wonen In ARMTE vrijdag 2 november 2012 In het voorjaar jeuken onze groene vingers, in de zomer gaan we shoppen voor een nieuwe tuinset en nu, in het najaar, geven we ons interieur een paar warme, wollige accenten. De rubriek 'Een huis vol...' gaat mee met de seizoenen en biedt inspiratie. door Suzanne Dijkstra ZACHT TIKKEN KUDDE STOELEN HU SCHAAP! ONDER DE WOL Reageren? wonen@wegener.nl Net als mensen, heeft elk schaap zijn eigen kapsel. Ontwerper Mel- le Koot ontwikkelde Flock of Chairs, een houten stoel met scha penvacht, afkomstig van een kud de Drentse heideschapen. De aai bare stoelen zijn lekker warm en uniek. Er zijn stoelen met korte haren, lange haren, sluik haar en krullen. Ook de kleur van elke schapenvacht is origineel. Het hou ten frame is gemaakt van een mix van iep, eik en appel. H www.mellekoot.nl Een mooie woonplaid is een fijne toevoeging aan het interieur. Hele maal als hij lekker warm is. Dat zit met jacquard plaid Kasida Ocean van het merk Designers Guild wel goed, want hij is gemaakt van zach te merinolamswol. De brede stre pen en patronen in turquoise, li moen en violet zijn 'zomers vro lijk', maar staan ook in de herfst en winter voortreffelijk. De plaid is bovendien groot genoeg om on der weg te kruipen. Prijs 157 euro. Onder andere verkrijgbaar via www.dekussenwinkel.nl. H www.designersguild.com Een fles wijn is eigenlijk maar een kil cadeautje. Ontwerpster Yvette Laduk wilde er iets sfeervollers van maken. Daarom bedacht ze de Bottle Bloom, een gebreide hoes voor om een fles wijn. Doordat ze er een bloemetje op breide, is het net een vaasje. De hoes is gemaakt van 100 procent wol. Leuk als cadeautje en om het interieur warmte en sfeer te geven. Hij kost 20,95 euro. www.yldesign.nl De wintertijd vraagt om een knusse klok. Bijvoorbeeld Felt van Sebastian Herkner voor Leff Amsterdam. Je zou denken dat deze moderne wandklok is gemaakt van wolvilt Niets is min der waar; de klok is gemaakt van gerecycled PET (plastic). Verkrijgbaar in grijs met witte of oranje wijzers. Dankzij een Japans uurwerk is de klok lekker stil. Prijs: 139 euro. www.leffamsterdam.com Een hobbelpaard kennen we alle maal. Het Engelse merk Innermost laat kinderherinneringen herleven met een heus hobbelschaap voor volwassenen. Hi Ho is lekker zacht en heeft een vleugje humor. Je kunt er op verschillende manieren op zit ten. Kies uit een vacht van echte of synthetische wol. Omdat het mis schien toch wat gemeen is als alleen volwassenen op een hobbelschaap mogen zitten, presenteert het merk binnenkort ook een kleine variant. www.innermost.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47