A PZC VRIJMETSELAARS: wij regelen alles Kent u de Ouderen Ombudsman? Die wijst u de weg! OuderenOmbudsman Puzzel Veronese V J Puzzel Van Dael Puzzel Puzzel wood London Puzzel wood Parijs Puzzel wood Venezia Puzzel wood Brooklyn vrijdag 2 november 2012 'een levend Facebook' wat willen ze, wat doen ze, wie zijn ze? De Vrijmetselaarsloge 'La Compagnie Durable' te Middelburg wil belangstellenden méér over zijn idealen, doelen en werkwijzen vertellen in een voorlichtingsbijeenkomst en lezing op zaterdag 3 november 2012 in haar logegebouw aan de Stationsstraat 16 te Middelburg (zie ook de website www.lacompagniedurable.nl) Van 11.30 tot 14.00 uur: vrije inloop, informeel kennismaken Van 14.00 - 16.00: een levendige inleiding met open discussie over wat de Vrijmetselarij is Het lidmaatschap van de Loge staat alleen open voor mannen, maar ook vrouwen zijn op deze voorlichtingsbijeenkomsten van harte welkom. huil en snik maar niet autoschadeteam.nl WEBWINKEL e B Puzzel lekker mee met deze bijzondere en prachtige puzzels! Om alleen te maken of samen, voocjjzelf of om cadeau te geven. Een mooi tijdverdrijf tijdens de donkere herfstdagen! Prachtige puzzel met een beroemd schilderij uit het Louvre. Deze puzzel is van het schilderij van Veronese en telt 1000 stukjes. Prachtige puzzel met een beroemd schilderij uit het Louvre. Deze puzzel is van het schilderij van Van Dael en telt 1000 stukjes. Prachtige puzzel met een beroemd schilderij uit het Louvre. Deze puzzel is van het schilderij van David en telt 1000 stukjes. Prachtige puzzel met een beroemd schilderij uit het Louvre. Deze puzzel is van het beroemde schilderij de Mona Lisa van Leonardo en telt 1000 stukjes. Luxe puzzel met 500 stukjes in 'wood' look. Verkrijgbaar in 4 schitterende thema's van wereldsteden. Deze puzzel is van Londen, Engeland. Luxe puzzel met 500 stukjes in 'wood' look. Verkrijgbaar in 4 schitterende thema's van wereldsteden. Deze puzzel is van Parijs, Frankrijk. Luxe puzzel met 500 stukjes in 'wood' look. Verkrijgbaar in 4 schitterende thema's van wereldsteden. Deze puzzel is van Venetië, Italië. Luxe puzzel met 500 stukjes in 'wood' look. Verkrijgbaar in 4 schitterende thema's van wereldsteden. Deze puzzel is van Brooklyn, New York. pzc.nl/webwinkel categorie puzzels per puzzel *Prijzen zijn exclusief verzendkosten Voor meer informatie en het plaatsen van een bestelling bezoekt u onze webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25