Nieuwkomer Star Alliance Een Zeeuwse ondernemer hoeft niet ver te zoeken. De oplossing dichtbij. de Zeeuwse Contacta.nl partner in beeld 3 november 2012 deOndememer ££J Zo vliegt u met Star Alliance. Voor wie regelmatig zakelijk vliegt, is Star Alliance bekend, maar bij minder frequente reizigers zal er niet direct een bel gaan rinkelen. Hoog tijd om daar in de Zeeuwse en Brabantse zakelijke markt verandering in te brengen. Tekst: Annet van de Ree GOES- Op Contacta.nl 2012 kunt u kennis maken met Star Alliance, een samenwerkingsverband van 27 lucht vaartmaatschappijen, die vliegen van af Schiphol en Brussels Airport met in totaal 4.386 vliegtuigen, 1.356 be stemmingen in 193 landen en meer dan 679 miljoen passagiers per jaar! Star Alliance werd opgericht in 1997 als de eerste volledig wereldwijd ope rerende luchtvaartalliantie, die interna tionale reizigers een wereldwijd be reik aan bestemmingen, herkenning en een naadloze en comfortabele reis service biedt. De merknaam belooft de reizigers van de leden van Star Alli ance - dat waar ter wereld zij zich ook bevinden, de alliantie er is om hen te ondersteunen en hen een soe pele reiservaring te bieden. De bij Star Alliance aangesloten luchtvaart maatschappijen vliegen wereldwijd naar meer bestemmingen dan andere luchtvaartnetwerken - dat betekent meer reisgemak en snellere verbindin gen. Samenwerking in de luchtvaart wereld biedt meerwaarde en voorde len, afspraken over speciale tarieven en zakelijke service oplossing. Als we reldspeler in de luchtvaartwereld richt de Star Alliance zich op het bieden van diensten die het reizen verder ver eenvoudigen. Het grootste gezamen lijke netwerk betekent zoveel moge lijk naadloos aansluitende vluchten, connection centers voor snelle trans fers, 990 lounges wereldwijd, vestigin gen op de belangrijkste 'hubs' ter we reld en mogelijkheden om lid te wor den van het frequent flyer program ma. Voeg daar ook de overige dien sten aan toe, toegankelijk via www.staralliance.com, om het reizen verder te vereenvoudigen, dan wordt het hoogtijd voor een kennismaking op Contacta.nl Deelname aan Contac- ta.nl is natuurlijk bedoeld om de naamsbekendheid van Star Alliance te vergroten. Daarnaast wil de alliantie de voordelen van vliegen vanaf Brus sels Airport promoten. Vanuit Zuid- west-Nederland is vliegen vanaf Brus sels Airport heel logisch. Star Alliance leden vliegen ook aanmerkelijk meer van Brussels Airport dan vanaf Schip hol. Toch lijkt er nog een onzichtba re barrière te zijn om af te reizen naar Brussels Airport, terwijl de luchtha ven de laatste jaren sterk is gemoderni seerd. Via een "Meet en Greet" in de LMG stand in de Noordzeehal op woensdag 7 november wil Star Allian ce letterlijk kennismaken met de reizi gers uit de regio, waarna de meerwaar de en voordelen van de alliantie zal worden toegelicht op het Innovatie Podium in de Westerscheldehal. Op donderdag 8 november volgt er een plenaire sessie van Star Alliance en Brussels Airport, eveneens op het in novatiepodium. Tijdens Contacta.nl wordt tegelijkertijd een onderzoek uitgevoerd naar het potentieel onder bezoekers om vanaf Brussels Airport te vliegen. Star Alliance presenteert Brussels Airport "Het is de eerste keer dat wij Star Alliance op deze manier in de re gio gaan presenteren. We kennen deze regio o.a. via onze locale rei sagenten maar verwachten dat de grote, maar zeker ook kleinere in ternationaal georiënteerde bedrij ven niet voldoende bekend zijn met ons. Het is een bewuste keuze om via Contacta.nl het potentieel in deze regio te gaan inventarise ren. Misschien kent het bedrijfsle ven ons al voldoende, maar zo niet, dan denken wij dat hier ze ker nog een markt is te winnen voor ons," meent Kardien de Wer ker, voorzitter marketing Star Alli ance Nederland en Sales Manager Singapore Airlines Benelux. "Wij willen de zakelijke reiziger op Contacta.nl graag laten kennis maken met Star Alliance en de voordelen van het reizen vanaf Brussels Airport. Er zijn meer Star Alliance leden die vanaf Brussels Airport vliegen dan vanaf Amster dam, zoals o.a. Brussels Airlines (de nationale luchtvaartmaatschap pij van België). Wil men liever vanaf Schiphol vliegen dan is dat natuurlijk prima," benadrukt De Werker, "maar er zijn zeker voor delen aan Brussels Airport. Een kleiner, overzichtelijk vliegveld, kortere afstanden tot de vliegtui gen, makkelijk parkeren en dich terbij dan Schiphol. En tel daarbij dan onze frequent flyer program ma's op waarmee o.a. vliegmijlen gespaard kunnen worden. Deze kunnen op verschillende manieren worden gebruikt bij alle leden die bij Star Alliance zijn aangesloten: voor het inwisselen voor een gratis ticket of het opwaarderen naar een hogere reisklasse. De aangesloten airlines zijn: Adria Airways Aegean Airlines Air Canada Air China Air New Zealand ANA Asiana Airlines Austrian Avianca-TACA Bluel Brussels Airlines Copa Airlines Croatia Airlines EgyptAir Ethiopian Airlines LOT Polish Airlines Lufthansa Scandinavian Airlines Singapore Airlines South African Airways SWISS TAM Airlines TAP Portugal THAI Turkish Airlines United US Airways De Zeeuwse is een regionale verzekeraar. Samen met deskundige en onafhankelijke adviseurs bieden wij u verzekeringen op maat. Informeer bij uw adviseur naar onze producten. Of kijk op www.dezeeuwse.nl verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 117