Gedenktekens Colofon Pieternella Janse - Poppe Ella De Uitvaart Informatie Hulplijn Het HatuursteenHuis amilleberichten (Densenlinq.nl maandag 29 oktober 2012 I 2I1 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, Hoe ik was, toen ik ailes nog kon. Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Leo Janse Middelburg 22 april 1937 t Terneuzen 26 oktober 2012 Eric en Niesje Peter en Faye Frans Martin en Edwin Lydia en Bertje Damien, Robin Wij willen de verzorging van "De Gouwe Tuyn" te Oost-Souburg hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Correspondentieadres: Dintelstraat 4 4388 RD Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 31 oktober om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten In voornoemd uitvaartcentrum. Ma hield van bloemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na een ongelijke strijd is overleden onze voorzitter Kees Sonneveld Zijn inzet en vriendschap zullen wij missen Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van ttv Scaldina Zierikzee 26.10.2012 Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze oud-dirigent Rinus Kramer Rinus heeft zich jarenlang met veel overtuiging ingezet voor onze vereniging, waarvoor wij hem nog altijd dankbaar zijn. Wij wensen mevrouw Kramer, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigenten en leden Muziekvereniging Vlijt en Volharding, Oost-Souburg Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na het overlijden van onze oom Jan van der Have Familie van Nieuwenhuize Familie van Dongen Burgh-Haamstede, 29 oktober 2012 In plaats van kaarten. Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het wanne medeleven dat wij in over weldigende mate hebben ondervonden na het overlijden van onze geliefde moeder en oma |akoba van Helleman-Riemens Daarom laten wij op deze wijze weten dat uw meeleven voor ons een grote steun is geweest, waarvoor hartelijk da.nk. Familie Van Helleman Middelburg, oktober 2012 Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu -iJti IBfl iweg. 2 4337. XDMiddelburg Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvsart. ni Grote variatie en korte levertijd, tevens onderhoud. Showroom: Stanley weg 16, Goes. Wij zijn 6 dagen geopend! Bel voor een afspraak: 0113-216555. Bezoek ook: www.natuursteenhuis.nl Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21