Walcheren biedt u hiervoor een oplossing. Op maat en passend binnen uw bedrijf of organisatie. Of u nu op zoek bent naar een fulltimer, een parttimer, een vaste- of een tijdelijke kracht, iemand voor een specifieke functie of een groep enthou siaste medewerkers, wij beschik ken over kandidaten die direct voor u aan het werk kunnen. Dat kan in verschillende vormen: -onze medewerker(s) bij u in dienst; - op basis van detachering; -op basis van een leerwerk- stage; -maatwerk, afgestemd op uw behoefte. Werk uitbesteden kan ook. Onze kandidaten kunnen u diverse werkzaamheden uit handen nemen. Zo kunnen wij bijvoor beeld schilderwerk, groen onderhoud, schoonmaakwerk en demontagewerkzaamheden voor u uitvoeren. Werkgeversservicepunt Orionis Walcheren beschikt over een Werkgeversservicepunt. Hier kunt u met al uw vragen om personeel terecht. Onze werkge versadviseurs zijn goed bekend met de de regionale arbeids markt, en zijn gespecialiseerd in werving, selectie en bemidde ling van de juiste kandidaat. Vanuit deze kennis en ervaring staan ze u met raad en daad ter zijde in uw zoektocht naar per soneel De Werkgeversadviseurs van Orionis Walcheren Voordelen Samenwerken met Orionis Walcheren biedt u vele voorde len: -Wij ontzorgen u in uw zoek tocht naar personeel; -Wij leveren u een snelle en deskundige selectie van (potentiële) kandidaten op uw vacature(s); -Wij beschikken over teams die snel, en deskundig kunnen worden ingezet voor diverse klussen; -Zaken doen met Orionis Walcheren is maatschappelijk verantwoord ondernemen, en kan u helpen bij Social Return on Investment. Meer informatie Onze werkgeversadviseurs informeren u graag over onze mogelijkheden. Het opvragen van informatie, of het maken van een afspraak, kan via telefoonnummer 0118 43 27 00 ofwsp@orioniswalcheren.nl Contacta Orionis Walcheren neemt deel aan de Contacta. Orionis Walcheren Oostsouburgseweg 10 4382 NH Vlissingen T: (0118) 432 700 I: www.orioniswalcheren.nl E: info@orioniswalcheren.nl Zeeland Zonkracht is opgericht in 2010 door Adrie Bauer en Jeroen Mentzel. Ons doel is om onderne mers in contact te laten komen met de mogelijkheden van duurzaam ondernemen. Gespecialiseerd in de levering en plaatsing van zonne-energiesystemen. Vanaf de offerte tot de oplevering, wij regelen het voor u. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een goede partner in onze branche. MKB Ondernemers in het MKB kunnen nu hun voordeel halen door te investe ren in duurzame energie. Duurzaam ondernemen is het sleutelwoord om ook in de toekomst voor te lopen op uw concurrenten. Met de profiuctgarantie van 10 jaar en de terugverdientijd tussen de 4 en 6 jaar is dit de kans omzonder risico's voor duurzaam te gaan! GROOTVERBRUIKERS Voor niets gaat de zon op en dit levert ons gratis energie. Hoge kosten voor uw energie zijn nu tot een minimum te beperken met en zonne-energiesy- steem. Met een gemiddelde terugver dientijd van 3 jaar is dit de kans om af te rekenen met hoge energierekenin gen. Hierna is de opgewekte energie gratis en voor niets! BELASTINGVOORDELEN Als bedrijf heeft u diverse voordelen indien u investeert in duurzame ener gie. Dit kan erin resulteren dat u tot 75% van uw aanschafbedrag terug kan vragen van de belastingdienst! Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. VEEL GESTELDE VRAGEN Als de zon niet schijnt, heb ik dan stroom of warm water? Ja, een zonnepaneel of zonneboiler werkt ook op diffuus licht. Diffuus licht is zonlicht dat niet direct de aarde bereikt, bijvoorbeeld doordat het bewolkt is, maar door de dampkring wordt geabsorbeerd en weerkaatst. Uw opbrengst is in de volle zon het hoogst, maar is ook nog hoog bij een witte bewolking Moet de zonnecollector en/of zonne panelen altijd op het zuiden worden gericht Nee. Het zuiden is wel de meest opti male plaats voor het paneel op energie op te wekken, maar er is een grote mar ge mogelijk in westelijke en oostelijke richting. Het noorden is geen geschikte locatie voor een zonnepaneel. Als het systeem teveel elektriciteit op werkt, kan ik deze dan terugleveren aan de energiemaatschappij? Ja, mits de elektriciteitsmeter in het pand deze mogelijkheid toelaat. Dit geldt voor meters met een draaischijf of een teruglever mogelijkheid. In Ne derland kan meestal tot 3000KWh, 1 op 1, extra teruggeleverd worden aan het energiebedrijf. Om precies te we ten hoeveel u maximaal terug zou kun nen leveren, kunt u het beste contact opnemen met uw energieleverancier. Zeeland Zonkracht Berkellaan8 4417 DJ Hansweert T: 06-42509219 I: www.zonkrachtzeeland.nl