(J) ITIensenlinq.nl 20 I maandag 29 oktober 2012 Üysflüïlüu Als er zoveel von je gehouden is Als je zelf zo lief hebt gehad Als je zoveel herinneringen achterlaar Is het leven zinvol geweest Zo geliefd en zorgzaam, een echte familieman. Tot ons groot verdriet is overleden "mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en trotse opa. Piet Raas 3 juni 1934 t 26 oktober 2012 Mina Raas-Menheere Coen en Monique Raas-Voet Francis (in herinnering) Milan en Simone Eloy Jessie Lian en Rini de Koster-Raas Vera en Bas Lizzy Monique en Jan Rentmeester-Raas Arlon Jannick Annelise Burg. Lewestraai2 4456 AN Lewedorp Mijn man, onze vader en opa is thuis. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 31 oktober om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tof condoleren in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zand kreekstraat 33 te Lewedorp. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Lieve opa Je was zo trots op ons Je zag ons zo graag Nu ben jij weg bij ons Het zal zo anders zijn vanaf vandaag je kleinkinderen Na een slopende ziekte is van ons heengegaan onze lieve jongste broer, zwager en oom Piet Raas We zullen hem erg missen en wensen zijn vrouw Mina met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 's-Heerenfioek: Lena en Piet j Lewedorp: Joen Betsy Lewedorp: Machiel t en Bep Goes; Jan en Cafhrien Neven en nichten 26 oktober 201 2 Onze lieve, dappere dochter, zus en tante Lydia Davidse echtgenote van A. J. Vuïjk is op 25 oktober 2012 op de leeftijd van 49 jaar door haar Heer en Heiland Thuis gehaald. C. Davidse W. Davidse-van Damme Aruba: Peter Frans Mechelen (B): Stefan én Hilde, Michal Simon Jael Seisbolwerk 6 4331 RD Middelburg Je wilt haar niet kwijt. Je wilt haar voor altijd bij je houden. Maar dan komt plotseling het moment. Dat je haar los moet laten. Nu moeten we verder zonder haar. Verdriet® moeten wij u mededelen dat onze lieve, zorgzame vrouw, moeder, oma en overoma onverwacht is overleden Paulina Maria Rijk-Rijk echtgenote van Marinus Rijk rï 29-11-1927 Ovezande: Oudelande: Heinkenszand: Ovezande: Ovezande: Heinkenszand: Heinkenszand: Heinkenszand: Ovezande: f 27-10-2012 Marien Rijk Toos en Rinus Boonman-Rijk William en Miranda Martijn en Heidi Mariëtte en Ad Courtin-Rijk Anouk en Pascal Giel, Roos, Gijs Manon en furgen Olivier Ellen en Richard Sjaak t Jan en Paula Rijk-Boonman Marlou en Lars Nadine en Tjalling Isabel en Bart Plonie en Sjaak Rijk-Rijk Marleen en Eric Amoud Joke en Jaap Kramer-Rijk Bianca t Bob Frencis en Martin Jacqueline en Jaap Wisse-Rijk Debby en Waqas Niek en Cecile Peter en Yvonne Rijk-Helmstrijd Richard Maikel Mr. Dr. Messtraat 12,4441 AW Ovezande Op woensdag 51 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op donder dag 1 november om 11.00 uur in de R.K. Kerk O.L.V. Hemelvaart, Hoofdstraat 58, te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw "Trefpunt". Je oma blijft je oma zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens, dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat 't goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve oma, Klein- en achterkleinkinderen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Irene Buijs - van Nieulande Met veel waardering denken wij terug aan de wijze waarop zij zich altijd betrokken heeft getoond bij onze vereniging. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van R.K.V.V Koewacht. Wandelend door het bos, lag voor me, als door een stormwind losgerukt, een grote, stoere boom. Zijn wortels zochten tevergeefs naar enig houvast in de ijle lucht. Enkele reeds vergeelde bladeren vormden een voorteken van de dood. Hij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Onverwacht is ons ontvallen mijn lieve partner, onze zorgzame vader en opa Henri Maria Emile van Overmeeren - Harry - partner van Suzan de Jonge op de leeftijd van 76 jaar. Suzan de Jonge kinderen en kleinkinderen 27 oktober 2012 Olivierstraat 29, 4571 AW Axel Donderdag 1 november is er vanaf 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van de wijze waarop John Smidt op de leeftijd van 86 jaar om het leven is gekomen. John is enkele jaren, ondanks zijn hoge leeftijd, actief geweest als buurtbemiddelaar. Hij was een bijzonder mens. Terneuzen: Buurtbemiddelaars en coordinator Buurtbemiddeling Terneuzen. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze oud-dirigent Rinus Kramer Rinus heeft zich jarenlang met veel overtuiging ingezet voor onze vereniging, waaivoor wij hem nog altijd dankbaar zijn. Wij wensen mevrouw Kramer, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigenten en leden Muziekvereniging Vlijt en Volharding, Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 74