Leider maakt korte metten met SVD Tholense Boys grijpt net naast periodetitel 32|sp®ï1 SSV'65 met Bruse Boys aan kop RCS geeft duel kort voor rust uit handen Smerdiek blijft subtopper na eclatante overwinning op 'Brouw' maandag 29 oktober 2012 miW'iaas^zasiiiK'SKSSSiasz door Robin Hamelink middelburg - Ondanks een 3-2-ze- ge op WHS gaat de eerste-periode- titel in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal niet naar Tholense Boys. Concurrenten Internos won van Beek Vooruit (2-0) en bleef bo ven Tholense Boys staan. Yerseke versloeg Noad'67 met 4-2 en Ril- landia won met 2-1 bij Krabbendij- ke. Tholense Boys-WHS 3-2: Het was een amusante Thoolse derby, waar in Auke Bovenberg de score o- pende voor de thuisploeg. Dennis Fabers zorgde voor een 1-1-rust stand. Arjan van Dijke schoot Tholense Boys weer op voorsprong en inval ler Hicham Benhamou maakte de 3-1. Tom Vroegop verkleinde de achterstand tot 3-2. Zowel de 4-2 als de 3-3 hing in de lucht, maar het bleef bij 3-2. Noad'67-Yerseke 2-4: Hekkenslui ter Noad'67 kreeg veel kansen in het eerste bedrijf. Yerseke kwam twee keer voor de goal en scoorde twee keer. Bart van Steveninck (0-1) en Arjen de Koeijer (0-2) wa ren daar verantwoordelijk voor. Frank den Engelsman verkleinde de achterstand tot 1-2. Corné de Frel trok de stand gelijk tot 2-2. Uit een strafschop tekende Bernie Ste- ketee voor .de 2-3. De kopjes ging hangen bij de thuisploeg en Arjen de Koeijer counterde nog naar de 2-4. Krabbendijke-Rillandia 1-2: Tij dens de Reimerswaalse derby leg de Rillandia in de eerste helft de basis voor de drie punten. De be zoekers toonden veel werklust en de thuisploeg had een onzekere verdediging. Vijf minuten voor rust prikte Jan Minnaard de ope ningstreffer in het doel. Arjan Koopmans verdubbelde de score net voor rust. Krabbendijke had wat recht te zetten en kwam terug tot 1-2 dankzij een treffer van Elco Jansen. De Fendert-MZC'11 3-0 (1-0). Colin Schilperoord 1-0, Jeroen Berendonk 2-0 en Remon Heinsius 3-0. door Klaas Verspoor middelburg - Zaterdag-tweedeklas- ser SSV'65 kwam zaterdag door een knappe 4-1-overwinning op Zaamslag naast koploper Bruse Boys. Die ploeg verloor weliswaar met 1-0 bij Zwaluwe, maar greep daarmee wel de eerste-periodeti- tel. Heinkenszand verloor bij VCK (6-1) voor de achtste keer op rij. SSV'65-Zaamslag 4-1: Na een overtreding van doelman Guido Vinke op Dennis Weijers kreeg SSV'65 in de zeventiende minuut een strafschop. Arjan Pijnen maak te er vanaf de stip 1-0 van. Peter Dieleman bracht in de 31e minuut, nadat hij werd vrijgespeeld in het strafschopgebied, de ploegen weer op gelijke hoogte. Met een diago naal schot schoot Richard Schou ten SSV'65, ietwat tegen de ver houding in, in de 38e minuut op een 2-1-voorsprong. Na rust was de Goese ploeg wel wat beter. In de 51e minuut plaatste Weijers met de binnenkant van de voet de bal in de verste hoek: 3-1. Na een tweede gele kaart voor Schouten moest de thuisploeg Moment uit het duel tussen Zwalu we en Bruse Boys. met tien man verder. In ondertal wist SSV'65 via Christian Boon, op aangeven van Ibi El Uarichi; er in de 89e minuut nog 4-1 van te maken. VCK-Heinkenszand 6-1: Uit een corner kopte Simon Voet in de achtste minuut de 1-0 binnen en na 24 minuten stond het, na een vrije trap van Stefan Wielemaker, al 2-0. Vlak voor rust kopte Jeroen Verdonk Heinkenszand naar de 2-1 en hij bracht daarmee de span ning terug in de wedstrijd. In de 57e minuut besliste Richard Dek, op aangeven van Erik Goudt, het duel en daarna liep de score nog hoog op. Wielemaker scoorde