E: info@zonkrachtzeeland.nl Wie Jaap Pekaar van Pekaar Plastics in Goes spreekt, realiseert zich dat de keu ze voor kunststof getuigt van lef. Niet vanwege de eigenschappen van het materiaal, want deze overtreffen in veel gevallen die van metaal, glas en alumi nium. "Er is soms moed nodig om buiten de traditionele kaders te denken. Wie dat durft, ontdekt een dijk van een pro duct en een zee aan mogelijkheden." Jaap Pekaar praat bevlogen over zijn vak. En terecht, ledereen die een blik werpt op de producten die Pekaar Plastics fabriceert, kan niet anders dan verrast zijn. Oe tfkbóurs v.:n ZiMJ-Wcst \'eóer iaricf on Vteaoric?ran - Wij staan op de Contacta.nl 2012 en nodigen u uit op onze stand Ga naar contacta.nl voor beursinfo Machineonderdelen, katrollen, bescherm- kappen, grafmonumenten, waterbakken, reclame-uitingen; de producten zijn zo divers als er afnemers zijn. "Hierin schuilt onze kracht" vertelt Pekaar. "Onze pro ducten starten met de vraag van de klant, Hiermee gaan wij aan de slag. Wij denken mee en adviseren over materiaalkeuze en ontwerp. Uiteraard houden wij daarbij rekening met het budget. Wij zijn nuchter, maken duidelijke afspraken en garanderen juiste leveringen tegen een normale prijs. We doen zaken op een manier die iedereen aanspreekt: alles in verhouding." Steeds beter Gunstig geprijsd, duurzaam, geluidsarm, roest- en splintervrij, kleurvast en min stens even sterk als traditionele materia len. Pekaar is overtuigd van de kracht van kunststof. "Bovendien staan de ontwik kelingen niet stil. Jaarlijks komen nieuwe producten op de markt met verbeterde eigenschappen bijvoorbeeld op het ge bied van slijtage, weerstand of hittebe stendigheid. Daarmee nemen de toepas singsmogelijkheden verder toe." Alles in één hand Onder een en hetzelfde dak verenigt Pekaar Plastics verschillende activiteiten, Zo fungeert het bedrijf als groothandel in kunststof halffabricaten in partijen of enkel stuks. "Ons leveringsprogramma laat zich het best omschrijven aan de hand van vijf productgroepen, te weten beglazing, constructie, reclame, technisch en leidingen en fittingen." Verder heeft het bedrijf alles in huis voor verspanende en construerende bewerkingen. Hierdoor ontstaat een compleet eindproduct. "Voorbeelden van onze bewerkingsmo gelijkheden zijn draaien, frezen, buigen, lassen en polijsten" legt Pekaar in de fraaie productiehal uit, ken met A-merken. Die kwaliteitskeuze maakt hij ook ten aanzien van zijn mede werkers. "Wij zijn een klein bedrijf. Dat be tekent dat we het samen moeten maken. Een absolute voorwaarde daarbij is dat we altijd redeneren vanuit de klant.' Dat vereist een hoge mate van vakmanschap, flexibiliteit en gedrevenheid. "Bijzonder daarbij is dat wij oprecht trots zijn op ie dere opdracht. "Of het nu een particulier is die een voorzetraampje wenst of een grote industriële opdracht voor de revisie van een fabrieksinstallatie. Wij beschou wen iedere opdracht als een unieke kans om de kracht van kunststof te bewijzen." "We hebben hiermee alles in eigen hand. Dat vertaalt zich voor onze klanten in re- ele prijzen, een flexibele houding en een goede borging van de afspraken over levertijd en kwaliteit. Bovendien, we ver lenen desgewenst ter plaatse service en support, bijvoorbeeld bij installatiewerk zaamheden." Klant centraal Pekaar kiest ervoor om uitsluitend te wer- pekaar plastics bv materials special products Pekaar Plastics BV Stanleyweg 11 4462 GN Goes T: (0113) 250540 I: www.pekaarplastics.com E: info@pekaarplastics.com Goes Marketing heeft ten doel het verhogen van de naamsbekend heid en het verbeteren van het ima go van Goes als woon- en werkstad, met het oogmerk dat meer bedrij ven, -instellingen en burgers zich binden aan Goes. Het bestuur van Goes Marketing wordt gevormd door Gemeente Goes, ZLM, Delta NV, RWS, Rabobank, Koninklijke Horeca, Ondernemers Contact Goes (OCG) en Ondernemers Organisatie Goes (OOG). Citymarketeer Jonneke Schuurbiers en Evenementen Coördinator Tom de Koning zijn dagelijks actief binnen de stichting. Goes Marketing heeft evenementen zoals Goes Kinderstad, Vriendinnendag, Goes C, Racoon Friends, Goes Modestad, MuziKade en Goes Winterstad georganiseerd of financieel en/of organisatorisch ondersteund. Op donderdag 20 december 2012 om 21:00 uur zal de nieuwe huisstijl van Goes Marketing worden gelan ceerd op de Grote Markt. www.goesmarketing.nl Stichting Goes Marketing Jonneke Schuurbiers CityMarketeer 06-13764257 jonneke@goesmarketing.nl www.goesmarketing.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 118