zeeland 115 I Stijlen Met succes een eigen bedrijf starten? Dader en slachtoffer schietpartij opgepakt Mzmm 1 maandag 29 oktober 2012 i r> Blues voor de veertigplusser in café De Biet, dance voor de twintiger in café De Vlin der en leeftijdsloze Hollandse Hits in café De Banjaard. Verschillende muziekstijlen wa ren vertegenwoordigd, zaterdag tijdens Pluk de Nacht Nederlandstalige liedjes die we allemaal kennen. Meezingen dus in De Banjaard. foto's Dirk-jan Cjeltema door Maurits Sep - j.-: Kom naar de Week van de Starter Maandag 29 oktober Dinsdag 30 oktober Woensdag 31 oktober Zeeuws-Vla a nderen Walcheren Oosterschelderegio Toegang gratis Meer informatie en aanmelden www.kvk.nl/weekvandestarter VLISSINGEN - De vele vragen rond een schietpartij in Vlissingen, afge lopen vrijdagavond, zijn opgehel derd. Zowel slachtoffer als dader zijn opgepakt en ook alweer vrijge laten. De schutter blijkt een 31-jari- ge man uit Vlissingen te zijn. Hij heeft vrijdagavond rond half acht in de Hobeinstraat met een alarm pistool op een 39-jarige Vlissinger geschoten, nadat zij ruzie hadden Na de schietpartij waren zowel da der als slachtoffer spoorloos. De politie vond ter plaatse wel een plas bloed. Dat bloed kwam echter niet door de schietpartij, aldus de politie, maar door de mishande ling die daarop volgde. De bescho ten man raakte niet gewond, om dat uit het alarmpistool wel hul zen komen maar geen echte ko gels. Omdat hij was beschoten, ging de Vlissinger de schutter te lijf Bij die vechtpartij is bloed ge vloeid. De beschoten man wordt daarom nu verdacht van mishande- ling. De politie kon beide mannen vrij dagavond laat nog aanhouden na een melding van een bekende van de beschoten man. Beide zijn op last van de officier van justitie za terdag weer vrijgelaten. BRUINISSE Man (25) mishandeld en beroofd Een 25-jarige man uit Schou- wen-Duiveland is vrijdagavond in Bruinisse met geweld beroofd van zijn portemonnee. Agenten troffen de man aan op een parkeerplaats aan de Hageweg. Hij vertelde dat hij was mishandeld door een man en een vrouw, die er met zijn porte- monee vandoor gingen. Op het moment dat de man zijn verhaal vertelde, kwamen de twee verdachten, een 34-jarige man en een 32-jarige vrouw uit Goes, het parkeerterrein opgelopen. Ze zijn opgesloten in Torentijd. BURGH-HAAMSTEDE Winters dineren in restaurant Duinoord Voor zelfstandig wonende 55-plus- sers uit Burgh-Haamstede en om streken verzorgt het seniorenres taurant van zorgcentrum Duin oord een winters driegangenme nu. Dat wordt geserveerd voor 15,50 euro, inclusief twee drankjes en koffie of thee. Belangstellenden kunnen zich hier voor tot 13 november opgeven op: 0111-657657 of per email: duinoord@allevo.nl Het diner is op donderdag 6 decem ber en begint om 17.30 uur. ZIERIKZEE Cursus aquarelleren bij Volksuniversiteit Zowel de beginnende als de gevor derde amateurkunstenaar kan wat opsteken van de cursus aquarelle ren bij de Volksuniversiteit in Zier- rikzee. De cursus behandelt de basistech nieken, maar gaat ook in op sfeer, expressie en dynamiek van het beeld. De cürsus begint donderdag 1 november om 13.30 uur in het MFC aan de De Huijbertstraat in Zierikzee. Informatie en opgave via 0118-534800 of via de website: www.volksuniversiteftzeeland.nl GOES Zangers gezocht voor de Carmina Burana De Regionale Zangersbond Zuid- West Nederland zoekt 100 tot 120 zangers en zangeressen voor de uit voering van de Carmina Burana van Carl Orff. Er worden volgend jaar zes zaterdagrepetities gepland. In het voorjaar van 2014 volgen drie uitvoeringen. Dirigent Léon Bours heeft de muzikale leiding. Zangers zijn welkom tijdens een kennismaking op zaterdag 24 no vember in kerkgebouw De Hoogte, Populierenstraat 29, Goes-Zuid. Aanmelden bij Joke Lusse: j.lusse@hetnet.nl of 078 - 6771488. MIDDELBURG Rijbewijzen afgepakt van dronken rijders Twee automobilisten moesten za terdagnacht hun rijbewijs inleve ren bij de politie omdat ze dron ken achter het stuur zaten. Beiden waren nog beginnend bestuurders. Op de Doeleweg in Amemuiden liep een 21-jarige man uit de ge meente Middelburg tegen de lamp. Hij had ruim vijf keer meer gedron ken dan toegestaan. Op het Damplein in Middelburg werd een 25-jarige man uit Utrecht betrapt Hij had ruim vier keer te veel gedronken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47