Hoek zet SSV'65 te kijk &Jaar gaat u naar toe? 321 sport Beveren contracteert Sonck Titelkandidaat Tencezaman blijft net overeind in spectaculair duel Sparta legt Roemeratoe tot 2015 vast woensdag 24 oktober 2012 door Aector Dooms TERNEUZEN - Titelkandidaat Tence zaman bleef in de eerste klasse van het zaalvoetbal Zeeuws-Vlaan- deren maar net overeind (4-3 ze ge) tegen De Molenhoek. De ploeg- uit Hoek kwam van een 4-1-achter- stand terug tot 4-3. Pro Sport/de Boemel, dat met Tencezaman de koppositie deelt, won met ruime 14-3-cijfers van ZSC Sc ROC/FraJaWeb. 't Bierwinkeltje behaalde de grootste overwinning (21-4) van het seizoen tegen debu tant Unitron. Can Kiran was bij de Temeuzenaren topscorer met een zevenklapper. Café De Molenhoek-Tenceza- man 3-4 (0-2): Tencezaman dacht bij een 4-1-voorsprong in een zetel te zitten, maar de Hulstenaren re kenden zich te snel rijk. De tegen stander uit Hoek toonde veer kracht en werkte in een hectische slotfase bijna het verschil van drie doelpunten weg. Tencezaman liep uiteindelijk geen averij op. In de eerste helft duurde het lang voor dat Tencezaman een opening kon forceren in de hechte Hoekse ver- BEVEREN - De Belgische voetbal club Waasland-Beveren heeft zich dinsdag alsnog versterkt met oud-international Wesley Sonck (34). De voormalige Ajacied onder tekende een contract voor de rest van het seizoen. De nieuwkomer in de eerste klasse wilde de transfervrije Sonck in de zomer al halen, maar die scherm de toen nog met buitenlandse be langstelling. Sonck speelde in het verleden ook voor Racing Genk, dediging. In de laatste vijf minu ten zetten Johnny Lensen en Niek Luime de Hulster ploeg op een 2-o-voorsprong. Vlak na rust scoor de Tim Mechelinck de 3-0 en Michiel Standaert de 4-1, maar door Hoekse treffers van David de Haan (2) en Thijs de Blaeij werd het nog spannend. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: David de Haan 2, Thijs de Blaeij 1Ten cezaman: Johnny Lensen, Niek Luime, Tim Mechelinck, Michiel Standaert allen 1. Neckermann.com-D'Ouwe Brug/Outokumpu 4-4 (1-2): Neckermann kende een offday. De tegenstander uit Sas van Gent kwam vier keer op voorsprong, maar zag evenzo vele keren de thuisploeg langszij komen. Steven Ockeloen bezorgde in de slotfase Neckermann een punt door uit een overigens terecht gegeven straf schop zijn ploeg op gelijke hoogte (4-4) te brengen. Doelpuntenmakers. Neckermann: Ben Ongenae, Mentor Zeqiri, Artan Kul- ludra, Steven Ockeloen allen 1 D'Ouwe Brug/Outokumpu: Jaimy van Dijk, Sebastian de Meijer beiden 1, Mar- Borussia Mönchengladbach, Club Brugge en Lierse SK. De geschillencommissie van de Koninklijke Belgische Voetbal bond (KBVB) heeft Standard Luik dinsdag veroordeeld tot het spelen van één competitieduel zonder pu bliek. De club wordt gestraft voor de ongeregeldheden die twee we ken geleden gebeurden tijdens de topper tegen Anderlecht. De arbi ter moest het duel ruim tien minu ten stilleggen, nadat Luikse fans tijn Marcélis 2. 't Bierwinkeltje-Unitron 21-4 (6-2): 't Bierwinkeltje scoorde in het eenzijdige duel gemiddeld een doelpunt per tweeënhalve mi nuut. Unitron hield voor de rust de schade beperkt, omdat de Ter- neuzenaren wat slordig met de kansen omsprongen. Daarvan was na rust geen sprake. Can Kiran (7) en Jarno Waebeke (5) waren de meest productieve spelers. Doelpuntenmakers, 't Bierwinkeltje: Can Kiran 7, Jarno Waebeke 5, Bert den Hamer, Ibrahim Eryürük beiden 3, Roy van Ham 2, Remco van Leeuwen 1 Unitron: Rowdy Neels, Erwin De Seijn, Aart van Ooijen, Tony Martin. ZVC Pro Sport/de Boemel- ZSC&ROC/FraJaWeb 14-3 (8-2): Pro Sport was op voorhand de be tere ploeg en drukte het krachts verschil ook uit in de score. ICjell Vanderhaegen was bij de titelhou der goed op dreef met vijf treffers. Doelpuntenmakers. Pro Sport: