1 üvarlgilsij 36 woensdag 24 oktober 2012 ITienssnUnq.nl ,4/s ik roep, verhoor mij, o Gocl mijner gerechtigheid. In benauwdheid hebt Gij mij ruimte gemaaktwees mij genadig, en hoor mijn gebed. Ik zal in vrede te zamen nederliggen en slapenwant Gij, o HEERE, alleen zult mij doen zeker wonen. Psalm 4:2 en 9 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een zorgzaam leven, omringd door allen die haar lief waren, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, onze zeer geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Alie Waterman-de Jager weduwe van Adriaan Waterman in de leeftijd van S3 jaar. Monster: Ama en Leo Vincent en Laura Armand en Serena Léon en Maria, Sophie, Emmaly Pieter - Detmar Krabbendijke: Marina en Han Maurice, Andrea, Diane Emmeloord: Hubert en Veronica Brent, Albert 's-Gravenpolder: Rien en Annelies Ruben Papendrecht: Francien en Marius Martin, Aline, Leon Maasdam: Alic en Omie Naomi, Jessica Ifsselstein: Adrie en Ingrid Merel, Sam, Evi Emmeloord: Wim en Wendy Aron, Naomi, Miriam, Celina Goes: Inge Nagele: Erik en Veronique Noa, Edrian, Alisa 22 oktober 2012 Correspondentieadres: Fam.Watej.Tnan, Bosseweide 44,4431 AE 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 27 oktober om 11.00 uur in de Adullamkerk, Mee-zeweg 2a te Waarde. Vooraf is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van de kerk. Aansluitend zal om ±12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wil degene die géén rouwbrief heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen? Liever geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 18-10-2012 van onze Erevoorzitter Jaap Ocké Jaap was ruim 24 jaar actief als Chauffeur, Vrijwilliger en Bestuurslid van onze stichting, waar hij ook een welverdiende onderscheiding voor mocht ontvangen als lid in de Orde van Oranje Nassau. Jaap, bedankt voor je geweldige inzet. Wij wensen Lydia en familie veel sterkte toe met dit dierbare verlies. Stichting Truckroll Zeeland Bestuur en vrijwilligers het huis is leeg en koud als ik je stem niet 'hoor de tafel, stoelen en het bed het stelt geen moer meer voor een boom zonder takken 'n hemel zonder blauw m'n lief - dat is een dag zonder jou Toon Herman? Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, moeder en oma Lizy Vermeersch-Koekkoek echtgenote van Cor Vermeersch Axel, 2-2-1957 t Terneuzen, 22-10-2012 Cor Erica Kenzo Herman Heijermansstraat 65 4532 GJ. Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 26 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Strijdbaar tot het einde overleed onze lieve schoonzus en tante Lizy Vermeersch-Koekkoek Charles en Kaatje Dingenust en Mieket Freddy en Addie Tonny en Anneket vriendin Yvon Pierre Rudie en Gei'aldat vriendin Leun neven en nichten De eik is geveld. Hard gewerkt, ons alles gegeven, wijze woorden, diepe zuchten. Nu ben je moe gestreden, je hebt je laatste zucht gegeven, om eindelijk te kunnen rusten, je hebt het zo verdiend. Bedroefd maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard .is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, mijn schoonvader en opa Jannis Adriaan Hubregsen Johan echtgenoot van Sara de Mey Aardenburg, 16 januari 1936 Aardenburg, 22 oktober 2012 Terneuzen: Jean-Pierre en Jacqueline Bas Draaibrug: Paul Aardenburg: Peter Correspondentieadres: Heren dreef 2 4527 AJ Aardenburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 26 oktober om 12.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2, 8000 Brugge. U bent in de gelegenheid óm de familie te condoleren na de afscheidsdienst. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ilc was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde, goede zorgen en alle onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij een week voor haar 83e verjaardag afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder en oma Agnes Maria Clemminck-Impens echtgenote van Robertus Aloijsius Franciscus Clemminck A IJzendijke, f Terneuzen, 28 oktober 1929 21 oktober 2012 Terneuzen: Robert Clemminck Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar "de Zoutvlieten Ter Schorrevoor cle goede zorg. Rodenbachstraat 169,4532 CX Terneuzen U kunt afscheid nemen van Agnes in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamysti-aat 28c te Terneuzen, op donderdag 25 oktober van 20.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst in de kerk en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Lief Omaatje Je bent ons zonnetje tussen de sterren En voor altijd zal je blijven stralen Kusjes van jouw oogappeltjes Angie en Roxanne van Sikkelerus Veilig in Jezus' armen Verdrietig, maar heel dankbaar voor al zijn warmte, liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen is rustig, kalm en vol vertrouwen van ons heengegaan mijn lieve partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Christiaan van den Ende weduwnaar van Pieternella Buijze partner van Suzan Zonnevijlle *20-9-1924 122-10-2012 ZaamslagS. Zonnevijlle Adri en Ria Petrona en Theo - Rens, Lieke, Yrnke Monique en Donny - Delano, Kehji Nico en Sarien Angelina eh Frank - Niels, Koen Marcel AxelCorrie en Jan Molenstraat 14, kamer 123 4543 CM Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Het Stropievat, Molenstraat 12 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Molenhof voor alle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 66