OysrJailsn "20 Ifamilieberichten maandag 29 oktober 2012 0 IHensenlinq.nl Als er zoveel van je gehouden is Als je zelf zo lief hebt gehad Als je zoveel herinneringen achterlaat Is het leven zinvol geweest Zo geliefd en zorgzaam, een echte familieman. Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en trotse opa. Piet Raas 3 juni 1934 t 26 oktober 2012 Mina Raas-Menheere Coen en Monique Raas-Voet Francis (in herinnering) Milan en Simone Eloy Jessie Lian en Rini de Koster-Raas Vera en Bas tizzy Monique en Jan Rentmeester-Raas Arlon - Jannick Annelise Burg. Lewestraat 2 4456 AH Lewedorp Mijn man, onze vaderen opa is thuis. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 31 oktober "om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'De Zanaloöper', Zandkreeksfraat 33 te Lewedorp. Wannéér u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. je kleinkinderen Na een slopende ziekte is van ons heengegaan onze lieve.jongste broer, zwager en oom Piet Raas We zullen hem erg missen en wensen zijn vrouw Mina met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 's-Heerenhoek: Lena en Pief j~ Lewedorp: Jo en Betsy Lewedorp: Machiel f en Bep f Goes: Jan en Cathrien Neven en nichten 26 oktober 201 2 Na een lange periode van afnemende krachten is toch nog onverwachts overleden onze zwager en oom Piet Raas echtgenoot van Mina Men heere Wij wensen Mina, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit zware verlies. Lewedorp: Annie en Rinus (in herinnering) Jan en Digna Jo en Rinus Adrieen Annie Heinkenszand: Rinus en Lona Neven en nichten Te midden van allen die hem zo dierbaar waren is overleden, mijn lieve man Sjaak, onze pap, opa Duun, broer en zwager Jacob Christiaan Duinhouwer Sjaak in de leeftijd van 81 jaar. Wij zullen hem enorm missen, maar het is goed zo. Cobie Duinhouwer - Severin Ellen en Hans Kik Linda en Aart-Jan Mart Jenny en Michel de. Boer Casper Sara Duinhouwer f Chris en Janny Duinhouwer 27 oktober 2012 De Lei 30 4318 ED Brouwershaven Sjaak is thuis. Donderdag 1 november nemen we afscheid van Sjaak tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 13.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid om samen herinneringen op te halen in de ontvangkamer. Lieve opa Je was zo trots op ons Je zag ons zo graag Nu ben jij weg bij ons Het zal zo anders zijn vanaf vandaag Loof de/HERE, mifyv^ieL, en/ vergeet niet e&wvcuv weldccderv Vscdvm 103:2 In de vroege avond van 26 oktober 2012 is rustig van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Tcuvwietje/J oKcmuxcv Ceene- - H&oge^t&ger Tcuwyy Kloetinge, 13 november 1921 Goes, 26 oktober 2012 Dankbaar gedenken we wat zij in haar lange rijke leven voor ons en voor vele anderen heeft betekend. Gelukkig heeft zij in de tijd dat ze in "Ter Valcke" liefdevol werd verpleegd, nog persoonlijk afscheid kunnen nemen van velen die haar dierbaar waren. M. Geene Wim en Nelly Marieke en Marc, Katie Pieter en Tessa, Lucie Margreeth - in liefdevolle herinnering - Marijke Bas en Anita, Joep, Stijn, Flip Boukje en Erik Sander en Heidi, Lune, Sterre, Ide, Fabe, Jitse Marri en Jaap Anneke en Richard Wouter en Christel Roderik en Tamara, Amélie, Salomé Sjoerd en Martine Floris en Evelien Correspondentieadres: Louise de Colignylaan la, 4461 SK Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 31 oktober om 13.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a 4461 LX Goes. Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren van 12.45 -13.15 uur. De begrafenis vindt om 15.00 uur plaats op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 4463 AJ Goes. Hierna is er in de Maranathakerk gelegenheid elkaar te ontmoeten, en te condoleren. "VerlCgs Cn/Jcwmevu' Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante Tanny Cjeeyn& - Hoxygeyteger Schoonzussen, zwager, neven en nichten Familie Geene Je wilt haar niet kwijt. Je wilt haar voor altijd bij je houden. Maar dan komt plotseling het moment, Dat je haar los moet laten. Nu moeten we verder zonder haar. Verdrietig moeten wij u mededelen dat onze lieve, zorgzame vrouw, moeder, oma en overoma onverwacht is overleden Paulina Maria Rijk-Rijk echtgenote van Marinus Rijk 29-11-1927 127-10-2012 Ovezande: Marien Rijk Oudelande: Toos en Rinus Boonman-Rijk William en Miranda Martijn en Heidi Heinkenszand: Mariëtte en Ad Courtin-Rijk Anouk en Pascal Giel, Roos, Gijs Manon en Jurgen Olivier Ellen en Richard Ovezande: Sjaak t Ovezande: Jan en Paula Rijk-Boonman Marlou en Lars Nadine en Tjalling Isabel en Bart Heinkenszand: Plonie en Sjaak Rijk-Rijk Marleen en Eric Amoud Heinkenszand: Joke en Jaap Kramer-Rijk Bianca t Bob Frencis en Martin Heinkenszand: Jacqueline en Jaap Wisse-Rijk Debby en Waqas Niek en Cecile Ovezande: Peter en Yvonne Rijk-Helmstrijd Richard Maikel Mr. Dr. Messtraat 12,4441 AW Ovezande Op woensdag 31 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouweentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op donder dag 1 november om 11.00 uur in de R.K. Kerk O.L.V. Hemelvaart, Hoofdstraat 58, te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw "Trefpunt". Je oma blijft je oma zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens, dan komt de dag dat je haar moet la ten gaan. Je verstand zegt dat 't goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve oma, Klein- en achterkleinkinderen Onze lieve, dappere dochter, zus en tante Lydia Davidse echtgenote van A. J. Vuijk is op 25 oktober 2012 op de leeftijd van 49 jaar door haar Heer en Heiland Thuis gehaald. Aruba: Mechelen (B): Seisbolwerk 6 4331 RD Middelburg C. Davidse W. Davidse - van Damme Peter Frans Stefan en Hilde, Michal Simon Jael

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20