Kjell Vanderhaeghen 5, Bart Rijckaert, Siem Gans beiden 3, Franky Jansen 2, Jurgen Verbraeken 1ZSC&ROC/FraJaWeb: Niels Breijaert, Lennard Verhelst, Dimit- ri Sijnesael allen 1. vuurpijlen en rookbommen in het doelgebied van de Ander- lecht-doelman gooiden. Standard Luik gaat in beroep. Fortuna Düsseldorf kan wel de gelijk scoren. De debutant in de Bundesliga werd afgelopen week einde voor eigen publiek wegge tikt door Bayern München (0-5), maar haalde dinsdag zijn gram ten koste van VfR Büttgen. Het oefen duel kende een eindstand van 28-0. Hoek heeft in de districtsbe ker geen kind aan SSV'65. Op het kunstgrasveld in Goes wordt de thuisploeg met 0-7 opgerold door de Zeeuws-Vlamingen. door Roalamdl van Vliet GOES - De voetballers van zater dag-hoofdklasser Hoek veegden SSV'65 dinsdagavond van de mat. Het duel in de tweede ronde van de districtsbeker eindigde in 0-7. Maar denk niet dat trainer Eric Hellemons, die aan zijn eerste sei zoen bezig is in Zeeuws-Vlaande- ren, tevreden was. „De uitvoering liet bij sommigen echt te wensen over", zei hij. „In zo'n duel moet je combinaties uitvoeren en afspra ken nakomen, maar niet iedereen deed dat." Zoals verwacht was het eenrich tingsverkeer op sportpark Het Sdaenge. Vanaf de eerste minuut werd de Goese zaterdag-tweede klasser onder de voet gelopen door Hoek, dat aantrad zonder de licht geblesseerden Giovanni Siere- veld en Alain van Mieghem. Maar de nummer vijf in de hoofdklasse B was geen geoliede machine. Ver dedigend was het wel in orde, maar de voortzetting liet te wen sen, over. Spelers startten te laat, liepen in de dekking of misten scherpte. Hellemons verbeet zich op de bank. Hij keek niet naar de stand - die zag er snel al gunstig uit - maar naar het spel. „Ik vind dat je elke wedstrijd moet benutten om beter te worden. Het maakt mij niet uit of het in de competitie of het be kertoernooi is, je moet willen win nen en aan jezelf willen werken. Je moet uren willen maken op het veld om jezelf op een hoger ni veau te krijgen. Als coach probeer ik altijd scherp te zijn en spelers moeten dat ook zijn. Vandaag mis te ik dat een beetje bij sommigen." Natuurlijk was niet alles kommer en kwel bij Hoek. Dat vond ook Hellemons. Prachtig was bijvoor beeld de 0-3 van Regilio Pinas. Hij rondde tien minuten voor rust een aanval af waarin iedereen de bal maar één keer raakte. Tik, tik, tik, goal. Ook de 0-7 van Guillau- me Clinclcemaillie (een krulbal, bijna in de kruising) mocht er zijtii „Het was prettig dat we vandaag op kunstgras konden voetballen", zei Hellemons. „Zaterdag bij Hei- nenoord spelen we daar ook op. Het is lekker dat we goed de bal konden laten rollen. We voetbal den eindelijk eens op een mooi veld." SSV'65 wist zich al heel snel kans loos. Na elf minuten stond de Goe- ROTTERDAM - Renzo Roemeratoe heeft maandagavond een profcon tract getekend bij Sparta Rotter dam. De zeventienjarige voetballer, die dit seizoen deel uitmaakt van het beloftenteam bij de Rotterdamse eerste-divisieclub, ging een verbin tenis tot de zomer van 2015 aan. De rechtsbenige verdediger is af komstig uit Oost-Souburg en speel de tot vorig jaar bij de Jeugd Voet bal Opleiding Zeeland (JVOZ). De JVOZ staat onder leiding van de ge- broeders Dennis en Gérard de Nooijer alsmede Dolf Roks. „Het is jongen met veel mogelijk heden", verklaarde algemeen en technisch directeur Wiljan Vloet van Sparta op de website. „Renzo is eigenlijk nog A-junior, maar speelt nu al in Jong Sparta bij Ar jan van der Laan als aanvallend in gestelde vleugelverdediger. De laat ste maanden is hij opgevallen door zijn fysieke en krachtige op treden bij de beloften." Roemeratoe is na Jeremy de Nooijer de tweede Zeeuwse speler die onder contract staat bij Sparta Rotterdam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62