rechtstreeks uit een corner de 4-1, Guido Poesiat schoot op aangeven van Wielemaker in de kruising en in de 86e minuut kopte Dig Be- suijen na een corner 'a la Bep Bak huis' de 6-1 binnen. Arnemuiden-Oostkapeile 1-2 (0-0). Thijs Roovers 1 -0, Maarten van Malde- gem 1-1, Wouter Verduijn 1-2. Dinteloord-Serooskerke 1-0 (1-0). Willem van der Wegen 1-0. Klundert-Dauwendaele 1-0 (0-0). Fer ry Littooy 1 -0. Duiveland-WC'68 1-3 (0-2). Noël van Kaam 0-1, Martijn Lindhout 0-2, Wesley Goud 1-2, Joery Malinka 1-3. Rode kaart: Leendert-Jan IJzelenberg (Duiveland). Zwaluwe-Bruse Boys 1-0 (1-0). Gijs van de Made 1-0. Wemeldinge blijft Walcheren achtervolgen door Robin Hamelink MIDDELBURG - Dankzij een 4-0- overwinning op SVD blijft Wal cheren ongeslagen aan kop in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal. De naaste achtervolgers Wemeldinge en Veere wonnen met respectievelijk 4-1 van Wol- faartsdijk en 2-1 van Colijnsplaat- se Boys. Bevelanders en Hoede- kenskerke speelden met 2-2 gelijk. Waarde won nipt met 3-2 van Le- wedorpse Boys en Kruiningen ver sloeg Borssele met 3-1. Walcheren-SVD 4-0: Na twintig minuten leidde een sterk Wal cheren al met 4-0. Dat was ook meteen de eindstand. Na een mi nuut opende Mark van der Eijk de score vanaf elf meter. Tim Smulders prikte de 2-0 binnen en Van der Eijk de 3-0. Steve Schalk wijk zorgde voor de vierde treffer. De thuisploeg was hierna nog steeds de bovenliggende partij, maar creëerde amper een kans. SVD was niet bij machte om een plaagstoot uit te delen aan de kop loper. Wolfaartsdijk-Wemeldinge 1-4: De thuisploeg gaf de nummer twee goed partij, maar twee minu ten na rust was het verzet gebro ken. Wemeldinge scoorde twee keer kort achter elkaar. Niels Kole benutte een strafschop en Remi Bruijnooge strafte een blunder bij Wolfaartsdijk af. Chris Kole schoot later nog de 0-3 binnen en Niels Kole kopte de 0-4 in het vij andige doel. Perry Eveleens redde de spreekwoordelijke eer voor de thuisploeg. Veere-Colijnsplaatse Boys 2-1: Al na een minuut kopte Robin de Rijke achterwaarts de 1-0 in het doel van 'Colijn'. Beide ploegen kregen kleine kansjes en na een uur strafte Yoeri Visser een fout van de thuisploeg af. Na een voor zet van Mark de Theije kon Wouter koster Veere weer op voorsprong zetten. Behalve een schot van Nasser Ghassi op de kruising viel er weinig meer te be leven. Bevelanders-Hoedekenskerke 2-2: Door slecht verdedigen van Bevelanders kon Jermo Stoel de 0-1 laten aantekenen. Een minuut na rust verdubbelde Aschwin Sew- nath de marge. Een kwartier voor tijd benutte John Verswijver een strafschop. In de dying seconds van de wedstrijd zorgde hij nog voor een punt voor Bevelanders. Waarde-Lewedorpse Boys 3-2: Waarde begon slecht, maar kwam toch op een 2-o-voorsprong door treffers van Miro Monteiro en Lu- cien Slabbekoorn. Marcel Rooze bracht de spanning op slag van rust terug. Na de 3-1 van Montei- ro kreeg Lewedorpse Boys de over hand. Alleen Jeffrey Janssen slaag- de erin om een doelpunt te ma ken. Kruiningen-Borssele 3-1: De thuisploeg had meer balbezit, maar had moeite om een kans te creëren. Wesley Buur opende vijf minuten na rust de score. Uit een strafschop van Toon van Lière kwam Borssele weer langszij. Krui ningen zette een slotoffensief in en dat leverde drie verdiende pun ten op. Jacco de Keijzer schopte en kopte de 2-1 en 3-1 in het doel van Borssele. Chris Kole, voetballer van Wemeldin ge, schermt de bal af in de wedstrijd tegen Wolfaartsdijk. foto Willem Mieras door Jos van Belzen middelburg - RCS heeft een fikse nederlaag