19 Jubileumfeest GERARD«f De snelste en modernste Tentielwasstraat in Zeeland Muziekcafé met StarkLinneman verhuizingen en meubelopsiaa Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl vrijdag 2 november 2012 Nomen Nescio viert het jubileumfeest zaterdag 10 november in de recreatiezaal van verpleeghuis Cornelia met onder meer een optreden van zangeres Barbara Lok en begeleider Henk Doest Ook het Smalstads Gemengd koor treedt op. NOORDWELLE 'Musical moment' in kerk van Noordwelle In de kerk van Noordwelle wordt op zaterdag 3 november een con cert gegeven door diverse vocalis ten. Onder de titel 'musical mo ment' worden werken van Caccini, Stradella, Giordani, Caldaro, Handel, Schubert, Fauré en Wolf uitgevoerd. De leiding en muzikale ondersteu ning op piano is van Iryna Zhynki- na. Het concert begint om 16.00 uur. De toegang is gratis, maar na af loop is er wel een schaalcollecte. ZIERIKZEE 'Schouwen-Duiveland moet zwaar snoeien' Wethouder Ad Verseput van Schou wen-Duiveland houdt rekening, met een extra bezuiniging van twee miljoen euro. Dat zei hij don derdagavond tijdens een commis sievergadering. Verseput baseert deze verwachting op een globale doorrekening van de aangekondig de plannen van het nieuwe kabi net. Exacte cijfers zijn er nog niet te geven. Als de aangekondigde be zuinigingen inderdaad zo hoog uit vallen, is de begroting op de lange re termijn niet meer sluitend. OOST-SOUBURG Politie houdt inbreker aan In De Wieken wordt enthousiast meegezongen en er ontstaat; zelfs een - zij het bescheiden - polonaise. foto Ronald den Dekker Nomen Nescio begon met één uitzending per week in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis In 1972 startten vijf middelbare scholieren in het Goese zieken huis Bergzicht met een verzoekpla- tenprogramma. Dat programma bleek een hit. Er kwamen zoveel verzoeken binnen dat er minimaal één uitzending per week nodig was. In maart 1982 startte Radio No men Nescio Schouwen-Duiveland haar activiteiten in het Zweeds Ro de Kruis ziekenhuis. Wekelijks reisden de Schouwen- Duivelandse radiomakers naar Goes om daar het programma op te nemen. Na een jaar heen en weer reizen kreeg de afdeling Schouwen-Duive land van Nomen Nescio een studio in het ziekenhuis. Er werd echter nog steeds gebruik gemaakt van apparatuur uit Goes. In september 1987 werd verhuisd naar de huidige stek. In november 1987 kwam de Schou- wen-Duivelandse afdeling op eigen benen te staan. De Stichting Ziekenomroep Radio Nomen Nes cio Schouwen-Duiveland werd op gericht. Doelstelling van Nomen Nescio is het verzorgen van ontspannings programma's en andere activitei ten voor ziekenhuispatiënten en bewoners van verpleeghuizen en zorgcentra. Een aantal van de programma's van Nomen Nescio is te beluisteren via Radio Schouwen-Duiveland (105.0 op de kabel, 107.1 ether). Nomen Nescio drijft op de inzet van vrijwilligers. Er zijn er momen teel elf actief. Nieuwe vrijwilligers zijn welkom. Vooral mensen die willen presente ren. Aanmelden kan via een mailtje aan nomennesciod>kpnmail.nl. De politie heeft donderdagochtend een 19-jarige man uit Oost-Souburg aangehouden. De man wordt ver dacht van een inbraak in een wo ning aan de Kievietsprenk in Vlis- singen op 8 oktober. Volgens de politie is de man ver moedelijk ook betrokken bij enke le andere recente inbraken op Wal cheren. Het regionaal woninginbraken- team doet onderzoek naar deze in braken. BASIS: 6,50/€ 5 ,95*(waspasJ Wassen drogen Volgen reinigen AUTOWASSTRAAT vd Jagt Willemse Gratis stofzuigen na elke uvasbeuh MIDDELHARNIS - In het muziekcafé in het Diekhuus in Middelharnis verzorgen Paul Stark (piano), en Jonas Linnemann (drums) onder de noemer StarkLinneman zondag middag een jazzconcert. Zij doen dat samen met als gasten Dick de Graaf en Gerard Kleijn. Het duo verkent de moderne jazz in al zijn facetten. Sterke grooves zijn daarbij altijd een belangrijk in grediënt. Dit concert in het Diek huus geldt als een voorproefje op het eerste StarkLinneman album dat in het voorjaar van 2013 uit komt. Aanvang 15.00 uur. POLISH: 13,50/€ 9,95 (waspas) Wassen drogen Velgen reinigen Bodemreiniging POLISH WAX TOTAAL: ll,50/€ 9,00 (waspas) Wassen drogen Velgen reinigen Waxen Bodemreiniging WAX: 9,50/€ 8,00 mspas) Wassen drogen Velgen reinigen Waxen AUTOWASSTRAAT vd Jagt Willemse Mercuriusweg 27,4382 NLVIissiogen T 0118 419 051 OPENINGSTIJDEN maandag t/n zaterdagvan 08.00 uur -18.00 uur zondag van 10.00 uur - 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51