Haast achter nieuwbouw De Wieken 25% korting!* Oosterland loopt uit voor Boogert Dronken man knalt op auto almanak Tip? redactie@pzc.nl Kaartje Jé intratuin SCHOUWEN-DUIVELAND MAANDAG 29 oktober 2012 Stichting Eilandzorg in onderhandeling met Woonzorg Nederland en Vitaal Zorg Vast door Ton van den Nouweland ZIERIKZEE - Binnen twee tot drie jaar gaat zorgcentrum De Wieken in Zierikzee tegen de vlakte. Daar komen ongeveer honderd apparte menten voor terug. Stichting Eilandzorg onderhandelt hierover met projectontwikkelaar Vitaal Zorg Vast en met Woon zorg Nederland, de huidige eige naar van het gebouw aan de Hoge Molenstraat Vitaal Zorg Vast is een projectontwikkelaar, deel uit maakt van bouwmaatschappij BAM-groep. Begin deze maand sloot Eilandzorg hierover een sa menwerkingsovereenkomst met Vitaal Zorg. Die zou dan het ge bouw moeten kopen van Woon zorg Nederland. „Maar de laatste berichten hierover zijn niet posi tief' licht directeur Arie Pinxte- ren van Eilandzorg toe. „Toch moe ten wij op korte termijn slagen ma ken, want we steken schril af te gen het nieuwe Borrendamme van Allévo. Dus of we het nou zelf doen of samen met Vitaal Zorg; er moet op zo kort mogelijke termijn iets gebeuren." Wat dat 'iets' pre cies inhoudt kan Pinxteren nog niet zeggen. Wat hij aan de Hoge Molenstraat zou willen, zijn hon derd appartementen voor zelfstan dig wonende ouderen. „Fijn voor Eilandzorg dat ze in overleg zijn met Vitaal Vast", rea geert een woordvoerster van Woonzorg Nederland. „Maar wij zijn eigenaar en hebben nog met niemand een verkoopovereen komst gesloten." Ook woning bouwvereniging Zeeuwland, die veel met Eilandzorg samenwerkt was met Pinxteren in onderhande ling over de herontwikkeling van De Wieken. Zeeuwland haakte echter af „Gelet op het bedrag dat Woonzorg Nederland voor het complex wil hebben, zien wij geen kans hier een financieel haalbaar project te realiseren", zegt Zeeuw- landdirecteur Antoine de Ceuster. Lever je oude orchidee in voor een nieuwe met Intratuin Koudekerke - Galgeweg 5, 0118-551623. Donderdag en vrijdag koopavond U geeft SINT PHILIPSLAND - Een 22-jarige man uit de gemeente Tholen is zondagochtend opgepakt omdat hij in de Wilhelminastraat in Sint Philipsland tegen een geparkeerde personenauto was gereden. Hij kon na een getuigenverklaring in zijn woning worden aangehouden. De man had zes keer de toegesta ne hoeveelheid drank op. De scha de aan zijn auto duidde op een aanrijding. De politie heeft zijn rij bewijs ingevorderd. Zo heel vaak stuurt die vrouw uit Vlissingen geen handgeschreven kaartje meer. Nee, eerder grijpt ze naar haar smartphone voor een e-mail, smsje ofWhatsApp'je. Toen laatst een kennis was overle den, wilde ze een kaartje sturen om dat ze de crematie niet kon bijwo nen. Uit de kast diepte ze de doos op met kaarten, het adressenboek en postze gels. Een mooie kaart was snel uitge zocht en ook het adres was rap ge vonden. Het zoeken van een postze gel was minder eenvoudigja, ze had er wel één, maar die was al een paar jaar oud. De zegel was afkomstig van een themavelletje over het mi lieu. Maar die te gebruiken, ging haar een stap te ver. Er zat niks anders op dan haar jas aan te trekken en naar de winkel te rijden voor nieuwe. Zegels zonder thema, deze keer. Want op die ene van thuis stond namelijk de niet zo toepasselijke tekst 'Roetfilter'. OOSTERLAND - Simone (links) en Nadine bekij ken de nieuwbouw van bouwbedrijf Boogert vanuit een bakje aan de hijskraan. Het was vrij dag en zaterdag zeer druk bij de opening van het nieuwe bedrijfspand in Oosterland. Bezoe kers van de open dag konden zaterdag hun naam op een steen zetten, die vervolgens in een muur werd gemetseld. Er waren ook heli koptervluchtjes te winnen. Hoeveel bezoekers er zaterdag waren durft eigenaar Hans Boo gert niet te zeggen. „Maar het is vanaf tien uur constant druk geweest." Het pand langs de N59 werd vrijdag geopend door burge meester Gerard Rabelink en de zonen Lucas en Benjamin Boogert. Daar kwamen 500 geno digden op af. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45