t 32 Ifamilieberichten vrijdag 2 november 2012 O IDensenlinq.nl Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Na alle fijne jaren die we mei haar mochten beleven hebben wij, na een kortstondig ziekbed, met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame mama en oma. Klazina Stobbelaar-Danker sinds 31 januari 1984 weduwe van Aioijs Stobbelaar Yerseke, 5 januari 1939 Goes, 31 oktober 2012 Jolanda en René Miranda en Gert Björn en Manye Chantal Ilja Galjoenstraat 50.4401 )H Yerseke. Sien is thuis, in de Galjoenstraat, waar zaterdag 3 november van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is nog even bij haar te zijn. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 5 november om 13.50 uur vanuit gebouw De Haven, Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Hierna bent u opnieuw van harte welkom in boven genoemd gebouw om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvqpgen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kort ziekbed is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Sien Stobbelaar-Danker gehuwd geweest met Aioijs Stobbelaar Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe' met dit groot verlies. Fam. Danker Neven en Nichten Voor jou hoefde niet alles groots te zijn maar zelf was je royaal in geven. We kunnen alleen maar dankbaar zijn voor dit bijzonder en mooie leven. Na een zeer liefdevol en zorgzaam leven is ingeslapen onze lieve ma, oma en overoma Ktaria Catfarina Swint - de Koning Marie weduwe van Derk Swint 09-06-1920 Middelburg f 29-10-2012 Biga Dik Swint Anita Swint-Michielsen Tessa Lars en Anne Biga Heemskerk-Swint Emiel Heemskerk Chantal Behrens-Swint John Behrens Sacha Marlon Corresponden tieadres: Dik Swint, Scholeksterstraat 12, 4332 CA Middelburg Zaterdag 3 november is er van 09.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 11.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. We zijn de medewerkers van zorgcentrum St. Willibrord dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van Maria Chaterina Swint - de Koning C.M. Vermeule - de Koning t C. Vermeule R. Barentsen - de Koning A. Barentsen t F. de Klerk - de Koning W. de Klerk Neven en nichten Middelburg, 29 oktober 2012 77c ben het licht der wereld... Johannes 812 Na een korte/hevige ziekte is tot God gegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Katie van de Woestijne - van de Vate 29 december 1933 Zierikzee f 31 oktober 2012 Jan van de Woestijne Dineke en Nico Christa en Sybren Jan en Janneke Michiel en Annemieke Leo en Hilly Ruben Daniël Annet en Arjen Bram en Sanita Lex Coen Nieuwe Bogerdstraat 13,4301 CV Zierikzee De dankdienst voor haar leven zal maandag 5 november gehouden worden in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. l.p.v. bloemen leunt u een gift geven voor A ARTSEN ffr^ZONDER GRENZEN een bus zal bij het condoleanceregister staan. Dinsdag j.l. vernamen wij het droevige bericht dat is overleden onze" broer, zwager en oom Hendrik Arie van der Moere Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen ën achterkleinkinderen veel sterkte toe. Kamperland: P.J. van der Moere M.C. van der Moere - Verhulst t Emmeloord: J.P. van der Moere t M. van der Moere - van Dijke t Rilland-Bath: I.W. van der Moere t E.K. van der Moere - Regt Wissenkerke: A. van der Moere t M. van der Moere - Flikweert Vlissingen: M.J. Marcusse - van der Moere J.N. Marcusse neven en nichten Maar ik zal uitzien naar den HEERE ik zal wachten op den God mijns heils; mijn God zal mij horen. Mic/ta 77 Diepbedroefd delen wij u mee, dat voor ons onverwacht door de Heere, in de hope des eeuwigen levens, is weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Janse 12 november 1930 31 oktober 2012 J. Janse, in herinnering- A.M. Janse-Walhout, in herinnering W. Janse, in herinnering W. Janse-Verhage N.W. Sturm-Janse A. Sturm D. Janse, in herinnering F.A. Janse-Cornelisse N.W. van Maldegem-Janse, in herinnering W. van Maldegem Neven en nichten Correspondentie-adres: Familie A. Sturm-Janse Oude Vlissingseweg 83,4336 AC Middelburg Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Rehobothte Goes, voorde liefde\>olle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 5 november om 09.45 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 09.30 uur tot 09.40 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veilig in Jezus' armen Bedroefd, maar met een onwisbare herinnering aan zijn leven, moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Jan van Sluijs Zoutelande, 8 november 1924 Koudekerke: Zoutelande: Koudekerke: Zoutelande: Biggekerke: Vlissingen, 30 oktober 2012 J. Brasser-van Sluijs S. Brasser L. Jobse van Sluijs P. Jobse C. van Sluijs M.A. van Sluijs-Ovaa A. van Sluijs A. Kluijfhout-van Sluijs J. Kluijfhout Neven en nichten Correspondentieadres: A. Kluijfhout-van Sluijs Schuitvlotstraat 33 4373 AJ Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 4 november van 16.30 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarin ds. G.J. Ruitenburg voorgaat, zal worden gehouden op maandag 5 november om 13.00 uur in de Catharinakerk op het Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, mogen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32