sutl jj§ij 38,5 zeeland21 Boodschappentas Bungalows Braakman zonder gas 'AH moet zelf foutparkeerders waarschuwen' DE WEEK VAN HET ZEEUWSE BOEK 31/10 - 10/11 2012 SLIK OP DE WEG Interactieve TV op 2 tv's Internet Alles-in-1 Werkt in je voordeel vrijdag 2 november 2012 Het tarief van een euro is goed voor een heen- én een terugreis. „En voor dat geld brengen we de boodschappen ook nog in de keuken", zegt vrijwilliger Albert Hazen. De boodschappenbus komt aan bij de C1000 in Tholen. foto Willem Mieras door Harmen van der Werf HOEK - Vakantie-Eiland Braakman bij Hoek lijkt steeds meer in de knel te komen. Het bedrijf' heeft onlangs aan bungalowbevvoners in een brief laten weten dat er bin nen enkele dagen geen gastoevoer meer is naar bungalows die op het gasnet zijn aangesloten. Een reden wordt er niet voor gegeven, behal ve dat de gastanks leeg of ver leeg zijn. André Stadt, bedrijfsleider van de Braakman, wenst geen toe lichting te geven, omdat volgens hem onlangs onwaarheden in de ze krant zijn gepubliceerd over het vakantie-eiland. Dat zou te koop staan, evenals het subtropisch zwembad Scheldorado in Terneu- zen. Ze vallen allebei onder hetzelf de moederbedrijf, Hooge Paasch- berg BV, dat weer ressorteert on der Lemonie Investment BV. De laatste BV van (voormalig) vast goedmagnaat Westermeijer uit Arnhem is begin dit jaar failliet verklaard. Hooge Paaschberg is dat niet, maar zou van de financieren de banken verkocht moeten wor den. Daarover zou onenigheid zijn ontstaan met Westermeijer, waar op de banken beslag zouden heb ben gelegd op rekeningen van on der meer Braakman. Stadt heeft daar'eerder ook niets over willen zeggen, Westermeijer is onbereik baar. Arthur van Loon is secretaris van de Vereniging van Huiseigena ren van de Braakman. Hij wil wel zijn zegje doen, maar kan slechts gissen naar de oorzaak van het stoppen van de gastoevoer. Meer nieuws zie: www.pzc.nl Bij ieder mens past een kunststof PLUS Klarinetweg 5 Middelburg T ÖH 8 - 628 70/ www.alkuplus.nl GOES - Supermarkt Albert Heijn in Goes moet klanten zelf waarschu wen dat ze niet op het Kolveniers- hof mogen parkeren. Dat verzoek heeft de gemeente Goes bij AH neergelegd in de hoop dat op die manier de parkeerchaos wordt op gelost. Sinds Albert Heijn op zondag open mag zijn, parkeren klanten hun auto op die dag massaal op het autoluwe Kolveniershof en niet in de parkeergarage. Het Kol veniershof op zondag afsluiten met een klappaalje is volgens bur gemeester Verhulst geen optie. „We willen ook niet meteen hand haven, we hopen dat dit een oplos sing is." -J-- De Zeeuw achter de suikerbiet basispakket Vaste lage pri Nu met gratis monteur! telfort.nl 08001707 Telfort winkels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 53