•J! 1 Grefkens bij DFS de laatste der Mohikanen 281 Stella Boys verliest aansluiting met leider 2 SKNWK is gebrand op zege vrijdag 2 november 2012 ZIERIKZEE - De zaalvoetballers van Stella Boys/'t Centrum, de rege rend kampioen, kregen op de laat ste speelavond van de ZieZaVo in sportcentrum Onderdak de twee de nederlaag te slikken. Met nog drie speelminuten op de klok zorg de Knock on Wood voor de 2-3- eindstand. Hierdoor raakte Stella Boys/'t Centrum nog verder ach terop bij koploper IJtama, dat met 10-5 won van VerfScWand Zierik- zee. Na zeven wedstrijden heeft de ploeg van Rob Wijnsteker uit Oosterland al acht punten voor sprong. De kampioen van twee jaar gele- VLISSINGEN Groene Ster 2 langs hekkensluiter ZV'88 Moesten de zaalvoetballers van eer steklasser Groene Ster 2 maandag nog een nederlaag incasseren tegen koploper Prinsland (4-2), twee da gen later waren zij met dezelfde cij fers in eigen huis te sterk voor ZV'88. De ruststand in het duel met de hekkensluiter was 1-1. Pas in het laatste deel van de wed strijd kon Groene Ster 2 de tegen stander zijn wil opleggen. Van 2-2 werd het 4-2. Voor Groene Ster 2 scoorden Khalid El Hattach, Mo hammed Alhajaji, Imad Azzanagui en Khalid Saiboua. MADE Zandee moet nederlaag slikken Het driebandenteam van Zandee Kloetinge moest in poule 5 van de vierde divisie zijn meerdere erken nen in de gastheren van 't Steegje 2:6-2. Paul Bodbijl wist als enige van zijn team te winnen. Tegenstander Jimmy Segeren werd met 14-20 ver slagen. Daarmee was de pret voor bij voor de bezoekers, want Daan Weststrate had geen kans. Ad van der Werf en Jan Brandenburg kwa men respectievelijk drie en twee punten tekort. den, Van Oeveren/WIK, is in de eerste klasse afgezakt naar de de gradatieplaats. Het team verloor re- gelmentair met 0-5 van ASZ door dat men te weinig spelers in het veld kon brengen. In de tweede klasse won koploper De Strandlopers de wedstrijd tegen Motorenboys met 10-5 en was Airpack met 6-1 te sterk voor FC Kerkwerve/Oliegeultje. Stella Boys/'t Centrum 2 boog een 3-1-achterstand om in een 6-4-voorsprong tegen Via Advi seurs. Vivars.nl klopte De Vlinder met 13-2 en FC Franje won met 2-1 van FC Bru. BARNSTAPLE Kerkhove verliest in tweede ronde Tennisster Lesley Kerkhove heeft donderdagmiddag in de tweede ronde van de challenger van Barn staple verloren. De Zierikzeese was in de Engelse plaats niet opgewas sen tegen de Servische Vesna Do- lonc. De setstanden waren 6-4 en 6-2. Het was de eerste keer dat Kerkho ve meedeed aan een met 75.000 dollar gedoteerd toernooi. Zij staat 335e op de wereldranglijst, wat net genoeg was om rechtstreeks toege laten te worden. Met Dolonc trof ze de nummer 126. urr Jeroen Grefkens werd twee keer kam pk «B- pioen met DFS: in de seizoenen 2007-2008 en 2010-1011. door Klaas Verspoor BURGH-HAAMSTEDE - DFS on dergaat momenteel een meta morfose. Dat werd Jeroen Gref kens eerder dit seizoen nog maar eens duidelijk toen hem voor een competitieduel door een tegenstan der de vraag werd gesteld of hij nog de enige was die over was ge bleven-. „Dat was wel even confronte rend", aldus Grefkens, die na vorig seizoen een aantal oudgedienden zag verdwijnen. „Dat was tegen Spui of MZVC. Ik keek eens rond en zei: je hebt eigenlijk wel gelijk. Maar het is allemaal vrij snel ge gaan. De groep is in sneltreinvaart verjongd. Ik ben nu de oudste in het veld. Eigenlijk ben ik, na Huib Paspoort BILJARTEN Driebanden groot Vierde divisie poule 5. 't Steegje 2-Zandee Kloetinge 6-2: Frans Bam- bacht-Jan Brandenburg 30-28, 67; Peter Corti- ni-Daan Weststrate 25-25, 54; Anton Pals-Ad v.d. Werf 25-22, 60; Jimmy Segeren-Paul Bodbijl 14-20,49. Pool. Regionale eerste klasse. Saints-Roadhou- se Roadies 3-3: 8-ball. Dennis de Wit- Mark van Wijngaarden 2-6; Brian Verhoeven-Mark van Wijngaarden 5-6. 9-ball. Dennis de Wit-Rinus Witte 1-7; Joris Hensen-Stefan Hofman 7-5. 10-ball. Brian Verhoeven-Stefan Hofman 6-5. Straight. Joris Hensen-Rinus Witte 75-60. p- WIELRENNEN Veldrijden Oudenaarde. Koppenbergcross, Bpost bank trofee: 1. Nys (Bel) 1.00.31, 2. Al- bert (Bel) 0.14, 3. Vantornout (Bel) 1.04,4. Duval (Fra) 1.15, 5. Wellens (Bel) 1.22, 6. Peeters (Bel) 1.22, 7. Van Amerongen 1.29,10. Van den Brand 2.10,16. Al 3.58. O Naam: Jeroen Xander Grefkens. Leeftijd: 32 jaar. Woonplaats: Burgh-Haamstede. Clubs: DFS. Hoogtepunt carrière: „Mijn eerste kampioenschap bij de senioren, toen we naar de derde klasse pro moveerden. Toen gingen we er écht voor. We stonden op het trai ningsveld te juichen als Noorman nen op een doordeweekse avond punten verspeelde." Dieptepunt carrière: „Het