geslikt tegen Uno Ani mo: 2-6. Door de nederlaag staan de Oost-Souburgers nu vijfde in de tweede klasse van het zondag voetbal. Aardenburg verloor met dezelfde cijfers. Terneuzen verloor eveneens, terwijl Axel wel drie punten pakte. RCS-Uno Animo 2-6: De Sou burgers kwamen na een kwartier op een i-o-voorsprong door Len Eversdijk. Kort hierna voorkwam doelman Arvid Pieterse eerst de gelijkmaker van dichtbij, maar een minuut later ging hij de fout in, waardoor Rick van Loon de gelijkmaker kon aantekenen. In de laatste vijf minuten voor de thee gaf RCS de wedstrijd uit han den. Zowel bij de 1-2 van Ruben van Loon als de 1-3 van Arif Tur- kyilmaz zag de -Souburgse ver dediging er niet goed uit. Het werd voor rust ook nog 1-4, omdat Ruben van Loon uit een vrije trap de bal in de kruising schoot. In de tweede helft liepen de gas ten uit naar 1-5 door Arif Turkyil- maz, waarna Marlo Janisse tegen- scoorde: 2-5. De wedstrijd was echter gespeeld, zeker na de rode kaart die Marik Waterman van de thuisploeg incasseerde. De vol gens trainer Romeo van Aerde 'to tale off-day' van zijn ploeg werd uiteindelijk afgesloten met een 2-6-nederlaag. Aardenburg-Sarto 2-6 (1-3). Bart van de Hemel 1-1, Steven de Croock 2-5. Terneuzen-BSC 0-2 (0-2). Axel-Alliance 2-1 (1-1). Kjell Vander- haeghen 1 -0, Wesley Smits 1 -1Marco Plasschaert 2-1 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Door een 6-o-over- winning op Brouwerhaven liep Smerdiek in de vierde klasse B drie punten in op koploper SKNWK. Die ploeg verloor zater dag met 1-0 bij Halsteren, maar won daarmee wel de eerste-perio- detitel. SPS klopte Chrislandia met 2-1 en Stavenisse verloor thuis met 3-2 van DVO'6o. Smerdiek-Brouwershaven 6-0: Na een pass van Mohamed Allali opende Andreas Vroegop de sco re. Op aangeven van Vroegop zorg de Leroy Pors voor de 2-0. Een doelpoging van Dennis Moerland belandde daarna via de kluts voor de voeten van Pors, die er 3-0 van maakte. Vroegop was voor rust nog de aangever bij de 4-0 van Dennis Moerland. Brouwershaven kwam welgeteld één keer voor de goal van keeper Alex Stoutjesdijk. Na rust maakte Moerland, na voorbereidend werk van Julien Vermeulen, er 5-0 van. Tien minuten voor tijd zorgde Pors met zijn derde treffer voor de 6-0. SPS-Chrislandia 2-1: Een slechte wedstrijd leverde SPS toch drie punten op. Na negentien minu ten opende Stefan Bogers de sco re. Tien minuten later kreeg SPS-speler Jan-Pieter Bevelander rood wegens natrappen. Met tien tegen elf zakte het spelpeil daarna ver weg. In de 51e minuut leverde een uithaal van Marnix van der Slikke, mede door een fout van de doelman, de 2-0 op. Chrislandia was zelfs in overtal te onmachtig om het de thuisploeg lastig te ma ken. Het team profiteerde nog wel van een fout van SPS-speler Jorn Elenbaas. Marco Polak strafte de misser af en zorgde zo nog voor de 2-1. Stavenisse-DVO'6o 2-3: Stavenis se had wel een gelijkspel ver diend. In de eerste twintig minu ten kreeg de thuisploeg drie goe de kansen. Tegen de verhouding in maakte Robin Simons er 0-1 van en uit een counter zorgde hij ook voor de 0-2. Na een handsbal bij de bezoekers bepaalde Jacco Knuist uit een strafschop de rust stand op 1-2. Stavenisse begon slap aan de twee de helft en kreeg daarvoor de reke ning gepresenteerd toen Angelo Jongenelen er 1-3 van maakte. Door een tweede goal van Knuist werd het weer spannend. Halsteren-SKNWK 1-0 (1-0). Miguel Mpanda 1-0. ZSC'62-Vrederust 5-1 (2-1). Robin Provoost 1-0, 2-1, 3-1 en 5-1, Malouki 1-1, Jos Erades 4-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62