scheu ren van mijn kruisbanden en de tweede keer dat dat gebeurde." Informatie van het waterschap Vanaf 5 november a.s. wijzigen de openingstijden van het kasloket van het waterschap in Middelburg (Kanaalweg 1)Het loket is dan vanaf maandag tot en met donderdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Na 1 januari 2013 verdwijnt het kasloket uit Middelburg. Voor kasbetalingen van de waterschapsbelastingen kunt u dan terecht bij het waterschapskantoor aan de Kennedylaan 1 in Temeuzen. Het waterschap hèeft op 24 oktober 2012 een watervergunning verleend aan N.V. Nederlandse Gasunie voor het onttrekken van grondwater voor het verleggen van gastransportleidingen aan de Middenweg (N61), ter hoogte van recreatieterrein Braakman Le Terneuzen. Op 29 oktober 2012 is een watervergunning verleend aan Evides N.V. voor het onttrekken van grondwater voor de aanleg van drie waterkelders aan de Lozeschorweg 2 in Hoek. Vanaf 5 november tot en met 17 december ligt de watervergunning voor VOF Van den Hemel voor de locatie Scherpbierseweg 16 in Groede ter inzage. De walervergunning betreft het lozen van afvalwater afkomstig van een bodembeschermende voorziening van een tank- en wasplaats op een oppervlaktewalerlichaam. Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer informatie over een bepaald onderwerp willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur. Nortier en Vincent Bakker, de der de aanvoerder." Met Nortier besloot Grefkens om na de degradatie van vorig seizoen niet óók te besluiten om een stapje terug te doen. „Pieter de Munnik drukte zijn stempel op DFS en Anco van der Linde was een routinier. Een vent waar je al tijd van op aan kon. Huib en ik hebben afgesproken: 'laten wij voor wat draagvlak zorgen'. Al leen raakte Huib geblesseerd en is Vincent ook nog zeker tot aan de winterstop zeker niet van de par tij." De verjongingskuur diende zich aan en het inpassen van jeugd gaat ook bij DFS niet zonder slag of stoot. Het leveren van wisselval lige prestaties hoort bij jeugdige spelers. Grefkens: „Het gaat met ups en downs en het is nog een beetje zoeken. Er zit heel veel voet bal in deze groep, maar het is nog niet constant genoeg. Dat is als oudere speler best lastig, zo in de nadagen van je carrière. Maar de jonge mannen liggen elkaar wel." In acht duels won DFS drie keer, verloor het drie keer en speelde het twee keer gelijk. „Tegen Nieuwdorp zijn we echt van de mat gespeeld. Waar we punten hebben laten liggen? Tegen MZVC wellicht, toen we door per soonlijke fouten verloren. Het zijn ook fases waarin we het wegge ven, zoals zaterdag tegen AZW. We kregen in de eerste helft een penalty mee en misten een paar kansen. Maar na rust raakte AZW de paal en lat. De wisselval ligheid uit zich in het voetballen. We kunnen een helft of een wed strijd fantastisch spelen en dan de helft of de wedstrijd daarna hele maal wegzakken. Het is ook een mentaliteitskwestie. De jeugd van nu is toch een beetje mondiger. Dat is bij een heleboel verenigin gen zo." De tijden zijn volgens Grefkens veranderd. „Ik zie mezelf nog als door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Alex Andeweg pak te vorige week met SKNWK de eerste-periodetitel in de vierde klasse B. De verdediger is deze week de negende deelnemer aan de PZC-toto en heeft acht ééntjes op zijn lijst. Na acht voorspellers ligt het gemiddeld aantal juiste voorspellingen op vijf Andeweg (32) heeft de zaken se rieus aangepakt. „Ik heb een beetje naar de stand gekeken en hulp van 'Tonny' gehad", geeft hij prijs. 'Tonny' is de 48-jarige Tonny van den Berge, die vorige week tegen Halsteren nog een kwartier mee deed in de hoofdmacht van SKNWK. Bij het duel SSV'65-Duiveland geeft hij de winst aan de Ooster- landers. „Omdat Duiveland zater dag verloren heeft. Tegen VCK ver loren ze ook en de week daarna wonnen ze van Zaamslag. Die pak ken de draad weer op." Volgens Andeweg gaat Terneuzen- se Boys in de eerste klasse tegen Al- tena voor de zevende keer dit sei zoen onderuit. SKNWK ontvangt eilandgenoot ZSC'62. „We hebben na Halsteren ook nog wat goed te maken en we zijn vorig seizoen bij ZSC finaal afgegaan. We zijn ge brand op een overwinning", moti veert de verdediger zijn keuze. Excelsior M - Kloetinge X Altena - Terneuzense Boys X GPC Vlissingen - Almkerk X SSV'65-Duiveland X WHS - Noad'67 X SKNWK-ZSC'62 X Hoedekenskerke - Walcheren X Dongen - Goes X Vlissingen - Nemelaer X Boeimeer - Aardenburg xl Jong Ambon-Meto X Water set- Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088 2461000 info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56